Slagalica

Ribnica

Zainteresovan član
Poruka
208
Jeste danas gledali slagalicu??? Kako je onaj lik izas`o iz studija ?? :DDD
Kao fora :
On(takmicar): "Ovo je neprofesionalizam"
Milka Canic: "Zasto mislite da je neprofesionalizam"
On: "Uzeli ste mi 10 poena" ..
haahahah !!!
 
Da vido sam nesto je iseckano ne kapiram sto su pustili uopste..i na koju foru su mu ukrali 10 poena?prosli put covek reko b4 a ova otvorila v..i ono kao nasmeje se i jel ste rekli v..on kao ne b..ona se smeje kao ko te ebe sad je gotovo:lol:
 
nisam gledala,ali se cudim ako su tako nesto pustili.
slagalica se nasnimava ihaaaa.znam,jedan komsija isao jedne godine,pa ga obavestili kad dodje na snimanje da ponese nekoliko pari garderobe,da moze da menja (u slucaju pobede)...a ovaj rekao ne moze da ponese vise sem onoga u cemu dodje,jer on jedino to ima da obuce :lol:
 
Gledao sam! Ma lik je izpizdeo zato sto je izgubio, nije bas najjasnije kako su mu uzeli 10 poena, jer su iseckali, ali je ispao totalni kreten, u tom trenutku rezultat je bio 76:44, trebao je da odigra do kraja, pa ako je izgubio za 10 poena, verujem da bi prihvatili njegovu zalbu i da bi dobio nekakvu kompenzaciju, mozda priliku da ponovo ucestvuje ... Inace, ona polja otvara rezija. A ovaj lik koji je izleteo iz studija je iz Cg, ne mogu da mu se setim prezimena, pa je malo proradio njegov ego, dje on da ne pobedi ...
 
nisam gledala,ali se cudim ako su tako nesto pustili.
slagalica se nasnimava ihaaaa.znam,jedan komsija isao jedne godine,pa ga obavestili kad dodje na snimanje da ponese nekoliko pari garderobe,da moze da menja (u slucaju pobede)...a ovaj rekao ne moze da ponese vise sem onoga u cemu dodje,jer on jedino to ima da obuce :lol:
Pre 2-3 godine su te presvlacili u njihovu garderobu, u slucaju da pobedis u vise emisija, inace, najcesce se snima sredom ujutru, pa se Milka zbog toga onoliko kezi kad kaze "Dobro vece", i snima se 6 epizoda, izuku se brojevi, i onda redom.
 
Čini mi se da je otvorio u drugoj slagalici A1 i da je odmah nakon toga promrljao kako su mu ukrali 10 poena.Možda je mislio na nešto iz igre "ko zna zna" mada ja nisam primetio da je taj bio nešto oštećen u bilo kojoj igri.Postoji mogućnost da je to možda bilo još u igri "skočko" jer je njegov protivnik složio obe dobitne kombinacije.
 

Back
Top