Slavna američka pevačica održala koncert u Beogradu pa ispljuvala SRBE

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.095
Vest je stara pa ja mislim ima 10+ godina (sad sam nasao 2009. je imala koncert u Beogradu, znaci bas bajata vest) a inace doticna pati bipolarnog poremecaja (F.31) i sklona je sizofrenim cepanjima pa ko zna u kakvom je stanju svesta izjavila tako nesto (i da li je uopste i mislila na Beograd ili ga je mozda pobrkala sa nekim drugim mestom gde je takodje odrzala koncert).

da, vest je iz 2010 https://www.b92.net/putovanja/zanimljivosti.php?yyyy=2010&mm=06&dd=22&nav_id=440416

a kao da su ovi neki srpska dijaspora preneli sad?
https://serbia.postsen.com/news/209...in-Belgrade-are-full-of-people-like-this.html

Nona2

Ističe se
Poruka
2.669
bitno da je ona lijepa, mrsavica nashah
macygray_qpac_200912-justinma81.jpg

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
48.130

TO JE RASISTIČKI GRAD PUN DEBELIH LJUDI

Vlasnica raskošnog glasa i nekadašnja velika zvezda Mejsi Grej, bez dlake na jeziku, komentarisala je veoma osetljive stvari, koje se nje, uzgred, uopšte ne tiču. Takvim postupkom uopše nije ni razmišljala da li će povrediti ili uvrediti nekoga! A njeno neprofesionalno ponašanje je mnoge ostavilo bez teksta.

Ova američka pevačica je prošle godine održala koncert u našoj prestonici, a potom je sve nas šokirala izjavama o glavnom gradu Srbije. Naime, Mejsi je u intervju za "Metro", inače besplatan londonski list, istakla je da Beograd "rasistički grad zaostao u vremenu".

A tu se nije zaustavila, već je dodala da su beogradske ulice prepune "ružnih debelih ljudi". Sa druge strane, naglasila je da su posetioci njenog koncerta bili divni.

- Prošle godine sam imala koncert u Srbiji. Nisam znala ni gde se nalazi, ali ljudi su me prepoznavali na ulici. Koncert je bio sjajan, ali grad u kojem smo bili nije bio tako dobar. Bio je rasistički i zaostao u vremenu. Ulice su bile pune debelih ružnih ljudi, ali ljudi koji su došli na koncert su bili divni - rekla je Mejsi Grej.

Tako, zapamtite ovo ime pa se promislite sledeći put da li da idete na njen koncert.
zatucani debelguzi rasisti...

hm...

Bosanci

na njih je mislila

psmaniac

Poznat
Poruka
8.016
Vau i to je vest... Zamisli da neke USA novine svakodnevno objavljuju ispade nasih javnih licnosti, analiticara i svih drugih o amerikancima...Pa ne objavljuju, jer se ne bakcu tim glupostima kojih je na pretek... Ali mi se bakcemo, jer kod nas je mrznja prema razvijenijima neprestana i neizostavni deo svakog dana....
Учили нас твоји фаворити титићи да су ти развијени неоколонијалисти и да
живе паразитски на грбачи радника. Према томе треба тежити уништењу
таквих појава иначе нема ништа од напретка и еволуције човечанства.

kiriku1

Poznat
Poruka
7.387
Учили нас твоји фаворити титићи да су ти развијени неоколонијалисти и да
живе паразитски на грбачи радника. Према томе треба тежити уништењу
таквих појава иначе нема ништа од напретка и еволуције човечанства.
Mislis ako otmemo njihov kapital da cemo postati uredjeno drustvo, a cak cemo nauciti i kako da se prema prirodi ophodimo... Od toga nema nista....

psmaniac

Poznat
Poruka
8.016
Mislis ako otmemo njihov kapital da cemo postati uredjeno drustvo, a cak cemo nauciti i kako da se prema prirodi ophodimo... Od toga nema nista....
Ко је спомињао отимање капитала? Немаш појма у чему се састоји титологија.
Циљ је задржати ресурсе у своме поседу и на тај начин онемогућити им експлоатацију
одређене територије на планети. То ће уништити њихов капитал, који је и онако само
фиктиван. Не отимати, већ заштитити сопствено да ти не отму зулумћари.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.