sledeci trend...

zosi:
A najgore je kad ih vidim kako setaju po gradu,sve KLON do KLONA,iste su sve nafurane :?

Potpuno se slazem...Ne volim trendove...Trendovi su za one bez stila a imati stila ne znaci kupiti najskuplju krpicu koju je dizajnirao poznati kreator i koju je nosila ta i ta manekenka na toj i toj reviji i mlatiti etiketom vec znati uklopiti garderobu u skladu sa svojom licnoscu( i stasom i intelektom) a pritom biti zapazena.
 
Stojim na autobuskoj stanici u 11 uvece, malo sveta na ulici, radni dan, i brojim ukupno 6 devojaka (od nas 7) je imalo upasane farmerice u cizme. Ja ne. Zar to nije gubljenje licnog pecata u odevanju? Zar moraju svi u ovoj zemlji isto izgledati?
 
jjeee moze uvek bre da se nadje jedan detalj koji je fensi da budes u trendu a ostalo furas svoj fazon.ja tako uvek,kupujem klasicne stvari(u smislu da su uvek moderne kao 501)a onda vidim da l mi se svidja trenutna moda i kupim nesto in i tako sam malo u trendu malo svoja.mada mi se prosli trend sa ruskim motivima i etno elementima jako dopao htela sam sve da kupim 8-)
 

Back
Top