Quantcast

Скупштинска кафана број XXV - "Код лајавог крелца"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Emihs

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.490
Знам није петак али пиво би ми сада сјело баш сјело...имао мастан фруштук...
uIKVBbj.gif

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
28.825
Да све је то супер мој ти али не бих женско тијело вретено замјенио са рукама, нема те паре на свијету. :lol:

Добро јутро ајде окупљање, да вас видим колико има радних глава данас, Проћка не рачунам, он само бунца у 4 ујутру!!!
predrasude i nedostatak iskustva
razumljivo doduše ako si oko 20-te gore dole

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
28.825
Знам није петак али пиво би ми сада сјело баш сјело...имао мастан фруштук...
uIKVBbj.gif
u čemu je razlika kod primitive reći "al sam se napio" od "al sam ga drkao"?
sem što je činjenica da loču lako utvrdiva ipak istina je da slabo iebu čak i u braku

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
28.825
Ти пиј сурутку ако не волиш пиво...
pa ne...
ti kažeš "nema te žene koja ne bi zamenila Desanku" mada se mnoge vode pod žene Maja Gojkoviċ ili Čomićka a ovamo kao opasan iebač dižeš sebi ugled sa konzumacijom alkoholnog vrenja u tim godinama? Ajd razumem imaš 12 pa si prvi put probao pivo i osetio se odraslim u majmunskoj zajednici.

Joooj ljudiiii a što je mene leeepoopp...

Nije Vučić kriv... :kafa:

Emihs

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.490
Kako trpiš ženske šizofrenije?
Koliko sam razumeo one tu kombinatoriku izmedju realnog ka ciljanom usavršavaju od malih nogu.
Па откачиш такву, нису све жене такве.Мораш признати нису ни мушкарци златни.
Ми смо једино мање латини од жена и доста наивнији.Још од Адама и Еве смо наивнији...

Emihs

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.490
pa ne...
ti kažeš "nema te žene koja ne bi zamenila Desanku" mada se mnoge vode pod žene Maja Gojkoviċ ili Čomićka a ovamo kao opasan iebač dižeš sebi ugled sa konzumacijom alkoholnog vrenja u tim godinama? Ajd razumem imaš 12 pa si prvi put probao pivo i osetio se odraslim u majmunskoj zajednici.

Joooj ljudiiii a što je mene leeepoopp...

Nije Vučić kriv... :kafa:
Не знаш шта пропушташ...
frauen-und-bier-gif-1.gif

Emihs

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.490
jeftina zabava za masu :kafa:

od tolikih piva piju samo dostupno - toliko o istančanosti i poznavanju vrsta

a što se iebanja tiče - isto samo dostupno a to je daleko od filmskog kvaliteta
tg5LGbOnBckAIRiEi9KQjxmOuhEUQn0HmeGsrVVt-rNgre3GK-r1JSLP6nDzAd51t_2NthtyB3Sgb9yLk0cgM1YPXVRFPMmuvGENoNyS_9XxbUcgGBSV

Значи ми стари не смијемо пити пиво?
Па добро попијем ја и чашу вина, некада ракију, виски, шток а Боже ме опрости и вотку...и вотку...

~zmaj~

Elita
Poruka
16.968
Oде комшија у Немачку и купи гајбу безалкохолног пива и однесе другару пивопији... Само да би видео његову фацу кад се обрадује и чуо пичкарање кад провали да је безалкохолно.

Комшилук ет иц бест. :mrgreen:

Poruka
20.840
Oде комшија у Немачку и купи гајбу безалкохолног пива и однесе другару пивопији... Само да би видео његову фацу кад се обрадује и чуо пичкарање кад провали да је безалкохолно.

Комшилук ет иц бест. :mrgreen:
Fuc.k yeah rekli bi Ameri...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.