Quantcast

Slanje Penisa ili Vagine u Inbox

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
34.413
Bio sam odlican student, imao studentske kredite i sipendiju, mali stancic u N. Sadu na Telepu...Uvek sam imao para ...Auto (istina samo Fiata750)..I VELIKU ZELJU za druzenjem sa zenama....
Kada se to sve poklopi, onda nije tesko da izigravas zavodnika....Pogotovo ako si vanprosecno drzak...Na to zene jako lako padaju....
Ehh,, lepe su to uspomene znam o cemu pricas,,, proslo to vreme ;)

-Jelena-

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.064
:hahaha:Sad mi sve to smesno,,kad se setim sta sam sve radio na ovom forumu,,a iskreno i malo stid i blam jer sam blesav do granice svake racionalnosti pa kad se setim shvatam da je sve to bilo zezanje a i zelja da kresnem neku sto mi se do te mere svidjala..Ja sam poznat po iskrenosti i ja nemogu a i ne umem biti ono sto nisam,jednostavno sam surovo Ja!
Mnogo blokova sto se nisam nikada ljutio,a i mnogo tolerisanja sto je samo ukazalo na to da smo ovde svi jedna velika porodica,,
Tema je dali sam ispravno postupio,i dali pravilnik Krstarice igde ima stavku da je zabranjeno da se pokaze Kuracc ili Pickaa u inboks...
koliko je sve to stresno za zene ili muskarce kada dobiju i gde je tu greh ,,jer imajuci u obzir da vrlo cesto konzumiraju isto kako od svojih partnera,muzeva i jebaca sa krstarice i ,,,
Inace voleo sam svoj Harem i za njih jedno velikooo ..:heart:

Ne znam koliko je stresno, nikada mi niko tako nesto nije poslao, a nisi ni ti. Mislim da nije stresno, vise je smesno, a zavisi i od velicine, sto manji to stresnije. :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.