Sledeća smena vlasti u Srbiji biće ... ?!

Kakva ce biti sledeca smena vlasti u Srbiji ?

  • Krvava i revolucionarna

  • Mirna i demokratska

  • Kradja kao i prosli put

  • Krvava i revolucionarna

  • Mirna i demokratska

  • Kradja kao i prosli put


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Voleo bi da bude pod 1 ali sumnjam

Биће под 1. из разлога што је европска власт дошла насилно(бомбардовањем) и насилно намеће деструкцију у друштву,свој систем "вредности"-наркоманију,педерастију, проституцију,пљачку.
Смена власти није у смени слуге у Београду.Уколико СНС или ДСС освоје власт уместо досадашњег ДС-а и савезника,то не би била смена власти,него замена играча у оквиру истог тима.Селектор и тренер тог тима седи у Бриселу.
Прекид везе са "стручним штабом" и његова замена јесте права смена власти,а то неће бити могуће мирним путем с обзиром да је комплетан систем под њиховом контролом.
 
Istorija se ponavlja, a svi znamo da Srbija ima duboke demokratske korene u svojoj :D te se i zakljucak sam namece ;)
pa ako mislis na 5.10.2000. iako je smena formalno izvedena na ulici u sustini nije nista bilo krvavo ni revolucionarno ,bas naprotiv i oni pre i oni posle su zivi , zdravi i bogati i zajedno vladaju i dalje . U sustini u srpskoj istoriji je bio samo jedna krvava i revolucionarna promena vlasti a to je bilo 45. i to ne zato sto je to narod narocito zeleo nego zbog rata i okolnosti u svetu proistetklih iz njega i ofanzive iz SSSRa koju su komunci iskoristili , a narod se nije nista ni pitao .
 
pa dobro sta je tebi
ti bi u inostranstvo a mi da se bijemo i ubijamo...bas si mudar:evil:
ne mogu da verujem da je ikom do krvi i ubijanja...pa zar nije bilo dosta
malo li je srpskih zrtava...stvarno covek samo da pogubi zivce

Ништа ти не разумеш...
Сада се у "мирнодопским" условима много више људи побије ,него што би се десило ако би се вирус који влада уклонио из друштва.
Погледај која је стопа смрти у Србији,а која стопа рађања.
 
pa ako mislis na 5.10.2000. iako je smena formalno izvedena na ulici u sustini nije nista bilo krvavo ni revolucionarno ,bas naprotiv i oni pre i oni posle su zivi , zdravi i bogati i zajedno vladaju i dalje . U sustini u srpskoj istoriji je bio samo jedna krvava i revolucionarna promena vlasti a to je bilo 45. i to ne zato sto je to narod narocito zeleo nego zbog rata i okolnosti u svetu proistetklih iz njega i ofanzive iz SSSRa koju su komunci iskoristili , a narod se nije nista ni pitao .

Da li ti vidis za koju opciju pise "kao i prosli put" :?: :roll:
 
Ништа ти не разумеш...
Сада се у "мирнодопским" условима много више људи побије ,него што би се десило ако би се вирус који влада уклонио из друштва.
Погледај која је стопа смрти у Србији,а која стопа рађања.

ma mani me tih prica
ja vrlo dobro razumem..i apsolutno sam protiv bilo kakvog nasilja i nasilne smene vlasti
i to je pocetak i kraj moje price o smeni vlasti u Srbiji
samo mirno i demokratski...to je moja jedina opcija
 
pa dobro sta je tebi
ti bi u inostranstvo a mi da se bijemo i ubijamo...bas si mudar:evil:
ne mogu da verujem da je ikom do krvi i ubijanja...pa zar nije bilo dosta
malo li je srpskih zrtava...stvarno covek samo da pogubi zivce

Pa ako je u pitanju krvava smena vlasti, to znaci da ce vlast da nayebe od naroda, a da li ti stvarno mislis da bi neko od naroda stao na drugu stranu da brani tu istu vlast pa da bi pala krv medju samim narodom :roll:
 

Pa ako je u pitanju krvava smena vlasti, to znaci da ce vlast da nayebe od naroda, a da li ti stvarno mislis da bi neko od naroda stao na drugu stranu da brani tu istu vlast pa da bi pala krv medju samim narodom :roll:

krvava smena vlasti
ne bira zrtve samo sa jedne strane
to je valjda svima jasno
nijedan srbin vise ne sme da umre od necije politicke ruke
previse se ovde umiralo
previse
i nisam za to
rekla sam sta je moja opcija
sto onda niste postavili temu ko je da se ubijamo sa vlascu
kakva je onda ovo kvazi anketa
kazala sam sta sam imala....i to je to
 
Биће под 1. из разлога што је европска власт дошла насилно(бомбардовањем) и насилно намеће деструкцију у друштву,свој систем "вредности"-наркоманију,педерастију, проституцију,пљачку.
Смена власти није у смени слуге у Београду.Уколико СНС или ДСС освоје власт уместо досадашњег ДС-а и савезника,то не би била смена власти,него замена играча у оквиру истог тима.Селектор и тренер тог тима седи у Бриселу.
Прекид везе са "стручним штабом" и његова замена јесте права смена власти,а то неће бити могуће мирним путем с обзиром да је комплетан систем под њиховом контролом.
Тачно тако. Остале странке су само козметичка шминка и ништа друго. Све је то исто, једино је разлика у нијансама.
Права промена власти неће бити мирна јер ће то бити промена поретка (демократије) и васпостављање новог (сасвим другачијег) политичког система а то ће бити сталешки теократски поредак.
То је нови-стари систем са правим хришћанским вредностима.
Иначе, демократија је нама силом наметнута, крвавим путем, још давне 1903.године.
Наравно, волео бих да победи разум и да овај изанђали демократски поредак не захтева жртве кад буде падао али то зависи од њих а не од нас.
 
krvava smena vlasti
ne bira zrtve samo sa jedne strane
to je valjda svima jasno
nijedan srbin vise ne sme da umre od necije politicke ruke
previse se ovde umiralo
previse
i nisam za to
rekla sam sta je moja opcija
sto onda niste postavili temu ko je da se ubijamo sa vlascu
kakva je onda ovo kvazi anketa
kazala sam sta sam imala....i to je to

Ae nemoj da se uzbudjujes previse, anketa pita sta ljudi misle da ce da bude, a ne sta bi trebalo da bude.
Logicno je bi mirna i demokratska promena bila najbolja, ali stoka neda da se smeni pa se zato i namece ovo pitanje.
 
pa dobro sta je tebi
ti bi u inostranstvo a mi da se bijemo i ubijamo...bas si mudar:evil:
ne mogu da verujem da je ikom do krvi i ubijanja...pa zar nije bilo dosta
malo li je srpskih zrtava...stvarno covek samo da pogubi zivce

Pa bolje par hiljada zrtava nego da nestane Srbija. A ako bude pod 1 onda ne idem nigde...cak ako odem pa se desi to pod 1 dolazim istog trena. Ali pod 1 nece biti zato sto je ovo vec mrtav narod....
 
Pa bolje par hiljada zrtava nego da nestane Srbija. A ako bude pod 1 onda ne idem nigde...cak ako odem pa se desi to pod 1 dolazim istog trena.

ti si bre torente odlepio...ja stvarno ne mogu da verujem da ti tako razmisljas
kakve su bre to fatalisticke price..Srbija ce da nestane
pa oce ako svi budu otisli u inostranstvo a poslednji ugasi svetlo
stvarno ne mogu da shvatim
zar nemamo dovoljno onih koji su nas ubijali
opet cemo da se igramo partizana i cetnika i da se medjusobo ubijamo...strasno....ali strasno
 
ti si bre torente odlepio...ja stvarno ne mogu da verujem da ti tako razmisljas
kakve su bre to fatalisticke price..Srbija ce da nestane
pa oce ako svi budu otisli u inostranstvo a poslednji ugasi svetlo
stvarno ne mogu da shvatim
zar nemamo dovoljno onih koji su nas ubijali
opet cemo da se igramo partizana i cetnika i da se medjusobo ubijamo...strasno....ali strasno


Nema tu sta da se igra partizana i cetnika vec postenih i lopova.I nisam odlepio vec sam realan. Zar ti mislis da ce Srbija da se spase tamo nekim izborima..........time sto ce ista ekipa ljudi da se menja na vlasti samo u raznim kombinacijama i da dalje pljacka sto je jos preostalo da se opljacka.

Jel tebi zao tamo nekog od tih lopova ( da ne pominjem sad imena mnoga su vec pomenuta x puta na ovom forumu ) ....
 
ti si bre torente odlepio...ja stvarno ne mogu da verujem da ti tako razmisljas
kakve su bre to fatalisticke price..Srbija ce da nestane
pa oce ako svi budu otisli u inostranstvo a poslednji ugasi svetlo
stvarno ne mogu da shvatim
zar nemamo dovoljno onih koji su nas ubijali
opet cemo da se igramo partizana i cetnika i da se medjusobo ubijamo...strasno....ali strasno
pa nece otici svi al bi bilo bas super da ode jedno milion ili pola stanovnika,ovih sto seku prste i leze na prugama , kao sto je Rumuna otislo oko 2 , i odmah im se socijalna situacija u zemlji drasticno poboljsala , a nezaposlenost je spala na ispod 8 %
samo pitanje je dal ce i za nashu gologuziju biti mesta preko na grbaci razvijenih EU zemalja :think:
 

Back
Top