Kafana Skupštinska kafana broj XXVIII : Kafana kod Romanijca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
45.674
Значи босанска кафана. :D
Па реално доста и вас Пироћанки било еј… можда с босанском кафаном коначно све и свја легне (кхм!) као треба и ђе треба :mrgreen:

Дрино водо, завичајна реко, зажубиори јаче, ја сам ти далеко.
Знаш ко ти чини градску власт у НС? Бар је тако било… ГГ Динара Дрина Дунав… хедквотерс ВЈјетерник :mrgreen:
 
Па реално доста и вас Пироћанки било еј… можда с босанском кафаном коначно све и свја легне (кхм!) као треба и ђе треба :mrgreen:


Знаш ко ти чини градску власт у НС? Бар је тако било… ГГ Динара Дрина Дунав… хедквотерс ВЈјетерник :mrgreen:
оКЛЕн си брате Змаје ?
 
оКЛЕн си брате Змаје 😄

BAMp8q2CMAAlJSK


:mrgreen:
 
Елем да одговорим колези… Рођени сам Земунац, завршио Земунску Гимназију, докторка нота бене (!)… али порекло 100% троугао Вишеград-Рогатица-Борике… бермудски троугао мала беба еј :mrgreen:
 
Елем да одговорим колези… Рођени сам Земунац, завршио Земунску Гимназију, докторка нота бене (!)… али порекло 100% троугао Вишеград-Рогатица-Борике… бермудски троугао мала беба еј :mrgreen:
Заправо прави бермудски троугао је уствари овај, мистериозно нестају падежи.:mrgreen:
Screenshot_20220421-185733-422.png


Елем да одговорим колези… Рођени сам Земунац, завршио Земунску Гимназију, докторка нота бене (!)… али порекло 100% троугао Вишеград-Рогатица-Борике… бермудски троугао мала беба еј :mrgreen:
Моји порекло Милићи-Власеница.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top