Slanje Penisa ili Vagine u Inbox

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
34.442
:hahaha:Sad mi sve to smesno,,kad se setim sta sam sve radio na ovom forumu,,a iskreno i malo stid i blam jer sam blesav do granice svake racionalnosti pa kad se setim shvatam da je sve to bilo zezanje a i zelja da kresnem neku sto mi se do te mere svidjala..Ja sam poznat po iskrenosti i ja nemogu a i ne umem biti ono sto nisam,jednostavno sam surovo Ja!
Mnogo blokova sto se nisam nikada ljutio,a i mnogo tolerisanja sto je samo ukazalo na to da smo ovde svi jedna velika porodica,,
Tema je dali sam ispravno postupio,i dali pravilnik Krstarice igde ima stavku da je zabranjeno da se pokaze Kuracc ili Pickaa u inboks...
koliko je sve to stresno za zene ili muskarce kada dobiju i gde je tu greh ,,jer imajuci u obzir da vrlo cesto konzumiraju isto kako od svojih partnera,muzeva i jebaca sa krstarice i ,,,
Inace voleo sam svoj Harem i za njih jedno velikooo ..:heart:
 
E to je smisao ljisa a ne ove baljezgarije i pametovanje suvih polnih organa
gde si brate sasavi,,jel cepas bajs jos uvek,,pa ..malo zezanja a i eto vis sta se sve desava koliko je sve surovo okolo,,krenemo od macvanskog berberina pa do oduzimanja i rusenje pravoslavlja i niz ludila ovog Vucica koji naglo osirumasuje Srbiju manupilusanjem sa 40 odsto Srbije,,i jos puno al puno zla pa zato ,,ipak je ljis bio i bice izduvni ventil koliko toliko..
 
Tema je dali sam ispravno postupio,i dali pravilnik Krstarice igde ima stavku da je zabranjeno da se pokaze Kuracc ili Pickaa u inboks...

Prilično sam siguran da Krivični zakonik kaže da zabranjeno. Novi član 182a koji zabranjuje polno uznemiravanje, kaže da je isto "svako verbalno, neverbalno ili fizičko ponašanje koje ima za cilj ili predstavlja povredu dostojanstva lica u sferi polnog života, a koje izaziva strah ili stvara neprijateljsko, ponižavajuće ili uvredljivo okruženje", tako da bi trebao da budeš srećan što nisi dobio nijednu tužbu lol.
 
:hahaha:Sad mi sve to smesno,,kad se setim sta sam sve radio na ovom forumu,,a iskreno i malo stid i blam jer sam blesav do granice svake racionalnosti pa kad se setim shvatam da je sve to bilo zezanje a i zelja da kresnem neku sto mi se do te mere svidjala..Ja sam poznat po iskrenosti i ja nemogu a i ne umem biti ono sto nisam,jednostavno sam surovo Ja!
Mnogo blokova sto se nisam nikada ljutio,a i mnogo tolerisanja sto je samo ukazalo na to da smo ovde svi jedna velika porodica,,
Tema je dali sam ispravno postupio,i dali pravilnik Krstarice igde ima stavku da je zabranjeno da se pokaze Kuracc ili Pickaa u inboks...
koliko je sve to stresno za zene ili muskarce kada dobiju i gde je tu greh ,,jer imajuci u obzir da vrlo cesto konzumiraju isto kako od svojih partnera,muzeva i jebaca sa krstarice i ,,,
Inace voleo sam svoj Harem i za njih jedno velikooo ..:heart:

Mozda je trebalo da procitas pravilnik :lol:
Nije bas prijatno kad dobijes neočekivano nesto u inbox.
 
a sto,,jel ti ne volis da pojebes koju?jako si mi cudan sad sa tom izjavom.
kao da se plasis zena,,il da nisi zastranio pa i da jesi zar je to strah i nije prijatno?
Meni jeste prijatno i uhhh,,volim da ulazim u njih al bas..cudan si mi jako ;):worth:

Nisam mislio na zene ovom prilikom, dobih trandzu u inbox jednom prilikom :(
 
Lepo kažem da si najveći perveznjak na forumu. :mrgreen:
Jeste on voli Kikice ,,al ako cemo iskreno ti si ..msm proslavljeni Blajbi
Prilično sam siguran da Krivični zakonik kaže da zabranjeno. Novi član 182a koji zabranjuje polno uznemiravanje, kaže da je isto "svako verbalno, neverbalno ili fizičko ponašanje koje ima za cilj ili predstavlja povredu dostojanstva lica u sferi polnog života, a koje izaziva strah ili stvara neprijateljsko, ponižavajuće ili uvredljivo okruženje", tako da bi trebao da budeš srećan što nisi dobio nijednu tužbu lol.
182 a..izostavio si dopunu do cevrtog clana.. pa ako cemo o zakonima, procitaj i to pa cemo otvoriti novu temu gde pripada po pravilniku..
 

Back
Top