• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kafana Скупштинска кафана број XXIX: Код бауштелца

~zmaj~

Elita
Poruka
23.570
nemojj ne pijem kafu :lol:

Pa dobro, imam ja i neke druge ideje i znanja kako da ti ugodim. :mrgreen:

Ej Нина слободно прихвати позив, ово што Рифке написа значи да добијаш педикир, маникир и лакирање ноктију лагано. Можда буде и неки савет о стајлингу и бојама и тоето. :mrgreen:

marlon\p{Zs}

Aktivan član
Poruka
1.629
Ej Нина слободно прихвати позив, ово што Рифке написа значи да добијаш педикир, маникир и лакирање ноктију лагано. Можда буде и неки савет о стајлингу и бојама и тоето. :mrgreen:
a ne spominjes kako rifke brije :lol:

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
281.905
sve sam to pre par dana uradila..znaci ne treba

Red

ishchashena
Moderator
Poruka
60.878
Dal trajni lak radi, znaš možda? :malav:

~zmaj~

Elita
Poruka
23.570

~zmaj~

Elita
Poruka
23.570
was.jpg

СП 2018 ... једна једина текма завршена 0:0
СП 2022 ... већ три

Reefer

Starosedelac
Poruka
161.491
Može i to, vidim ja da si slabiji sa iskustvo u žene. Osim šakom SDK. :mrgreen:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.