Slatka zaluđenost..

E'len

Poznat
Poruka
9.248
Ja san lud za njom i znan to je glupo
al srce udara ludo kad je vidin
i zbog tog se stidin al nema mi pomoći
lud san od nula pa sve do ponoći
tu nema spasa tu nema kruva
iman kretenski osmijeh od uva do uva
žila mi kuca
stegne oko srca
zbog nje m,m,...mucam
mekan ka štruca
ekipa me pljuca


Kaže jedan stih ..
A kakvi ste Vi kad se zaljubite ? :heart:
 
Srce stade kao dete da se otima,
tražili smo se po prethodnim životima.
Ostavih iza sebe sve,
zablude, promašaje koji tište,
prosto, lako, k'o neko beznačajno pristanište.

O, da mi je da se još jednom zaljubim,
opet bih uzeo kostim večnog dečaka.
I opet bih smislio kako da prodangubim
dok ona ne sleti niz hodnik studenjaka.

Ko je autor? Ne prepoznajem a divno je za čitat ..
 
Nasmejana,romanticna,vedra,sa leptiricima koji su prisutni u stomaku sto se kaze...Gledam sve kroz ruzicaste naocarice,beskrajno nezna i pazljiva,uostalom kao i uvek i kada nisam zaljubljena.Ali se efekat umnogome povecava uz prisutsvo te slatke zaludjenosti,zvane "zaljubljenost".:heart::heart:
 
Bila sam zaljubljena samo dva puta u zivotu, ali najozbiljnije. Iako nepopravljivi romantik, uopste nisam zaljubljive prirode. Kada sam imala samo tri godine, mnogo mi se svideo jedan decak sa kojim sam se druzila i to je potrajalo sve do prve godine srednje, kada mi ga je ljubav na prvi pogled sa sadasnjim deckom zauvek izbila iz glave.

Bila sam sa nekoliko momaka nadajuci se da cu tako da ga zaboravim, jer mi osecanja nisu bila uzvracena, a priznala sma mu ih otvoreno u sedmom razredu, ali sam mrzela sebe u tim vezama i nisam se ni najmanjim delicem sebe osecala lepo sa njima.

Kada sam zaljubljena, a uvek sam, glava mi je u oblacima, a noge ne dodiruju tlo. Lebdim, konstantno u polusnu, obuzeta letargijom, poletna sam i leprsava, nasmejana cak i kada imam milijardu problema, dodje mi da izljubim ceo svet, da izgrlim sve ljude, zivotinje i vanzemaljce... :heart:
Predajem se potpuno, bez igrica, berezervno... Moja druga simpatija je ujedno i moja prva ljubav, jedini decko kojeg sam ikada volela. Za njega bih bukvalno skinula zvezde sa sve mesecom, otisla na kraj sveta, i da sam princeza zarobljena u kuli koju cuva azdaja, sama bih je zadavila kako bismo sto pre bili srecni u nasoj bajci... :heart:
 
"Kad volis, lako mozes pomjeriti stjene,
od svih tajni najvecu znas,
kada srce mu das,
za njim izgubis glavu...

Kad volis,
nekom cudnom stazom srce krene,
od svih tajni najvecu znas,
kada srce mu das,
kad ljubav osjetis pravu..."
 
Ja san lud za njom i znan to je glupo
al srce udara ludo kad je vidin
i zbog tog se stidin al nema mi pomoći
lud san od nula pa sve do ponoći
tu nema spasa tu nema kruva
iman kretenski osmijeh od uva do uva
žila mi kuca
stegne oko srca
zbog nje m,m,...mucam
mekan ka štruca
ekipa me pljuca


Kaže jedan stih ..
A kakvi ste Vi kad se zaljubite ? :heart:
i dalje mi radi mozak.
 
To je ono, ne jedem nista jer mislim na tebe, ne spavam opste jer ti si mi u mislima, ne radim nista, jer sve sto radim nema smisla, ne idem u wc zato sto ne jedem, ne mogu da te sanjam zato sto ne spavam, ne mogu da te gledam zato sto ne vidim, ne mogu da budem sa tobom zato sto ne radim... i takoc, sve u krug...:D Zivot je igra.. "Portudite se da predjete igricu sa sto manje zetona :D"
 
Ja sam bas kreativnija kada sam zaljubljena....imam vise energije za sve...i sve obicne stvari postanu neobicne tada.
Mislim, a kako ugusiti zaljubljenost? I zasto bi...uvek se obradujem tim leptiricima jer mi se ne desavaju cesto.
 

Back
Top