Sledbenici religija i njihov pogled na druge religije

ma glasnik zna da je njegova crkva/organizacija, kako god je nazavali - fejk, i onda ide na to da su sve fejk, ali eto u svakoj ima i zita, nije sve kukolj; prosto se ogleda, on u svakom drugom trazi sebe, i odatle problem, izgubljen slucaj, a greota, znamo se, jer unazad diskutujemo bar deceniju - ne moze to da se pokaje

priznao bi da je njegova fejk, ali i svi drugi za svoje da priznaju da su fejk, a mi da mislimo da smo u fejk crkvi ne bi ni bili u njoj
Glasnik voli Boga i istinu.
Zasto bi on bio u nekoj fejk organizaciji?
On nije u tvojoj organizaciji zato sto propoveda sasvim drugo jevandjelje koje nema veze sa apostolskim na zalost .Tvoju organiuaciju ceni samo na nacionalnoj osnovi kao i vecina.

Ko je od nas u fejk onda je in na ovoj osnovi:
Galatima 1,8Ali ako i mi, ili anđeo s neba javi vam jevanđelje drukčije nego što vam javismo, proklet da bude!

Ovo je Bozji poziv svima koji su u fejk organizacijama ili crkvama:
Otkrivenje 18,4I čuh glas drugi s neba koji govori: iziđite iz nje, narode moj, da se ne pomiješate u grijehe njezine, i da vam ne naude zla njezina.
 
Glasnik voli Boga i istinu.
bas kau je Bog=Istina
Zasto bi on bio u nekoj fejk organizaciji?
kako ja da znam, uvukli te prevaranti veci od tebe?
On nije u tvojoj organizaciji zato sto propoveda sasvim drugo jevandjelje koje nema veze sa apostolskim na zalost .Tvoju organiuaciju ceni samo na nacionalnoj osnovi kao i vecina.
ako moja propoveda to drugo zasto onda Pavle raskrinkava tvoju? [sledeci citat]
Ko je od nas u fejk onda je in na ovoj osnovi:
Galatima 1,8Ali ako i mi, ili anđeo s neba javi vam jevanđelje drukčije nego što vam javismo, proklet da bude!
tacno, pogodak.
Otkrivenje 14,6I vidjeh drugoga anđela gdje leti posred neba, koji imaše vječno jevanđelje da objavi onima koji žive na zemlji, i svakome plemenu, i jeziku i koljenu i narodu.
 
bas kau je Bog=Istina

kako ja da znam, uvukli te prevaranti veci od tebe?

ako moja propoveda to drugo zasto onda Pavle raskrinkava tvoju? [sledeci citat]

tacno, pogodak.
Otkrivenje 14,6I vidjeh drugoga anđela gdje leti posred neba, koji imaše vječno jevanđelje da objavi onima koji žive na zemlji, i svakome plemenu, i jeziku i koljenu i narodu.
Ovo ti je vec nivo obdanista..
Moj tata je najaciiii.
Moja mama je najlepsaaa.
Strasno...
I prelazi u tracanje.
To samo moze covek u ocaju...
 
Pa ne može svako da bude na nivou sledbenika traktoriste, to je istina.
Znam.
Za vas ni stolar nije na vasem nivou i njegovi ribari.
Inace bi ste slusali njegpv glas u pismu.
Jovan 18,37...... i zato dođoh na svijet da svjedočim istinu. I svaki koji je od istine sluša glas moj.

Filipljanima 2,2tada ispunite moju radost živeć u punoj slozi. Imajte jednu te istu ljubav, jedno te isto srce; tragajte za jedinstvom
 
Ovo ti je vec nivo obdanista..
Moj tata je najaciiii.
ma koliko se ti trudio da banalizujes, zaista jeste tako, jer:
  1. ko se ne obrati u dete, ...
  2. ovako se molite - Oce nas, ...
u svakom slucaju prvo si zapodenuo diskusiju, postavljajuci pitanje/zahtev, a onda gledas da banalizujes kako bi pobegao, jer nece niko subotare da izjednaci sa ostalim nazovi hriscanskim crkvama kada ste blizi judaistma, farisejima itd

kakvi 10, to isto radis 20 godina na internetu
 
ma koliko se ti trudio da banalizujes, zaista jeste tako, jer:
  1. ko se ne obrati u dete, ...
  2. ovako se molite - Oce nas, ...
u svakom slucaju prvo si zapodenuo diskusiju, postavljajuci pitanje/zahtev, a onda gledas da banalizujes kako bi pobegao, jer nece niko subotare da izjednaci sa ostalim nazovi hriscanskim crkvama kada ste blizi judaistma, farisejima itd

kakvi 10, to isto radis 20 godina na internetu
Idi od mene ......
 
Kaд ти ово кажеш, онда то има посебну тежину.
Pa to nije samo kazano, stvarno diskutuje u tom stilu.
Cemu to?
Zasto je mrznja prema drugim hriscanima kod vas posebno izrazena?
Zato sto niste vaspitani crkveno i niste doziveli obracenje, noborodjenje, vec ste vecina samo dosli iz komunizma.
I u crkvi ste kobajagi, a imate komunisticko ponasanje.

Svaja kritika na partiju se smatrala naoadom na partiju.
Samo ste promenili, mesto partoje crkva.
Metode i razlozi su isti.
 
Zasto je mrznja prema drugim hriscanima kod vas posebno izrazena?
Кад ти овако кажеш, онда то има посебну тежину.
Ако волиш да твоја буде последња, нека буде, али то не значи да немам шта да кажем, већ да нема поенте да се расправљам у недоглед са тобом.
I u crkvi ste kobajagi, a imate komunisticko ponasanje.
Знам да ти је ad hominem начин понашања, али немој претеривати.
 
Poslednja izmena:

Back
Top