Slika je slika

Pa da svi stavimo svoje slike,opet to ne znaci da trebamo da imamo vise poverenja jedni u druge.Zato sluzi pp,gde ako sa nekim podelis neka interesovanja,uvek mozes da razmenis mejl i slike.E, sad,ako i tim putem nece da ti posalje sliku a ti njemu jesi,onda je u pitanju neka zahebancija,kulturno se iskljucis iz toga i gotovo.
 
Ponajviše verujem ljudima na krsti koji postavljaju slike svoje ( recimo da su uglavnom njihove ).
A vi ?
verujem po osecaju i po utisku koji na mene ostavljaju neciji postovi, ne po tome da li sam im videla sliku, ili ne
ali, ako neko decidirano odbija da mi da sliku (privatno) nakon manje-vise intimne prepiske, generalno pali mali alam u mojoj glavi.....ne zato sto cu "poludeti" ako ne znam kako taj neko/neka izgleda, vec zato sto to govori da ta osoba ima neki problem sama sa sobom
ja prva ne pokazujem javno svoje slike na forumu, ali nemam problem da ih posaljem bilo kome za koga nadjem za shodno da treba da ih ima
takodje, svi moji prijatelji mogu da me vide
ali, neko koga niko nikada nije "video", ko nikome nikada nije poslao sliku, to mi je vec malo spuki...
 
Ponajviše verujem ljudima na krsti koji postavljaju slike svoje ( recimo da su uglavnom njihove ).
A vi ?

Ne treba verovati svemu sto vidis.
Ovde neko moze da bude bilo sta.
Ako vec pokusavas da procenis osobu,citas njegove/njene postove.To je odraz njegove/njene licnosti i stavova(mada ni to nije pouzdan metod).

slika nije pozatelj nicega... a i ovde su sve pacenici... nema tu vere i poverenja...

Dobrodosao pacenice:lol:!
 
Ponajviše verujem ljudima na krsti koji postavljaju slike svoje ( recimo da su uglavnom njihove ).
A vi ?

Zašto bi nekome verovala samo zato što je postavio sliku na
tamo nekom forumu, haha?

Sasvim normalno je razmeniti sa nekim s kim se dopisuješ po par
fotografija čisto da se približite i na taj način jedno drugom, upoznatte
se bolje. A najviše verujem svom osećaju koji mi stvaraju pojedini
postovi i tako se sa nekim dopisujem ili ne. Greške su tu neminovne,
ponekad se ispostavi da neće u dublju komunikaciju, npr. ne da fotke
što je odmah sumnjivo, zašto bi se neko toliko krio? Ili često postavljaju
tuđe forografije, tako da je sve to lov u mutnom, najbolje se odmah
upoznati ako ti je neko simpatičan i super.
 

Back
Top