Quantcast

Slika koju prvo vidite u ovom testu ličnosti otkriva vašu istinsku ličnost i dominantne osobine

Mita Komita

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.664
Baš nemaš šta da radiš noću?
A da spavaš možda..
Leptir
Al boli me glava, možda zato
Leptir

butterfly.jpg

Ljudi koji spaze leptira su oni sa darom da graciozno prihvate promene i uvek pronadju najbolje rešenje. Prihvatate stvari onakvim kakve jesu i lako plutate na površini bez obzira na situaciju. Takođe ste jako osetljivi i lako vas može uznemiriti i najmanja promena u okruženju. Vaša lepota blista u svakom trenutku, a vi donosite radost svima onima koji su imali sreće da vas sretnu.

agatha

Legenda
Poruka
60.182
Leptir

butterfly.jpg

Ljudi koji spaze leptira su oni sa darom da graciozno prihvate promene i uvek pronadju najbolje rešenje. Prihvatate stvari onakvim kakve jesu i lako plutate na površini bez obzira na situaciju. Takođe ste jako osetljivi i lako vas može uznemiriti i najmanja promena u okruženju. Vaša lepota blista u svakom trenutku, a vi donosite radost svima onima koji su imali sreće da vas sretnu.
i ja sam videla leptira

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.