Slabost srpske opozicije

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.496
Srpska opozicija je veoma slaba, svakim danom sve vise gubi snagu...

Nema uopste sanse da preuzme vlast od onih koji su sada na vlasti, iako narod ni sa tima nije zadovoljan.

Opoziciji fale dve najbitnije stvari: program koji ce predociti narodu i koji ce se narodu dopasti i liderstvo.... Nema (za sada) na vidiku ni jednog lidera koji bi mogao bito prihvatljiv za vecinu Srba....

I sta opozicija cini u toj, za nju vrlo neugodnoj situaciji?

Dopusta da huligani i navijaci preuzmu njenu ulogu na jedan vulgaran i brutalan nacin skandirajuci na stadionima protiv zvanicne srpske vlasti, legalno konstituisane...

Sportski tereni nisu politicke tribine.

To promuklo skandiranje sa tribina ne da ne moze da ugrozi valst, nego ono samo pokazuje nemoc i bedu opozicije koja sama ne moze i ne sme da se uhvati u kostac sa vlascu nego istura huligane kojima placa i putovanja u inostranstvo samo da bi brukali Srbiju i nekako naudili onima na vlasti.

To je vrlo slicno delovanje onima koji su pre desetak godina prizivali na bombardovanje Srbije.
 
Srpska opozicija je veoma slaba, svakim danom sve vise gubi snagu...

Naprotiv, mislim da je sve jaca, barem to i ankete pokazuju, SNS najjaca stranka u Srbiji!

Nema uopste sanse da preuzme vlast od onih koji su sada na vlasti, iako narod ni sa tima nije zadovoljan.

Narod svakako nije zadovoljan vlascu, zato ce i glasati za opoziciju, u pitanju nisu emocije nego cisto prakticni interesi gradjana!

Opoziciji fale dve najbitnije stvari: program koji ce predociti narodu i koji ce se narodu dopasti i liderstvo.... Nema (za sada) na vidiku ni jednog lidera koji bi mogao bito prihvatljiv za vecinu Srba....

Srbiji ne trebaju samoprozvani lideri, eksperti i vodje, vec tim postenih i strucnih ljudi.

I sta opozicija cini u toj, za nju vrlo neugodnoj situaciji?

Dopusta da huligani i navijaci preuzmu njenu ulogu na jedan vulgaran i brutalan nacin skandirajuci na stadionima protiv zvanicne srpske vlasti, legalno konstituisane...

Glas navijaca je istovremeno i glas naroda, tako je bilo i sa Milosevicem, bice i sa Tadicem. Brutalno i vulgarno je biti fasista pa im i to ukidati, nesto sto vec Tadic i pokusava, ali bezuspesno!

To promuklo skandiranje sa tribina ne da ne moze da ugrozi valst, nego ono samo pokazuje nemoc i bedu opozicije koja sama ne moze i ne sme da se uhvati u kostac sa vlascu nego istura huligane kojima placa i putovanja u inostranstvo samo da bi brukali Srbiju i nekako naudili onima na vlasti.

Srbiju brukaju i dovoljno su jhe obrukali oni koji su na vlasti. Desavanja sa reprezentacijom logican je odgovor na sve vecu politizaciju, partijsko vodjenje i unistavnje srpskog fudbala i sporta!

To je vrlo slicno delovanje onima koji su pre desetak godina prizivali na bombardovanje Srbije.

Mislis na Zorana Djindjica, Vuka Draskovica, Zene u Crnom i njihove simpatizere? Takve je vec tesko odglumiti!
 
Naprotiv, mislim da je sve jaca, barem to i ankete pokazuju, SNS najjaca stranka u Srbiji!



Narod svakako nije zadovoljan vlascu, zato ce i glasati za opoziciju, u pitanju nisu emocije nego cisto prakticni interesi gradjana!



Srbiji ne trebaju samoprozvani lideri, eksperti i vodje, vec tim postenih i strucnih ljudi.



Glas navijaca je istovremeno i glas naroda, tako je bilo i sa Milosevicem, bice i sa Tadicem. Brutalno i vulgarno je biti fasista pa im i to ukidati, nesto sto vec Tadic i pokusava, ali bezuspesno!



Srbiju brukaju i dovoljno su jhe obrukali oni koji su na vlasti. Desavanja sa reprezentacijom logican je odgovor na sve vecu politizaciju, partijsko vodjenje i unistavnje srpskog fudbala i sporta!



Mislis na Zorana Djindjica, Vuka Draskovica, Zene u Crnom i njihove simpatizere? Takve je vec tesko odglumiti!


Ubitacno tacno!Svaka na mestu,svaki zarez,svaka tacka!

I sada otvoreno kazem,dok je ovakvih pametnih ljudi kao Vuja,za Srbiju ima nade!:ok:


''Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku Вуја''.


Nazalost,sistem je kriv,jer ne dozvoljava reputaciju!
 
Ubitacno tacno!Svaka na mestu,svaki zarez,svaka tacka!

I sada otvoreno kazem,dok je ovakvih pametnih ljudi kao Vuja,za Srbiju ima nade!:ok:


''Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku Вуја''.


Nazalost,sistem je kriv,jer ne dozvoljava reputaciju!

Vuja skoro nikada u nicemu nije u pravu.
 
Srbiji su potrebne sveobuhvatne i duboke promene.No,da li je narod sa politicarima spreman za tako nesto?Nema toga(Ustav,izborno zakonodavstvo,reforma celokupnog javnog sektora,odnos prema radu,komunalna higijena...) sto nebi trebalo menjati.
Zasto bi promene u Srbiji uvek morale da se vrse nasilnim putem?
Kada ce Srbi shvatiti da drzava nije svemoguca i da to nije krava koju svako moze da muze kada mu se prohte?
 
Back
Top