Slavna američka pevačica održala koncert u Beogradu pa ispljuvala SRBE

Poruka
8.373
u poslednje vreme su se američke manjine, (crnci, LGBT+) osilii preko mere tako da očekuju da im svi u celom svetu ližu lipele i ljube ruke...
Ne znam koliko pratite američanske medije, ili uopšte kolektivno zapadne. Ja sam jela sebi jetru zadnjih par godina gledajući te gadosti, sve dok se nisam složila sa svojim čoEkom da to nema nikakvog smisla. To nije u "zadnje vreme". To se dešava već GODINAMA, otprilike decenijama postupno, i danas je otišlo toliko daleko da bi čak i krajnji srpski leftičari rekli ej ljudi pa koji vam je. To davnih dana više nije kuriozitet, već bukvalni frik šou.

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.945
odavno su oni gurali foru "jel to zato što sam crn?" i tako dobijali i ono što im ne pripada.
Svojevremeno su kaznili Kobi Brajana sa 100 hiljada dolara jer je negde usput rekao, "ma to je gej". Neko je čuo, prijavio i savez ga kaznio.

U isto vreme te manjine pričaju i rade šta god hoće a od kako je novi predsednik baš niko ne sme ništa da kaže jer ne žele da prave sebi problem. Mada, već su se smučili i Bogu i narodu i pitanje je dana kada će narod da se digna i kaže "Dosta"
to sam cula i za nacije...recimo Kineze u Kanadi

zx16

Veoma poznat
Poruka
14.616
odavno su oni gurali foru "jel to zato što sam crn?" i tako dobijali i ono što im ne pripada.
Svojevremeno su kaznili Kobi Brajana sa 100 hiljada dolara jer je negde usput rekao, "ma to je gej". Neko je čuo, prijavio i savez ga kaznio.

U isto vreme te manjine pričaju i rade šta god hoće a od kako je novi predsednik baš niko ne sme ništa da kaže jer ne žele da prave sebi problem. Mada, već su se smučili i Bogu i narodu i pitanje je dana kada će narod da se digna i kaže "Dosta"
Мени је одавно мука од тог америчког просеравања! Убедили су себе да су много битни и они и њихово мишљење. Остало им је само један проблем, то што све више људи виде да су они тешки идиоти.

kiriku1

Poznat
Poruka
7.387
Дебели против мршавих? На нацију мршавих си мислио?
Ne, mislio sam na drustvo u kome su svakodnevne vesti "Srbin uradio ovo", "Amerikanac uradio ono", "Francuz uradio ono"... Nema nigde coveka, u fokusu su samo nacionalnosti... Nema dana bez srbovanja na najvisem i najnizem nivou... Od prilike kao da smo juce postali nacija, pa svaki dan samo o tome... Teski kompleksi...

Zika34

Iskusan
Banovan
Poruka
5.699
Moglo je bit i gore. Moglo je biti da to kaže ljudima TOKOM koncerta, i oni joj tapšu. Pretpostavljam da je koncert bio u Bgd? Srbi inače imaju fetiš zapada, a Beograđani su posebna kategorija. Ne bi me iznenadilo da im se p.osrala u lice, i da se oni mažu i viču još! Iz nekih - naročito u zadnje vreme!- krajnje misterioznih razloga, određena kategorija Srba (da budem fina) onaniše na bilo šta što dolazi s te divljačke zapadnjačke strane.
Ovako, samo je američanska gadura. Totalno nebitno.
Da, kao situacija sa Dinom Merlinom. Poserem se u usta svakoj drolji koja je otišla na njegov koncert i svakom pičkopaćeniku koji je odvučen na koncert umesto da lupi šakom o sto i kaže ne može.

psmaniac

Poznat
Poruka
8.016
Ne, mislio sam na drustvo u kome su svakodnevne vesti "Srbin uradio ovo", "Amerikanac uradio ono", "Francuz uradio ono"... Nema nigde coveka, u fokusu su samo nacionalnosti... Nema dana bez srbovanja na najvisem i najnizem nivou... Od prilike kao da smo juce postali nacija, pa svaki dan samo o tome... Teski kompleksi...
Бугари ушли у Софију!
Како нема видиш да се жали на неке дебеле ружне београђане?
Чак није узела у обзир да ти дебели ружни можда нису 'одавле'.

kiriku1

Poznat
Poruka
7.387
Бугари ушли у Софију!
Како нема видиш да се жали на неке дебеле ружне београђане?
Чак није узела у обзир да ти дебели ружни можда нису 'одавле'.
Vau i to je vest... Zamisli da neke USA novine svakodnevno objavljuju ispade nasih javnih licnosti, analiticara i svih drugih o amerikancima...Pa ne objavljuju, jer se ne bakcu tim glupostima kojih je na pretek... Ali mi se bakcemo, jer kod nas je mrznja prema razvijenijima neprestana i neizostavni deo svakog dana....

jos_1_5ak

Poznat
Poruka
9.014
Vest je stara pa ja mislim ima 10+ godina (sad sam nasao 2009. je imala koncert u Beogradu, znaci bas bajata vest) a inace doticna pati bipolarnog poremecaja (F.31) i sklona je sizofrenim cepanjima pa ko zna u kakvom je stanju svesta izjavila tako nesto (i da li je uopste i mislila na Beograd ili ga je mozda pobrkala sa nekim drugim mestom gde je takodje odrzala koncert).

Sensei

Master
Moderator
Poruka
43.394
Vest je stara pa ja mislim ima 10+ godina (sad sam nasao 2009. je imala koncert u Beogradu, znaci bas bajata vest) a inace doticna pati bipolarnog poremecaja i sklona je sizofrenim cepanjima pa ko zna u kakvom je stanju svesta izjavila tako nesto (i da li je uopste i mislila na Beograd ili ga je mozda pobrkala sa nekim drugim mestom gde je takodje odrzala koncert).
totalno moguće

jos_1_5ak

Poznat
Poruka
9.014
totalno moguće
E to bice da je narod smrsao u medjuvremenu, bice da je to zato sto im je skocio standard od kako je u medjuvremenu SNS dosao na vlast pa se hrane bolje i kvalitetnije. LoL
Mada ja kapiram da nije ni znala gde je bila i da niko ziv ne moze da desifruje da li je mislila na Beograd ili na neki drugi grad, ono bila ovde kapiram 1 dan, sumnjam da je uopste i prosetala malo ulicama i uopste videla neke ljude ovde.

Mada najveca legenda je Ice-T kada je sa Body Count-om pre nekih 20-ak godina odrzao koncert u Halo Sportova ja mislim i izasao pred publiku u Zvezdinom kosarkaskom dresu i sa 3 podignuta prsta sto je naravno odusevilo publiku i sto je pozdravila sa ovacijama ali nakon Beograda u okviru iste turneje imao je koncert u Zagrebu i u Zagrebu isto izasao u Zvezdinom dresu i sa 3 podiguta prsta (mislio je da je jos uvek u istoj drzavi i ocigledno nije bio previse upucen u politicka zbivanja na ovim prostorima) pa Hrvati popizdeli i gadjali ga flasama, limenkama, upaljacima ili vec sta im je bilo pri ruci..............ludilo. : D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.