Slavna američka pevačica održala koncert u Beogradu pa ispljuvala SRBE

Sensei

Master
Moderator
Poruka
43.394

TO JE RASISTIČKI GRAD PUN DEBELIH LJUDI

Vlasnica raskošnog glasa i nekadašnja velika zvezda Mejsi Grej, bez dlake na jeziku, komentarisala je veoma osetljive stvari, koje se nje, uzgred, uopšte ne tiču. Takvim postupkom uopše nije ni razmišljala da li će povrediti ili uvrediti nekoga! A njeno neprofesionalno ponašanje je mnoge ostavilo bez teksta.

Ova američka pevačica je prošle godine održala koncert u našoj prestonici, a potom je sve nas šokirala izjavama o glavnom gradu Srbije. Naime, Mejsi je u intervju za "Metro", inače besplatan londonski list, istakla je da Beograd "rasistički grad zaostao u vremenu".

A tu se nije zaustavila, već je dodala da su beogradske ulice prepune "ružnih debelih ljudi". Sa druge strane, naglasila je da su posetioci njenog koncerta bili divni.

- Prošle godine sam imala koncert u Srbiji. Nisam znala ni gde se nalazi, ali ljudi su me prepoznavali na ulici. Koncert je bio sjajan, ali grad u kojem smo bili nije bio tako dobar. Bio je rasistički i zaostao u vremenu. Ulice su bile pune debelih ružnih ljudi, ali ljudi koji su došli na koncert su bili divni - rekla je Mejsi Grej.

Tako, zapamtite ovo ime pa se promislite sledeći put da li da idete na njen koncert.

jolemisa

Elita
Poruka
20.858

TO JE RASISTIČKI GRAD PUN DEBELIH LJUDI

Vlasnica raskošnog glasa i nekadašnja velika zvezda Mejsi Grej, bez dlake na jeziku, komentarisala je veoma osetljive stvari, koje se nje, uzgred, uopšte ne tiču. Takvim postupkom uopše nije ni razmišljala da li će povrediti ili uvrediti nekoga! A njeno neprofesionalno ponašanje je mnoge ostavilo bez teksta.

Ova američka pevačica je prošle godine održala koncert u našoj prestonici, a potom je sve nas šokirala izjavama o glavnom gradu Srbije. Naime, Mejsi je u intervju za "Metro", inače besplatan londonski list, istakla je da Beograd "rasistički grad zaostao u vremenu".

A tu se nije zaustavila, već je dodala da su beogradske ulice prepune "ružnih debelih ljudi". Sa druge strane, naglasila je da su posetioci njenog koncerta bili divni.

- Prošle godine sam imala koncert u Srbiji. Nisam znala ni gde se nalazi, ali ljudi su me prepoznavali na ulici. Koncert je bio sjajan, ali grad u kojem smo bili nije bio tako dobar. Bio je rasistički i zaostao u vremenu. Ulice su bile pune debelih ružnih ljudi, ali ljudi koji su došli na koncert su bili divni - rekla je Mejsi Grej.

Tako, zapamtite ovo ime pa se promislite sledeći put da li da idete na njen koncert.
Zar se nije zapitala da su ti debeli ljudi mozda bas ameri,jer su oni najdeblji narod na svetu,pa se zadesili na odmoru u Beogradu,kada je ona gostovala.

Poruka
8.373
posle koncerta. Za ljude na koncertu kaže da su bili divni, a ovo je utisak kad je valjda prošetala gradom
Moglo je bit i gore. Moglo je biti da to kaže ljudima TOKOM koncerta, i oni joj tapšu. Pretpostavljam da je koncert bio u Bgd? Srbi inače imaju fetiš zapada, a Beograđani su posebna kategorija. Ne bi me iznenadilo da im se p.osrala u lice, i da se oni mažu i viču još! Iz nekih - naročito u zadnje vreme!- krajnje misterioznih razloga, određena kategorija Srba (da budem fina) onaniše na bilo šta što dolazi s te divljačke zapadnjačke strane.
Ovako, samo je američanska gadura. Totalno nebitno.

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.945
il je glupa ili drogirana. Ili oba. Tako se sigurno ne priča na glas pa sve i da misli tako
ne interesuje je...toliko...prica sta joj prvo padne na pamet, ocigledno...
glupava, jbga...nista novo...ali eto...barem je iskrena...za to joj dajem +...
dosadili su mi i ovi za koje znas da uvek isto pricaju i lazu...

Sensei

Master
Moderator
Poruka
43.394
u poslednje vreme su se američke manjine, (crnci, LGBT+) osilii preko mere tako da očekuju da im svi u celom svetu ližu lipele i ljube ruke...

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.945
u poslednje vreme su se američke manjine, (crnci, LGBT+) osilii preko mere tak da očekuju da im svi u celom svetu ližu lipele i ljube ruke...
takva vremena...cula sam da za njih tamo ne smes ama bas nista ruzno da kazes...
iskreno, nista me vise ne izenadjuje od nikoga

Poruka
8.373
Ali ne može biti iskrena, ako dolazi iz US, i govori kako je BGD (ili Srbija) puna DEBELIH ljudi. Mislim, to su fakti. Četiri godine živim u Bgd. Pretili ljudi su izuzetno retki, NAROČITO ako se porede s Amerikom. Nema šanse da mi neko priča o "zemlji punoj debelih ljudi". Ili je slepa, ili drogirana, ili ju je neki Srbin kojeg je htela k.resnut otkačio.

Sensei

Master
Moderator
Poruka
43.394
takva vremena...cula sam da za njih tamo ne smes ama bas nista ruzno da kazes...
iskreno, nista me vise ne izenadjuje od nikoga
odavno su oni gurali foru "jel to zato što sam crn?" i tako dobijali i ono što im ne pripada.
Svojevremeno su kaznili Kobi Brajana sa 100 hiljada dolara jer je negde usput rekao, "ma to je gej". Neko je čuo, prijavio i savez ga kaznio.

U isto vreme te manjine pričaju i rade šta god hoće a od kako je novi predsednik baš niko ne sme ništa da kaže jer ne žele da prave sebi problem. Mada, već su se smučili i Bogu i narodu i pitanje je dana kada će narod da se digna i kaže "Dosta"

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.945
Ali ne može biti iskrena, ako dolazi iz US, i govori kako je BGD (ili Srbija) puna DEBELIH ljudi. Mislim, to su fakti. Četiri godine živim u Bgd. Pretili ljudi su izuzetno retki, NAROČITO ako se porede s Amerikom. Nema šanse da mi neko priča o "zemlji punoj debelih ljudi". Ili je slepa, ili drogirana, ili ju je neki Srbin kojeg je htela k.resnut otkačio.
ma uopste ne zalazim u njene fantazije u glavi i da li ima osnova ili nema...ona je rekla verovatno to sto joj je prvo bilo na pameti...
glupava, drogirana, bezobrazna kakva god da je...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.