Slanje Penisa ili Vagine u Inbox

Ок немој после да се жалиш, сексуално узнемиравање ово оно
Беше један случај у Русији, где је жена наводно силовала 10 мушкараца у неком временском раздобљу.

Када су је ухватили, 9 њих је поднело тужбу против ње, а овај 1 је рекао:''Мени је било фино''.

Е ја се водим менталитетом тог брата.
 
:hahaha:Sad mi sve to smesno,,kad se setim sta sam sve radio na ovom forumu,,a iskreno i malo stid i blam jer sam blesav do granice svake racionalnosti pa kad se setim shvatam da je sve to bilo zezanje a i zelja da kresnem neku sto mi se do te mere svidjala..Ja sam poznat po iskrenosti i ja nemogu a i ne umem biti ono sto nisam,jednostavno sam surovo Ja!
Mnogo blokova sto se nisam nikada ljutio,a i mnogo tolerisanja sto je samo ukazalo na to da smo ovde svi jedna velika porodica,,
Tema je dali sam ispravno postupio,i dali pravilnik Krstarice igde ima stavku da je zabranjeno da se pokaze Kuracc ili Pickaa u inboks...
koliko je sve to stresno za zene ili muskarce kada dobiju i gde je tu greh ,,jer imajuci u obzir da vrlo cesto konzumiraju isto kako od svojih partnera,muzeva i jebaca sa krstarice i ,,,
Inace voleo sam svoj Harem i za njih jedno velikooo ..:heart:
ja sam uvek bio više za varijantu strpljenje...tj. da svojom pričom nateraš tu dotičnu da te poželi, a ne da je šokiram time što ću da joj šaljem spolovilo na pepe...time samo povećavaš šansu da joj se zgadiš pre nego što si išta i započeo s njom
 

Back
Top