Quantcast

Скупштинска кафана број XXV - "Код лајавог крелца"

Poruka
19.728
A ja sam upravo saznala da su mi čukundedu pojeli ljudožderi u Ognjenoj zemlji
Mada sam sklona da poverujem da je to maštovita interpretacija moje mame
Nestao je negde kod Rta Horn gde su struje jednako gadne ko kod Rta Dobre nade, a pošto je bio kapetan broda, pre će biti da ga je nevreme potopilo
Ne znam sta da ti kazem...
svi mi imamo pretke koji su nekad i negde nestali...
za one koji su bili pomorci samo je veca vaerovatnoca da se zna kako...

Agatha

Legenda
Poruka
67.073
Ne znam sta da ti kazem...
svi mi imamo pretke koji su nekad i negde nestali...
za one koji su bili pomorci samo je veca vaerovatnoca da se zna kako...
Mama i dalje tvrdi da su kanibali u pitanju
Mada, obzirom da je u pitanju Ognjena zemlja ( koja je btw led ledeni),koja nije baš gusto naseljena, pre će biti da se negde smrzao, pošto je otišao u izvidnicu sa broda i nestao
Ili su ga ubili mornari u pobuni (možda i pojeli), jer je porodica ovo saznala od preživelih sa broda

Little Redhead

ishchashena
Moderator
Poruka
45.363
afff02fa318ac005ecf2d80ffaab9b43_copy_800x800.jpg

~zmaj~

Elita
Poruka
15.973
Gle ko se vratio!
E sad, izgleda da je @Reefer otišao da te traži, pa se izgubio jer ne ume da vozi, osim uzbrdo pod ručnom. :lol:
Рифке и узбрдица? То не бива!

Што се тиче Рифкета и вожње три ствари се не дешавају никад... да се у колима једе, да се у колима секса и да се кола терају узбрдо. То у његов бемвеј никад не бива. :mrgreen:

Џе си Редми? :mrgreen:

Little Redhead

ishchashena
Moderator
Poruka
45.363
Рифке и узбрдица? То не бива!
A dobro, otkud znam, nije ko da sam baš detaljno čitala, videla sam uzbrdo i ručnu, pa sam povezala kako ja hoću.

Што се тиче Рифкета и вожње три ствари се не дешавају никад... да се у колима једе, да се у колима секса и да се кола терају узбрдо. То у његов бемвеј никад не бива. :mrgreen:
Bouže, pa on pojma nema. :aha:

Џе си Редми? :mrgreen:
Ja na žurci, hnote žurka, peti dan.
Gde si ti, to je pitanje. Pet dana nisi pitao za nas, kako si mogao?!? :sad2:

~zmaj~

Elita
Poruka
15.973
Ja na žurci, hnote žurka, peti dan.
У скорије време причају о неким бунга бунга журкама, ал за хноте још нисам чуо... и то пет дана? Свака част :mrgreen:

Bouže, pa on pojma nema. :aha:
Па то ти кажем еј. :mrgreen:

Gde si ti, to je pitanje. Pet dana nisi pitao za nas, kako si mogao?!? :sad2:
Па нико није питао како је мене кад ми црко грејач на бојлеру, па све затворено нема где купиш други, нема топле воде, нема ич... :(

Little Redhead

ishchashena
Moderator
Poruka
45.363
ал за хноте још нисам чуо... и то пет дана? Свака част :mrgreen:
Hnote kao slušamo tehno, a pet dana pijemo dunju od kajsije. Kad kažem mi, mislim ja. :rotf:

Па нико није питао како је мене кад ми црко грејач на бојлеру, па све затворено нема где купиш други, нема топле воде, нема ич... :(
Jao, sisice jedna, nisi mogao u komšiluk da se okupaš ili ako ti crko bojler, imaš valjda šporet i veliki neki lonac. Bouže! :roll:

~zmaj~

Elita
Poruka
15.973
Што би рекао Глоговац... пун град неких стилиста... :lol:

Nego stilisto amateru, vidi ovaj level šmekerluka, kako se uklapaju bojilice, divi se i slušaj iskusnije. Nije 100% identična maslinasta, ali to i ne mora i ne može. :cool:
Шмекерлук левел ''леп сам, тако ми рекла мама'' :mrgreen:

Ja dobijem pre neki dan jaknu od jedne Švabice, moj broj nosi. Savršena jakna. Ja u jedan džep, 50€, u drugi 10€. Dala mi jaknu i platila mi još da je nosim. :malav:
А ја купим неку трешу, буразер (виши неких 10 цм) узме да је проба... и само каже... еј, па теби је ово велико. И оде треша. :(:mrgreen:

Little Redhead

ishchashena
Moderator
Poruka
45.363
А ја купим неку трешу, буразер (виши неких 10 цм) узме да је проба... и само каже... еј, па теби је ово велико. И оде треша. :(:mrgreen:
Uuu, to najviše volim!
Ja dobila pantalone od drugarice tako. Da ne objašnjavam sad zašto. Ali nije kom rečeno, nego kom suđeno, uvek je tako bilo. :mazi:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.