Quantcast

Slavica Djukic Dejanovic,predsednik Skupstine Srbije.....

FataMorgen

Legenda
Moderator
Poruka
58.715

Tereza Kesovija posle 20 godina nastupila u Beogradu
Slavica u suzama!!!
Ponedeljak - 24.01.2011
Hrvatska pevačica Tereza Kesovija posle dvadeset godina sinoć je održala koncert u Beogradu i pesmom „Prijatelji stari, gde ste“ rasplakala predsednicu Skupštine Srbije Slavicu Đukić-Dejanović.

Uoči koncerta predsednica Skupštine Srbije izjavila je da je došla kako bi se prisetila mladosti. Hrvatsku pevačicu podržale su mnoge poznate ličnosti poput Vesne Dedić, Filipa i Leontine Pat, Đorđa Marjanovića, Merime Njegomir i Ekstra Nene. Među prvima pristigle su Suzana Mančić i Biljana Ristić koje su se pohvalile novinarima da su Kesoviji poslale cveće. Posle dvadeset minuta zakašnjenja mediteranska šansonjerka pojavila se na sceni i zapevala svoje stare hitove kao što su “Zapevajmo prijatelji“, „Nježne strune madoline” i druge. Publika je svaku pesmu ispratila aplauzom iako se Tereza bojala kakve će reakcije izazvati, pa je tako, podsećamo, na konferenciji za novinare zamolila sve ljude da budu ljubazni i da joj veruju, što su apsolutno svi i ispoštovali.
- Sigurna sam da na obostranu radost činim pravu stvar. Ja sam žrtva rata. Molim vas da to uzmete u obzir. Oni koji nisu doživeli ono što sam ja, ne mogu da me shvate. Molim vas, budite ljubazni i poverujte mi - izjavila je u decembru hrvatska pevačica. Kada je otpevala poslednju pesmu svi su ustali i pozdravili je aplauzom, a ona se svima zahvalila na podršci i gostoprimstvu.
Predesednik Skupstine Srbije,na kocertu Hrvatske pevacice Tereze Kesovije, /dokazane mrziteljke kako ona kaze "srbocetnika"/ grcala u suzama :eek:
Gracala bi ona u suzama da je i Tomson,pa i nista manje znacajan mrzitelj Miso Kovac dosao u Srbiju!
Da li je ova zena,ili nesto u obliku zene cemu ja ne mogu da nadjem adekvatno ime,dostojna da dodje i do vrata Skupstine Srbije? :eek::eek::eek:

gost 186661

Elita
Poruka
24.157

Slavica u suzama!!!
Ponedeljak - 24.01.2011
Hrvatska pevačica Tereza Kesovija posle dvadeset godina sinoć je održala koncert u Beogradu i pesmom „Prijatelji stari, gde ste“ rasplakala predsednicu Skupštine Srbije Slavicu Đukić-Dejanović.

Uoči koncerta predsednica Skupštine Srbije izjavila je da je došla kako bi se prisetila mladosti. Hrvatsku pevačicu podržale su mnoge poznate ličnosti poput Vesne Dedić, Filipa i Leontine Pat, Đorđa Marjanovića, Merime Njegomir i Ekstra Nene. Među prvima pristigle su Suzana Mančić i Biljana Ristić koje su se pohvalile novinarima da su Kesoviji poslale cveće. Posle dvadeset minuta zakašnjenja mediteranska šansonjerka pojavila se na sceni i zapevala svoje stare hitove kao što su “Zapevajmo prijatelji“, „Nježne strune madoline” i druge. Publika je svaku pesmu ispratila aplauzom iako se Tereza bojala kakve će reakcije izazvati, pa je tako, podsećamo, na konferenciji za novinare zamolila sve ljude da budu ljubazni i da joj veruju, što su apsolutno svi i ispoštovali.
- Sigurna sam da na obostranu radost činim pravu stvar. Ja sam žrtva rata. Molim vas da to uzmete u obzir. Oni koji nisu doživeli ono što sam ja, ne mogu da me shvate. Molim vas, budite ljubazni i poverujte mi - izjavila je u decembru hrvatska pevačica. Kada je otpevala poslednju pesmu svi su ustali i pozdravili je aplauzom, a ona se svima zahvalila na podršci i gostoprimstvu.

Predesednik Skupstine Srbije,na kocertu Hrvatske pevacice Tereze Kesovije, /dokazane mrziteljke kako ona kaze "srbocetnika"/ grcala u suzama :eek:
Gracala bi ona u suzama da je i Tomson,pa i nista manje znacajan mrzitelj Miso Kovac dosao u Srbiju!
Da li je ova zena,ili nesto u obliku zene cemu ja ne mogu da nadjem adekvatno ime,dostojna da dodje i do vrata Skupstine Srbije? :eek::eek::eek:
Апсолутно.
Само замолио бих Вас да извршите корекцију.
Наиме јесте скупћина, само је просрпска.Захваљујем.

Andjela

Elita
Poruka
23.875

Slavica u suzama!!!
Ponedeljak - 24.01.2011

Pa za kozu Blejku, nista nije cudno, ona i onako je izgubljena u prostoru i vremenu...

bobanjov

Iskusan
Poruka
6.180
Док се наши ''еуропејци'' утркују ко ће пре да оде на концерт ове маторе усташкиње, док јој пуне џепове, док плачу, док можда и свршавају од среће, ево шта се дешава у 'нама пријатељској лијепој њиховој'

Реакције у Хрватској на Tерезине концерте у Србији

Kolumnista Hrvoje Marjanović odgovorio domoljubima koji su pevačicu zbog koncerta u Beogradu nazvali izdajicom

Sama pala - sama se ubila!
Kolumnista poznatog hrvatskog portala index.hr Hrvoje Marjanović oglasio se povodom koncerta Tereze Kesovije u Beogradu 23. januara, kritikujući stav ljutitih domoljuba.

- Ko izda... zna se. Šok, neverica i bes obuzeli su domoljube čim su pročitali da je Tereza Kesovija, Hrvatica i vernica, izdajnički pogazila svoje sveto obećanje i odlučila da nastupi u Srbiji. Besramna žena je čak imala i hrabrosti da kaže da joj je savest čista. Pa kako vam, pobogu, savest može biti čista?

Tako drsko pogaziti svetu pevačku zakletvu „dabogda mi truplo raznosile vrane ako ikad nastupim prek’ grane“ mogu samo oni što su poklekli pred zovom svemogućeg evra. Odlazak Tereze Kesovije u Srbiju doživljava se kao neoprostiva izdaja posrnule žene, koja nakon ovog neslavnog poteza tamo može i da ostane.

Donedavno je govorila da „nema tih para zbog kojih bi nastupila u Srbiji jer njena duša nije na prodaju“, ali budimo razumni. Reč je o patetičnom lupetanju koje je od starta bilo preterano i neverovatno je da neko još uvek smatra da se ovaj, službeno najočekivaniji potez domaćih pevača može opravdati, a da ne zvuči kao: „Priznajem, **** sam bezveze, ali 'ebiga, veće tržište, više novca“ - napisao je, između ostalog, Marjanović, poručujući Hrvatima „da izvuku glave iz dupeta“.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.