Kafana Skupštinska kafana broj XXXII-Kod advokata

dve sam nule okreno i ništa
1710189812595.png

Neka, samo ti radi a mi ćemo da komunjarimo ;)
e , nekako mi je zao da stavljam slike kako mi je tesko , evo od nove godine , nema dana da negde ne idem , pa da se jede i jede , i tako se patim a tek o kubi , pa posle , pa te neka dogadjaja i opet klope i klope.
nemas , pojma koliko mi je tesko , samo kada pomislim kako je vama tamo u Serbiji lepo i sta vise da uzivate.
tako da cu se jos i patiti ,
nego , ne znam sta se desava , kada god hocu da stavim slike , krstarica mi kaze da su prevelike...pa shodno tome , nema slika , mojih patnji.

e , nekako mi je zao da stavljam slike kako mi je tesko , evo od nove godine , nema dana da negde ne idem , pa da se jede i jede , i tako se patim a tek o kubi , pa posle , pa te neka dogadjaja i opet klope i klope.
nemas , pojma koliko mi je tesko , samo kada pomislim kako je vama tamo u Serbiji lepo i sta vise da uzivate.
tako da cu se jos i patiti ,
nego , ne znam sta se desava , kada god hocu da stavim slike , krstarica mi kaze da su prevelike...pa shodno tome , nema slika , mojih patnji...
Eto ti... sad pod stare dane moraš da se mučiš, a kod Tite si to mogo svaki dan i češće :aha2:

Back