Quantcast

Slag na tortu II

georgejune

Starosedelac
Poruka
156.519
Imali ste nekoliko pokusaja s nekim..malo lozenje povuci-potegni pa povlacenje..pa se kao picite pa opet simpatije..nervira vas to cimanje al je dosao i red na vas..posle duzeg traganja ispala i stativa vi ste ostali dosledni i taj neko ceni to i opet vam se namesta..culi ste da je svasta preslo preko te osobe..da li je otpisana i da li vam smeta sto je u medjuvremenu imala nekoliko neuspeha ili nastavljate tamo gde ste stali?

Sarvaš

Elita
Poruka
20.710
Imao sam par lijepih veza .Te veze su zapocele tako sto smo ja i djevojke bili iskreni i otvoreni od samog pocetka .
One veze u kojima se koketiralo i igrale kojekakve igre , nisu vrijedile ni pet para . Sa djevojkom pokusam samo jednom
ozbiljno . Ne muljam i ne foliram , a ako zenska ne zeli da zapocnemo druzenje , sretan joj put . Ne zelim joj dati drugu sansu .
Moj zivot ~ moja pravila !

gost 287528

Elita
Poruka
20.352
Imali ste nekoliko pokusaja s nekim..malo lozenje povuci-potegni pa povlacenje..pa se kao picite pa opet simpatije..nervira vas to cimanje al je dosao i red na vas..posle duzeg traganja ispala i stativa vi ste ostali dosledni i taj neko ceni to i opet vam se namesta..culi ste da je svasta preslo preko te osobe..da li je otpisana i da li vam smeta sto je u medjuvremenu imala nekoliko neuspeha ili nastavljate tamo gde ste stali?
Ako mi je stalo do te osobe -nastavljam, ako mi nije stalo-ne nastavljam ( ni zbog nekih levih razloga, tipa: osveta, pokazaću ti ja ko sam ja, itd...)
Čaršijske priče i ko je koliku kilometražu prešao, dok ja nisam bila prisutna u životu te osobe- nemaju nikakav uticaj na moju odluku.

Форест

Obećava
Banovan
Poruka
55
С' обзиром каква сам ја особа, и колико ме је тешко пратити, колико ме је тешко провалити, то питање би требало поставити девојкама које су биле око мене.

gost 287528

Elita
Poruka
20.352
pa to je greška
dve godine kasnije, ja sam drugačija osoba.. ista, ali drugačija
kao i on..
Naravno da smo u nekoj meridrugačiji, ali ljudska bit, tj suština ostaje. Ne pričam o banalnim stvarima, nego o okidaču razlaza.
Npr bio je alkos, tebi to smetalo. U novom spoju, možda on više nije alkos ( mada retko) ali je tu zavisnost zamenio nekom drugom-možda preterano polaže na džoging ili religiju u toj meri da je fanatik za nečim drugim...
To je bio samo glupi primer, ali na tom principu funkcioniše...

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.735
pa nastavlja se gdje je stato...al nije to bas to, uvijek se ocekuju pauze i jednostavno sa tom curom se tuccas citav zivot sa pauzama...:)
ono zajedno ste do kraja zivota a niste zajedno

dobra predskazanja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
48.586
Zavođenje nije problem, kada među ljudima postoji hemija ili jako sećanje na hemiju.
Problem je što ne može is početka. Jer svi imaju utiske, sećanja, kojima se inertno priklone, kad tad.
hemija nije sve sto odrzava, a i hemija slabi s vremenom....predaja. tako da je potrebno nesto novo.
moraju da se oslobode toga. nastaviti tamo gde je stalo ne vodi nicemu. ili ispocetka ili nista.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.