Slicice preko emaila?

  • Začetnik teme Začetnik teme clan
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

clan

Primećen član
Poruka
514
Zasto ne prikazuje sliku nokia 6610 i 3100 (znam da ti telefoni nemaju svoj email) kada posaljem sa kompjutera na email preko mobtela ono svoj broj mobilnog pa @063.mobtel.com i kada pogledam email samo texta ima a slike sto sam poslo nigde pri tome smanjim sliku na 128x128 na kompjuteru pre nego sto posaljem na < >@063.mobtel.com?
Da li moze nekako da se posalje sa kompjutera a da se vidi?
 
Back
Top