Sledi bakterija

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.520
Razgovarao sam sa jednim covekom koji je u vrhu novog svetskog poretka o mnogim stbarima a ono sto je najopasnije reko mi je da je sledeca stvar bakterija. 30%+. To je neka bakterija od koju decxa obolevaju malo temperaturica dan dva i prodje ali su je genetski modifikovali. E sad videcemo pitao sam ga kad ce biti nije ili hteo ili znao da kaze ali je reko treba da se ostvare neki preduslovi.

Pa ono, odes na sajt bilo kojeg instituta za javno zdravlje neke ozbiljne drzave, i vidis da je najveci strah lekara pojava novih virusa i superbakterija. Jer taj strah je realan, nastao je na osnovu njihovog iskustva, procene, na osnovu nauke.

Tako da, nista novo i nista senzacionalno.

Ali ovo "Razgovarao sam sa jednim covekom koji je u vrhu novog svetskog poretka", i "genetski modifikovali" je vec domen teskih halucinacija :D

Razgovarao sam sa jednim covekom koji je u vrhu novog svetskog poretka o mnogim stbarima a ono sto je najopasnije reko mi je da je sledeca stvar bakterija. 30%+. To je neka bakterija od koju decxa obolevaju malo temperaturica dan dva i prodje ali su je genetski modifikovali. E sad videcemo pitao sam ga kad ce biti nije ili hteo ili znao da kaze ali je reko treba da se ostvare neki preduslovi.
Nemoj da pricas da si sreo Dejana Lucica ispred ducana?

Deca se ne razboljevaju od redovnih vakcina. Razboljevaju se od nemara roditelja. Previse grickalica, slatkiša....premalo domaće kuvane hrane, premalo ljubavi i pažnje. Ne možemo za sve kriviti vakcine.
Nije tacno do trece godine nema problema,kad krenu u vrtic po vakcinaciji do skole su bolesna sva redom,nazalost neka i teze bez dijagnoze i izlecenja,a za koje to iskorenjene vec odavno bolesti primaju vakcine?koje to zaraze mogu da prenesu ako ne prime vakcine?pa jos plasiraju da su roditelji neodgovorni ako ne prime, jer ce teze preboleti bez vakcine sve sto se mora prelezati,nivo majmunske zavere

Kada krenu u vrtić, bolesti se prenose celoj grupi i to dodatno osnažuje imunitet. Niko ne pominje da deca treba da sisaju majcino mleko do dve godine, do tog doba se formira bazicni imunitet koji je najvažniji. Majke vise ne doje decu. Pa, neko mora biti kriv, okrivicemo vakcine.

Kada krenu u vrtić, bolesti se prenose celoj grupi i to dodatno osnažuje imunitet. Niko ne pominje da deca treba da sisaju majcino mleko do dve godine, do tog doba se formira bazicni imunitet koji je najvažniji. Majke vise ne doje decu. Pa, neko mora biti kriv, okrivicemo vakcine.
To su fore da osnazuje imunitet,jer kasnije u 30im ne prodje meec dana bez prehlada i sezonskih alergija,deca su vise kod kuce nego u vrticu,tona slina izlazi, kasalj,povracanje,onda setanje po lekarima,analize,srednje uho,nagadjanje a samo prepisivanje lekova,s kim god da sam pricao potvrde istu pricu,da ne pominjem kad pocnu da iznose iz struke o kolegama sta rade

Idi!

Prvo, te bakterije su već puštene, a dokaz je zabrana korišćenja antibiotika. Preko farmaceutske mafije i nemoralnih, neškolovanih i debilnih lekara kontroliše se korišćenje antibiotika, da bi se zapatile bakterije, tačnije proširile na celu populaciju.
Kao što znamo čak je i na krstarici koja je ***** od komunikacije zabranjeno pričati o zloupotrebi lekarske obaveze....hoće legalizaciju kanabisa, a zabranili slobodu korišćenja antibiotika, koje naravno debilna elita dobija bez recepta....

Kao što znamo neka nazovi "zapadna opozicija" svakako nisu ovi dziberi koji se slikaju, nego još gori šljam intelektualne elite srbije, počevši od bolesnika u filmskoj industriji, pa lekara koji i ne znaju šta im je posao do sudija dovedenih iz drugih engleskih kolonija....da ne zaboravim arhitektonsku i filozofsku gamad koji sve to održavaju kroz podršku iz engleske i engleskih kolonija....

Postoje multirezistentni sojevi postojećih bakterija, ali to nije laboratorijski proizvod već posledica nekritične upotrebe antibiotika.

Nije mi poznat slucaj zabrane antibiotika, ako je to nekome potrebno.

Ni meni, al ajde, pusti ga, covek ocigledno previse gleda jutjub kliopve sumnjivog porekla :D
Pa i nisu zabranjeni, nego nisu dozvoljeni ili vama nije poznato ništa što se dešava u srbiji jer ne živite u srbiji....
Kao sam brini o sebi, a gomila lekara dobije nalog da se prepisuje samo neki nepoznat antibiotik...skoro slobodna država, koja napada alternativnu medicinu, a gaji štancovane diplome polupismenih nezainteresovanih lekara pod potpunom kontrolom nepoznatih vlasti u medicini...

Da nije ovaj:
https://www.tanjug.rs/svet/drustvo/...ros-gebrejesus-pripremite-se-za-bolest-x/vest
1712349049926.png

Back