"Slava Musoliniju": 2.000 fašista pružilo podršku Đorđi Meloni

Samim tim što već godinama podržava i finansira nacizam u Ukrajini, EU je dokazala da njena politika opet odavno zaokreće u fašističkom pravcu. Stoga nas ništa od svega ovoga ne treba iznenađivati. Sve će se više rušiti antifašistički spomenici i podizati spomenici fašistima iz Drugog svetskog rata. To se odavno dešava i sve zatvaraju oči na to. Hrvati u tome predvode i uvek su zbog toga nagrađivani. Očekujem i rehabilitaciju Hitlera u decenijama koje dolaze. Na kraju krajeva, zli Rusi su ga pobedili... Osobe ruske nacionalnosti je bolje da napuste te zemlje. Prvo negiranje kulture, pa jezika, zatim otimanje imovine - ne bi me čudilo i da logori za Ruse osvanu po tzv. demokratskim i liberalnim zemljama.
 
Italijanski gradić Predapio u pokrajini Emilija-Romanja bio je domaćin skupa na kom se okupilo oko 2.000 fašista
kako bi obeležili stotu godišnjicu "Marša na Rim" i početka diktature Benita Musolinija.

Iako se ta povorka održava svake godine, ove godine okupljeni fašisti dali su podršku novoj vladi na čelu s Đorđom Meloni
koja je u mladosti izražavala otvorenu podršku Musoliniju, ali je u međuvremenu pokušala da se distancira.

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=11&dd=01&nav_id=2236124


Videcemo koliko ce Đorđa dugo, obzirom da vecina Italijana nije zadovoljna njenim izborom za premijera
EU u punom sjaju. To što Italijani nisu zadovoljni fašistima na vlasti je njihov problem - ni Musolinija nisu sami najurili.
 
2000 kjukluks klanovaca podrzalo trampa, znaci da tramp ne valja
2000 fasista podrzalo djordju, znaci da djordja ne valja

a kako bi bilo da oni podrze vas, jer je ocigledano da vasa logika ne valja?
Đorđom Meloni
koja je u mladosti izražavala otvorenu podršku Musoliniju, ali je u međuvremenu pokušala da se distancira.

kako je podrzavala i kako se sada distancira?
pa ko je sve podrzao hitlera 33?
 
Poslednja izmena:
Nema ko da pobedi. Ovde po anketama rusofila 80 % , a na izborima Bosko ili Zavetnici 2, 3 %.
jasno mi je, i zato i kazem da je sav taj koncept politickih stranaka, pluralizam - pogresan; uosstalom, ja zato i ne glasam, jer nema ko da pobedi, ali trebali smo onda da napravimo dogovor da bojkotujemo svi, nije rec samo o izbornim uslovima, medijskoj propracenosti itd
 
jasno mi je, i zato i kazem da je sav taj koncept politickih stranaka, pluralizam - pogresan; uosstalom, ja zato i ne glasam, jer nema ko da pobedi, ali trebali smo onda da napravimo dogovor da bojkotujemo svi, nije rec samo o izbornim uslovima, medijskoj propracenosti itd
Niko neće da bojkotuje, ali hoće da kuka i plače po forumu, Tviteru, Instagramu, Fbu kako su pokradeni izbori, kako loše žive i nikad neće biti bolje.
 
Niko neće da bojkotuje, ali hoće da kuka i plače po forumu, Tviteru, Instagramu, Fbu kako su pokradeni izbori, kako loše žive i nikad neće biti bolje.
pa pre izbora okrugli sto sta treba da se radi, da umne glave i znalci/eksperti raspravljaju, pa posle izbori, ko to da sprovodi u delo, ali mi nemamo umne glave, ili ih ne cujemo, ili ne znamo sta treba da se radi

ne, nama samo padne sa neba neka djedovic, nikad culi za nju, kako i na bazi cega trebamo da joj verujemo? ko zna? haos pravi vucic
 
Italijanski gradić Predapio u pokrajini Emilija-Romanja bio je domaćin skupa na kom se okupilo oko 2.000 fašista
kako bi obeležili stotu godišnjicu "Marša na Rim" i početka diktature Benita Musolinija.

Iako se ta povorka održava svake godine, ove godine okupljeni fašisti dali su podršku novoj vladi na čelu s Đorđom Meloni
koja je u mladosti izražavala otvorenu podršku Musoliniju, ali je u međuvremenu pokušala da se distancira.

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=11&dd=01&nav_id=2236124


Videcemo koliko ce Đorđa dugo, obzirom da vecina Italijana nije zadovoljna njenim izborom za premijera
2000 fasista u drzavinod neznam 40 milijuna ljudi su nebitni. Vise bibse KKK pod maskama skupilo da je neki idiot pokusao ih skupit. To sto je ova desno ne znaci da je Duceova sljedbenica. Mislim da iste ne smije nesto pozitivno recibo Musoliniju jer bi to bio njen kraj
 

Back
Top