sleci...

Ne.
Sve što je drugima delovalo kao kretensko ponašanje od strane mene, da bih iskazao svoju ljubav devojci, meni je delovalo sasvim prirodno.
I ni malo me se nije doticalo i kada sam shvatao naknadno šta sam sve radio, šta će drugi pomisliti, jer zabole me racku za njih, pred mojim očima je bila samo ona i sva lepota ljubavi i života.
 
Da li ste ikada bili svesni da ste tezak kreten zbog necega sto radite zbog nje/njega, a ipak ne zelite to da uradite??

pa, jesam.
jednom.
a ima ljudi koji to rade u svakoj vezi, pa ti vidi onda kakvi su to ludaci. :))))
:manikir:

...sta je to bilo?
pa, momku s kojim sam se zabavljala pet godina su smetale moje cigarete.
i onda sam ja zbog njega, kad je sa mnom, izbegavala da palim.
dešavalo se da dođe i bude kod mene ceo dan a ja u neko doba počnem da pizdim.
mislim, dođavola ako svaki put treba da jedva čekam da mu leđa vidim. :S
sad bih ga oterala u tri materine.
jesi sa mnom zato što ti sa mnom odgovara? jesi.
jesi sa mnom zato što pored te jedne stvari ima hiljadu drugih koje voliš kod mene? jesi.
ako je ta jedna dovoljna da sve druge baciš u vodu, onda doviđenja, bre.
jbš ti to ako ja mogu da se prilagodim na raznorazne stvari a ti ne možeš na jednu.
 
pa, jesam.
jednom.
a ima ljudi koji to rade u svakoj vezi, pa ti vidi onda kakvi su to ludaci. :))))
:manikir:


pa, momku s kojim sam se zabavljala pet godina su smetale moje cigarete.
i onda sam ja zbog njega, kad je sa mnom, izbegavala da palim.
dešavalo se da dođe i bude kod mene ceo dan a ja u neko doba počnem da pizdim.
mislim, dođavola ako svaki put treba da jedva čekam da mu leđa vidim. :S
sad bih ga oterala u tri materine.
jesi sa mnom zato što ti sa mnom odgovara? jesi.
jesi sa mnom zato što pored te jedne stvari ima hiljadu drugih koje voliš kod mene? jesi.
ako je ta jedna dovoljna da sve druge baciš u vodu, onda doviđenja, bre.
jbš ti to ako ja mogu da se prilagodim na raznorazne stvari a ti ne možeš na jednu.

slazem se, pusenja se ne odricem ;)
 
ja sam hteo da je iznenadim na poslu... pocela je da radi u nekom kaficu na zvezdari i rekla mi je samo neke sture podatke o tome gde je kafic... ja sam 4 sata obilazio kafice po tom kraju (u stilu udjem pogledam oko sebe i izidjem), a taj kafic je bio bas zavucen izmedju nekih zgrada...noge su me bolele kao nikad...vec je dolazilo vreme kad joj se zavrsava smena, ali sam uspeo da stignem na vreme...i bio sam srecan ko malo dete sto sam uspeo...:hahaha:
 
ja sam hteo da je iznenadim na poslu... pocela je da radi u nekom kaficu na zvezdari i rekla mi je samo neke sture podatke o tome gde je kafic... ja sam 4 sata obilazio kafice po tom kraju (u stilu udjem pogledam oko sebe i izidjem), a taj kafic je bio bas zavucen izmedju nekih zgrada...noge su me bolele kao nikad...vec je dolazilo vreme kad joj se zavrsava smena, ali sam uspeo da stignem na vreme...i bio sam srecan ko malo dete sto sam uspeo...:hahaha:

pa to je lepo, sta je tu kretenski
 
Ne.
Sve što je drugima delovalo kao kretensko ponašanje od strane mene, da bih iskazao svoju ljubav devojci, meni je delovalo sasvim prirodno.
I ni malo me se nije doticalo i kada sam shvatao naknadno šta sam sve radio, šta će drugi pomisliti, jer zabole me racku za njih, pred mojim očima je bila samo ona i sva lepota ljubavi i života.

Đizz koja si kutija iznenađenja ! :mrgreen:

@tema : ka pubertetlija sam ugasila cigaretu na ruci ,nebi li neš dokazala..ajmo rec "LJUBAV " , imam mali oziljak ! Naravno da je to bilo idiotski .. al :

.......sve je lako kad si mlad, svako odjelo dobro ti stoji, ma svaka rana manje boli.. O DA, O DA , O DA ..
 
ja sam malo sebi nedefinisana. jer znam da budem bas onako tolerantna ali shvatila sam vremenom da kompromis nije za mene. jer kad se napravi kompromis treba da si zadovoljan njime a ja samo nagomilavam nezadovoljstvo i ono raste vremenom dok mi ne prelije.
tako da moja tolerancija ima neke specificne granice i ljudi (kao i ja sama) budu iznenadjeni onda kad mi pukne... zato se ne igram vise sama sa sobom, ne pravim kompromise (da se kasnije to nagomilano nezadovoljstvo ne bi prelilo i napravilo vise stete nego koristi) nego pratim svoj unutarnji feeling.
da, pravila sam se tolerantna u nekim vezama, dok nisam shvatila da ja to tako ne mogu.
da li sam bila kreten? o da, jos koliki, sa velikim natpisom preko celog cela. ali kroz to covek nauci samog sebe, nauci svoje granice...nauci da se ne igra sa samim sobom..
ebote, ja sam se opekla na samj sebi. najbukvalnije.
 
Da li ste ikada bili svesni da ste tezak kreten zbog necega sto radite zbog nje/njega, a ipak zelite to da uradite?...sta je to bilo?

mislim da ću da zaobiđem ovu temu...
a055.gif
 
ja sam hteo da je iznenadim na poslu... pocela je da radi u nekom kaficu na zvezdari i rekla mi je samo neke sture podatke o tome gde je kafic... ja sam 4 sata obilazio kafice po tom kraju (u stilu udjem pogledam oko sebe i izidjem), a taj kafic je bio bas zavucen izmedju nekih zgrada...noge su me bolele kao nikad...vec je dolazilo vreme kad joj se zavrsava smena, ali sam uspeo da stignem na vreme...i bio sam srecan ko malo dete sto sam uspeo...:hahaha:

Kakav si ti kralj :) :heart:
 
Da li ste ikada bili svesni da ste tezak kreten zbog necega sto radite zbog nje/njega, a ipak zelite to da uradite?...sta je to bilo?
Сећам се једном... Он у Турској, ради, а овде упекла звезда преко 40...
И зове он мене да му купим сандале. Ал да буду удобне. :eek:
(А треба онда да носим код њега на посао, па ће му они већ послати)
Па како ја да знам... Па које, па какве, па врућина...
Овде нема и тачка.
Који број? 43...
Позовем ја брата, таква и таква ствар, мораш са мном да пробаш, не вреди...
Како ја да знам да ли су удобне. Он дечко шта ће, да учини сестри, види да сам у небраном грожђу... Само он носи 42...
И кренемо ми, У Пирамиду, па у Кнез Па у Булевар...
Добар дан, Еир степ, које имате... Имате ли број 43, али и 42...
Па 42 да проба а купујемо 43... :rumenko:
И ја га зовем, описујем му преко телефона, ниједне не ваљају...
Оне које он би, нема 43 има само 42...
Трећи дан нађемо ми једне баш лепе и има број и ја кажем ове купујем, не могу више.
Спакујем, однесем у фирму... После пет дана се јавља.
Е, враћам ти оне сандале да замениш за 42, велике су ми. :dash:
Да ли треба да кажем да сам отишла у фирму, узела сандале, заменила за мањи број и поново до фирме... :neutral:

А сад да ми то неко тражи?
Е баш бих волела да проба... :lol:
 
Сећам се једном... Он у Турској, ради, а овде упекла звезда преко 40...
И зове он мене да му купим сандале. Ал да буду удобне. :eek:
(А треба онда да носим код њега на посао, па ће му они већ послати)
Па како ја да знам... Па које, па какве, па врућина...
Овде нема и тачка.
Који број? 43...
Позовем ја брата, таква и таква ствар, мораш са мном да пробаш, не вреди...
Како ја да знам да ли су удобне. Он дечко шта ће, да учини сестри, види да сам у небраном грожђу... Само он носи 42...
И кренемо ми, У Пирамиду, па у Кнез Па у Булевар...
Добар дан, Еир степ, које имате... Имате ли број 43, али и 42...
Па 42 да проба а купујемо 43... :rumenko:
И ја га зовем, описујем му преко телефона, ниједне не ваљају...
Оне које он би, нема 43 има само 42...
Трећи дан нађемо ми једне баш лепе и има број и ја кажем ове купујем, не могу више.
Спакујем, однесем у фирму... После пет дана се јавља.
Е, враћам ти оне сандале да замениш за 42, велике су ми. :dash:
Да ли треба да кажем да сам отишла у фирму, узела сандале, заменила за мањи број и поново до фирме... :neutral:

А сад да ми то неко тражи?
Е баш бих волела да проба... :lol:

pitacu te samo jednom... jesi ti to ozbiljna?:hahaha:
 

Back
Top