Quantcast

šlajfovanje

Sara Kej

Domaćin
Poruka
3.913
Prvi put da cujem da neka zenska voli da slusa kako muskarci rade drkicu na druge zene....
Cak i kad njima radis drkicu na facu, uglavnom je bez tona....
Trebas bas biti slatkoreciv da bi volela da slusa o tvojoj drkici , ali eto na forumu ima ljubiteljki drk poezije...
Omeksao si malo...

Ono,zamisli odgovoris bez da nuliras minuli rad... :)

Ima nas raznih... pitanje inace nisi odgovorio , vec si kao i uvek velicao svoj medjunozni ego....

XIII+1

Domaćin
Banovan
Poruka
3.385
Gde ? kako? jel imate neku posebnu foru? Sta gledate kad to radite? jel dozvoljavate da vas partnerka gleda dok to radite?

molim vas bez bizarnosti i preterivanje..
Uglavnom kod kuće, bilo u krevetu, pred kompom ili u wc sa podvrstama usmeravanje u lavabo ili wc šolju. Povlačenjem kožice, nekad pomoću cele šake, ali i sa dva ili tri prsta. Ponekad umem da ga maltretiram tj stiskam kao testo i savijam kad je u erekciji, ništa posebno. Pred kompom vrtim klipove dok ne naletim na nešto mada obično završim pre, u krevetu su oči uglavnom zatvorene tj samo zamišljam, u wcu gledam da ne omašim, da manje čistim posle. Nem partnerku, i ne znam da li bih pred njom.

Sara Kej

Domaćin
Poruka
3.913
Uglavnom kod kuće, bilo u krevetu, pred kompom ili u wc sa podvrstama usmeravanje u lavabo ili wc šolju. Povlačenjem kožice, nekad pomoću cele šake, ali i sa dva ili tri prsta. Ponekad umem da ga maltretiram tj stiskam kao testo i savijam kad je u erekciji, ništa posebno. Pred kompom vrtim klipove dok ne naletim na nešto mada obično završim pre, u krevetu su oči uglavnom zatvorene tj samo zamišljam, u wcu gledam da ne omašim, da manje čistim posle. Nem partnerku, i ne znam da li bih pred njom.
Fino.

Ovaj deo mi nije jasan.Jel bi ispred partnerke to radio? ako recimo ona to zeli...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.