Quantcast

Slatka tajna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.582
Nedelju sam provela kod moje drugarice Bebe. Malo, malo, pa vikend provedem kod nje. Ona nema internet i malo je ogranicena od kada je u vezi sa sadasnjim deckom. On je sladak, ali je stvarno dosadan. Umislio je da je neki umetnik. Snima neke glupe filmove i pise neke prazne price. Ja kazem Bebi da ce sa njim celog zivota ziveti u siromastvu, ali to je njen izbor. Ima srece, sto nam je sa ovom nasom plesnom grupoim odlicno krenulo, pa ce moci da radi jos pet, sest godina, dok se ne pobabi.
Sinoc, kada sam setala njenim krajem, videla sam jednog decka, koji je bio zaljubljen u mene da se u kolima ljubi sa jednom mojom bivsom drugaricom. Inace, on je ozenjen i ima dvoje dece, a ja sam super sa njegovom zenom. Ta moja bivsa drugarica je veom podla osoba, koja ne preza ni od cega pa cak ni od toga da se naljuti na mene, jer se njen bivsi decko smuvao sa mnom. On mi je rekao da su raskinuli, pa sam se ja smuvala sa njim. On ima predivan stan u potkrovlju. Njegov otac ima gradjevinsku firmu u Svajcarskoj, a majka je predivna zena, koja me je obozavala. Raskinuli smo, jer je on bio zauzet oko posla. Valjda mu je otac bankrotirao, pa je on morao da radi i nismo mogli da se vidjamo. Od tada ta moja bivsa drugarica ne razgovara sa mnom. JA se ne ljutim ni na koga, pa ni na nju. Ipak, sinoce mi je bilo odvratno sto sam to videla, jer znam da ona ima verenika, koji je stvarno dobar decko. Razmisljala sam da li da kazem ovom tipu sa kojim se ona vucara po kolima da ona ima decka. Ne znam, sta da radim, kada ga vidim.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.