Sledbenik teorija zavere ubio svoju decu, smatrao da imaju "zmijsku DNK"

Bodljikavo Prase

Primećen član
Poruka
737
https://rs.n1info.com/svet/
Autor:NBC News

Amerikanac Metju Tejlor Kolman, sledbenik teorija zavere o iluminatima i neformalne grupe "Kjuanon", optužen je da je ubio svoje dvoje dece u Meksiku jer je mislio da bi "odrasla kao čudovišta", navode savezni zvaničnici.


Četrdesetogodišnji Kolman, vlasnik škole za surfovanje u Kaliforniji, priznao je da je ubio svog dvogodišnjeg sina i desetomesečnu ćerku i optužen je za ubistvo državljana SAD u inostranstvu, navode u kancelariji tužioca za centralni distrikt Kalifornije. Vlasti kažu da je Kolman rekao FBI-ju da je decu ubio harpunom, piše NBC njuz.
1628876337-2021-08-11T014247Z_1575479773_RC2Q1P9DXCWE_RTRMADP_3_MEXICO-MURDER-750x439.jpg
 
U krivičnoj prijavi se navodi da je Kolman ispričao da su ga teorije zavere navele da veruje da je njegova žena „prenela svoj zmijski DNK“ njihovoj deci, koja bi zbog toga „odrasla kao čudovišta“.

Kolmanova supruga je pozvala policiju u Santa Barbari nakon što je njen muž odveo decu a nije joj rekao gde idu, navodi se u prijavi.

Postala je zabrinuta kada joj suprug nije odgovarao na poruke, pa je pozvala policiju, dodaje se.

U nedelju je podnet izveštaj o nestalom licu, a preko Eplovog programa za traženje ajfona utvrđeno je da je Kolmanova poslednja lokacija bilo mesto Rozarito u Meksiku.

Policija je obavestila FBI nakon što je slučaj klasifikovan kao moguća otmica od strane roditelja.

Kolman je zadržan prilikom povratka u SAD u ponedeljak, pošto pripadnici granične policije nisu sa njim videli decu. Nakon pregleda vozila pronašli su tragove krvi.
 
U krivičnoj prijavi se navodi da je Kolman priznao ubistva i otkrio vlastima lokaciju na kojoj je ostavio oružje i odbacio krvavu odeću.

Takođe je identifikovao tela njegove dece, koja su pronašle meksičke vlasti, navodi se.

Kolman je vlastima rekao da je znao da je to što radi pogrešno, ali da je to bio „jedini ispravan potez koji bi spasio svet“.

Kako piše NBC, „zmijski DNK“ verovatno potiče od teorije zavere o ljudima gušterima, koja širi laž da reptilijanski vanzemaljci u tajnosti vladaju svetom i da su preuzeli važne položaje u vladi, bankarskom sektoru i Holivudu.

U prijavi se navodi da je Kolman rekao vlastima da je o „zmijskom DNK“ naučio preko „Kjuanona“ i teorije zavere o iluminatima, iako je teorija o ljudima gušterima nekoliko decenija starija od prethodne dve.

Sledbenici ovih teorija su se poslednjih godina utopili jedni u druge zbog toga što uticajni teoretičari zavere i algoritmi na socijalnim mrežama često trpaju ovakve teorije u isti koš.

„Kjuanon“ je nedavna teorija zavere koja se zasniva na laži da u vrhu Vlade SAD postoji tajna elitna klika koja ubija i jede decu, i da je bivši predsednik Donald Tramp pokušao da ih porazi tokom svog mandata u Beloj kući.
 
Kako piše NBC, „zmijski DNK“ verovatno potiče od teorije zavere o ljudima gušterima, koja širi laž da reptilijanski vanzemaljci u tajnosti vladaju svetom i da su preuzeli važne položaje u vladi, bankarskom sektoru i Holivudu.
U prijavi se navodi da je Kolman rekao vlastima da je o „zmijskom DNK“ naučio preko „Kjuanona“ i teorije zavere o iluminatima, iako je teorija o ljudima gušterima nekoliko decenija starija od prethodne dve.
Kako sad laz, zar nije Pentagon priznao da se nakon susreta sa NLO moze zatrudneti?

OSTALA TRUDNA POSLE SUSRETA SA VANZEMALJCEM

https://www.kurir.rs › planeta › ostala-trudna-posle-susr...

пре 3 дана — Prema izveštaju Pentagona jedna žena tvrdi da je ostala trudna nakon što je imala susret sa vanzemaljcima.
iako je teorija o ljudima gušterima nekoliko decenija starija od prethodne dve.

Eto kako NBC ovakvim laznim tekstovima dovodi javnost u zabludu. Teorija nije stara decenijama nego hiljadama godina, a ova vest je stara
 
Poslednja izmena:
Mislis religiozni fanatici. Ubijaju i onu svoju decu, kroz vekove su to radili...

https://www.novosti.rs/c/planeta/sv...2-mrtva-decak-6-kriticno-ubila--mogli-odu-raj

МАЈКА из главног града америчке савезне државе Аризоне Феникса убила је двогодишњу ћерку и озбиљно ранила шестогодишњег сина у нади да би, како је рекла, „могли да оду у рај“.

 
Ceo svet odlepio za utehu
Da, sto ne bi sumnjao na prevaru kad mnoge same priznaju? :per:

IMALI SMO SEKS U UČIONICI, PRED SVIMA: Reptil je sjedio pored mene i osjetila sam nevjerovatnu privlačnost​

– Zeleni reptil sjedio je pored mene i osjetila sam seksualnu privlačnost. Bila sam iznenađena i vodili smo ljubav u učionici ispred svih. Svi su vidjeli – kazala je.
Jednom prilikom bila je i u svemirskom brodu gde je takođe spavala s jednim od njih. Članice zajednice imaju od 19 do 60 godina, ali nikad nisu upoznale svoju djecu.
– To je tužno jer ne možemo biti s njima. Vjerujemo da stotine hiljada žena širom sveta ima hibridne bebe za koje ne znaju – rekla je Verse.
https://radiokameleon.ba/2016/10/21...d-mene-osjetila-sam-nevjerovatnu-privlacnost/
Mene interesuje kako ubediti devojku da si vanzemaljac......
Prerusis se...
 
Poslednja izmena:
Eto do cega dovodi ispiranje mozga. Lupetas o zrtvovanju dece, kao politicari im piju krv, i na kraju to isto uradis sopstvenoj deci...
Ma, idiotizam krajnjih granica, na ovo trositi reci, samo za 🚑 i to je sve... :confused::( da je bilo srece, pa na vreme...
Eto kako NBC ovakvim laznim tekstovima dovodi javnost u zabludu. Teorija nije stara decenijama nego hiljadama godina, a ova vest je stara
Ne lupaj.jpg
 
https://rs.n1info.com/svet/
Autor:NBC News

Amerikanac Metju Tejlor Kolman, sledbenik teorija zavere o iluminatima i neformalne grupe "Kjuanon", optužen je da je ubio svoje dvoje dece u Meksiku jer je mislio da bi "odrasla kao čudovišta", navode savezni zvaničnici.


Četrdesetogodišnji Kolman, vlasnik škole za surfovanje u Kaliforniji, priznao je da je ubio svog dvogodišnjeg sina i desetomesečnu ćerku i optužen je za ubistvo državljana SAD u inostranstvu, navode u kancelariji tužioca za centralni distrikt Kalifornije. Vlasti kažu da je Kolman rekao FBI-ju da je decu ubio harpunom, piše NBC njuz.
1628876337-2021-08-11T014247Z_1575479773_RC2Q1P9DXCWE_RTRMADP_3_MEXICO-MURDER-750x439.jpg
To je ono sto sam i pre pricao ,ne treba svaki idiot da ima decu niti zasluzuje da ih ima.
 
U krivičnoj prijavi se navodi da je Kolman ispričao da su ga teorije zavere navele da veruje da je njegova žena „prenela svoj zmijski DNK“ njihovoj deci, koja bi zbog toga „odrasla kao čudovišta“.

Kolmanova supruga je pozvala policiju u Santa Barbari nakon što je njen muž odveo decu a nije joj rekao gde idu, navodi se u prijavi.

Postala je zabrinuta kada joj suprug nije odgovarao na poruke, pa je pozvala policiju, dodaje se.

U nedelju je podnet izveštaj o nestalom licu, a preko Eplovog programa za traženje ajfona utvrđeno je da je Kolmanova poslednja lokacija bilo mesto Rozarito u Meksiku.

Policija je obavestila FBI nakon što je slučaj klasifikovan kao moguća otmica od strane roditelja.

Kolman je zadržan prilikom povratka u SAD u ponedeljak, pošto pripadnici granične policije nisu sa njim videli decu. Nakon pregleda vozila pronašli su tragove krvi.
sudeći po delima, on je imao "zmijsku" DNK
 

Back
Top