Скупштинска кафана број XXV - "Код лајавог крелца"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ja sam upravo saznala da su mi čukundedu pojeli ljudožderi u Ognjenoj zemlji
Mada sam sklona da poverujem da je to maštovita interpretacija moje mame
Nestao je negde kod Rta Horn gde su struje jednako gadne ko kod Rta Dobre nade, a pošto je bio kapetan broda, pre će biti da ga je nevreme potopilo
Ne znam sta da ti kazem...
svi mi imamo pretke koji su nekad i negde nestali...
za one koji su bili pomorci samo je veca vaerovatnoca da se zna kako...
 
Ne znam sta da ti kazem...
svi mi imamo pretke koji su nekad i negde nestali...
za one koji su bili pomorci samo je veca vaerovatnoca da se zna kako...
Mama i dalje tvrdi da su kanibali u pitanju
Mada, obzirom da je u pitanju Ognjena zemlja ( koja je btw led ledeni),koja nije baš gusto naseljena, pre će biti da se negde smrzao, pošto je otišao u izvidnicu sa broda i nestao
Ili su ga ubili mornari u pobuni (možda i pojeli), jer je porodica ovo saznala od preživelih sa broda
 
afff02fa318ac005ecf2d80ffaab9b43_copy_800x800.jpg


 
Gle ko se vratio!
E sad, izgleda da je @Reefer otišao da te traži, pa se izgubio jer ne ume da vozi, osim uzbrdo pod ručnom. :lol:
Рифке и узбрдица? То не бива!

Што се тиче Рифкета и вожње три ствари се не дешавају никад... да се у колима једе, да се у колима секса и да се кола терају узбрдо. То у његов бемвеј никад не бива. :mrgreen:

Џе си Редми? :mrgreen:
 
Рифке и узбрдица? То не бива!
A dobro, otkud znam, nije ko da sam baš detaljno čitala, videla sam uzbrdo i ručnu, pa sam povezala kako ja hoću.


Што се тиче Рифкета и вожње три ствари се не дешавају никад... да се у колима једе, да се у колима секса и да се кола терају узбрдо. То у његов бемвеј никад не бива. :mrgreen:
Bouže, pa on pojma nema. :aha:


Џе си Редми? :mrgreen:
Ja na žurci, hnote žurka, peti dan.
Gde si ti, to je pitanje. Pet dana nisi pitao za nas, kako si mogao?!? :sad2:
 
Ja na žurci, hnote žurka, peti dan.
У скорије време причају о неким бунга бунга журкама, ал за хноте још нисам чуо... и то пет дана? Свака част :mrgreen:

Bouže, pa on pojma nema. :aha:
Па то ти кажем еј. :mrgreen:

Gde si ti, to je pitanje. Pet dana nisi pitao za nas, kako si mogao?!? :sad2:
Па нико није питао како је мене кад ми црко грејач на бојлеру, па све затворено нема где купиш други, нема топле воде, нема ич... :(
 
ал за хноте још нисам чуо... и то пет дана? Свака част :mrgreen:
Hnote kao slušamo tehno, a pet dana pijemo dunju od kajsije. Kad kažem mi, mislim ja. :rotf:


Па нико није питао како је мене кад ми црко грејач на бојлеру, па све затворено нема где купиш други, нема топле воде, нема ич... :(
Jao, sisice jedna, nisi mogao u komšiluk da se okupaš ili ako ti crko bojler, imaš valjda šporet i veliki neki lonac. Bouže! :roll:
 
Што би рекао Глоговац... пун град неких стилиста... :lol:

Nego stilisto amateru, vidi ovaj level šmekerluka, kako se uklapaju bojilice, divi se i slušaj iskusnije. Nije 100% identična maslinasta, ali to i ne mora i ne može. :cool:
Шмекерлук левел ''леп сам, тако ми рекла мама'' :mrgreen:

Ja dobijem pre neki dan jaknu od jedne Švabice, moj broj nosi. Savršena jakna. Ja u jedan džep, 50€, u drugi 10€. Dala mi jaknu i platila mi još da je nosim. :malav:
А ја купим неку трешу, буразер (виши неких 10 цм) узме да је проба... и само каже... еј, па теби је ово велико. И оде треша. :(:mrgreen:
 
А ја купим неку трешу, буразер (виши неких 10 цм) узме да је проба... и само каже... еј, па теби је ово велико. И оде треша. :(:mrgreen:
Uuu, to najviše volim!
Ja dobila pantalone od drugarice tako. Da ne objašnjavam sad zašto. Ali nije kom rečeno, nego kom suđeno, uvek je tako bilo. :mazi:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top