Quantcast

Skupštinska kafana broj XXIII - "Kod veselog proroka"

Poruka
16.041
Šta da ti kažem... ne mogu da biram... :roll:
A za burek me odavno ništa više ne čudi... ima ščimoćeš...
No me zaintrigiralo vreme ždranja i eventualni donator :think:
E sad dalje, pojasni koji to Tvoj pekar, di su te pitice, di su te dve pekare, di je roštilj...?
Je l ovaj iza bolnice onaj Bul bul...?
Idemo od pozadi malo, valja se...
Jeste iza Gracke, baš taj
A Gastronomic Line o kom sam pričao (pekara-roštilj-pekara) kreće tačno od stanice 77 i 40 (ukinuta 28 simbol Zvezdare)
Čim izadješ su mini Boske pekara, ne ume da aranžira ali je pecivo vrh tj ne muči osetljivije stomake pa roštilj uz njega dok za drugu pekaru predješ Batutovu.
A ako stižeš izgrada sa 79 onda izlaziš kod pekare "Spin" tj te moje omiljenije a kad predješ Batutovu na ovamo idu roštilj pa Boske odmah uz njih.
Dokaz o kvalitetu "Spina" je nenormalna gužva ali višegodišnja ljuta ekipa uigranog osoblja sa lakoćom usluži sve.
Dok radnici imaju svoje radno vreme dotle gazdarica i gazda šibaju najviše...
...što je za respekt!
A kod Bosketa samo supruga radi :lol:

Kako god - ceo grad može da nam pozavidi. :hvala:
Bila tako neka priča o nekom šiš ćevapu sa NBGD...fale oni...ajd da naručimo dok sam bio bivša firma...probam...
A onda mi puko film i odnesem o svom trošku nekolicini glasnogovornika šiš ćevap iz našeg rośtilja
Zanemele sveznajući nbgd gurmani :D

Opsenar

Domaćin
Poruka
4.944
A Gastronomic Line o kom sam pričao (pekara-roštilj-pekara) kreće tačno od stanice 77 i 40 (ukinuta 28 simbol Zvezdare)
Čim izadješ su mini Boske pekara, ne ume da aranžira ali je pecivo vrh tj ne muči osetljivije stomake pa roštilj uz njega dok za drugu pekaru predješ Batutovu.
A ako stižeš izgrada sa 79 onda izlaziš kod pekare "Spin" tj te moje omiljenije a kad predješ Batutovu na ovamo idu roštilj pa Boske odmah uz njih.
Dokaz o kvalitetu "Spina" je nenormalna gužva ali višegodišnja ljuta ekipa uigranog osoblja sa lakoćom usluži sve.
...što je za respekt!

Bila tako neka priča o nekom šiš ćevapu sa NBGD...fale oni...ajd da naručimo dok sam bio bivša firma...probam...
A onda mi puko film i odnesem o svom trošku nekolicini glasnogovornika šiš ćevap iz našeg rośtilja
Hebote... pa ja kao da više ne živim tu... :confused:

Poruka
16.041
ne znam da sucem kore i ne osecam se uskracenom za to znanje
ali svaka cast zenama koje znaju i to rade
Vidi...nije "da ne znaš" nego "nećeš"
da si samo jednom mesečno vedžbala sukanje kora koliko si dugo urednik ovde, otvorila bi svoju buregdžinicu da te Bog vidi
Ali "nećeš"
Lepše skakati na Stojka po forumu...
Sasam im zabiberio na onoj temi, ako me ne bude par dana ne brinite ja sam u pekari :D

Muertero

Veoma poznat
Poruka
13.965
...što je za respekt!

Čekaj čekaj, gde iza Gradske? Misliš dole kod raskrsnice pa preko puta? Šiš na Nbg je katastrofa koliko je loš.

A jednom sam bio na Dorčol(historical) u Cara Dušana, ogladneo, vidim pekara i red ispred, reko ovde mora da je dobro, sačekam, vidim nije dobro nego jeftino pa sirotilja zalegla...dođem na red, ulazi cica i kaže pa ova krofna je prazna, nema džema nema krema...kaže prodavačica pa šta očekujete za 10 dinara...Kasnije vidim da ih ima i kod mene, beše li u Karamatinoj, neki čokalija drži.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
216.488
Vidi...nije "da ne znaš" nego "nećeš"
da si samo jednom mesečno vedžbala sukanje kora koliko si dugo urednik ovde, otvorila bi svoju buregdžinicu da te Bog vidi
Ali "nećeš"
Lepše skakati na Stojka po forumu...
Sasam im zabiberio na onoj temi, ako me ne bude par dana ne brinite ja sam u pekari :D
hahaha ludacino jedna :rotf:

p.s
sto da ucim sukanje kora kada to mogu da kupim gotovo ili da mi neko to za lovu napravi :)

Софија

Buduća legenda
Poruka
40.506
Znam... i ja ga mnogo volem... :balavi:
Al imam s njim jednu muku... kolegama drkošima se ne sviđa iako sam više puta samoinicijativno potezao do Ugrinovačke u nabavku, a samo za sebe da idem do tamo mi nije baš često raspoloženje :(
Петровић је у Бежанијској, у 22. Октобра у Земуну и у Краљице Наталије , само мало напред од пијаце (ка породилишту).

Софија

Buduća legenda
Poruka
40.506
Moже за уњиву а може и за уград?

У Пазови код Тричковског... људи праве леба и бурека ихај од кад... И даље имају пекару на истом месту где је некад деда носио кило брашна а узимао леб.
Значи скоро да предатирају робно новчану размену... није баш, ал ту негде. :mrgreen:

Ето колико сира стављају у бурек са сиром... Можда си некад и добила са сиром уместо празног а ниси ни приметила...
Кад овако као Керки сто људи одједном цитираш...:roll::lol:

Значи, предлажеш да по леба и бурека свраћам у Пазову.
Успут је, таман. :lol:

~zmaj~

Poznat
Poruka
9.716
Значи, предлажеш да по леба и бурека свраћам у Пазову.
па реално... да би послушала Рифкетов сумљив савет да купујеш бурек по блоковима мораш пређеш 10 км до тамо.
Да би дошла до мене треба ти 20 км ал си зицер сигурна да ниси ишла џабе... 'наааш какав бурек.

Зна човјек...
Никад мањег места ни боље клопе хах.

Софија

Buduća legenda
Poruka
40.506
па реално... да би послушала Рифкетов сумљив савет да купујеш бурек по блоковима мораш пређеш 10 км до тамо.
Да би дошла до мене треба ти 20 км ал си зицер сигурна да ниси ишла џабе... 'наааш какав бурек.

Не сумњам у твоју процену ал' нешто ми се не вози ни 10, ни 20 км по 'леба. Рађе ја то пешке. :lol:
То једном, кад успеш да се домогнеш Европе, водиш нас на бурек ту, код тог спец. пекара. :mrgreen:

Reefer

Zaslužan član
Poruka
122.219

Kod mene na pijaci ima najmanje tri mesta sa odličnim burekom. Nema potrebe ići kroz pustinju i prašumu do Rume i okolnih sela. :mrgreen:

~zmaj~

Poznat
Poruka
9.716
Kod mene na pijaci ima najmanje tri mesta sa odličnim burekom. Nema potrebe ići kroz pustinju i prašumu do Rume i okolnih sela. :mrgreen:
Вама на НБГ-ју је добар и онај Шиш што је меса последњи пут видео пред пети октобар. Онај пети октобар.

Нисте ми нешто поуздани за те гурманске препоруке... :mrgreen:

То једном, кад успеш да се домогнеш Европе, водиш нас на бурек ту, код тог спец. пекара. :mrgreen:
Ма каки бурек, идемо негде на јањетину... :mrgreen:

Капирам да Рифке зна место у блоковима где Босанци из Босне долазе на јагњетину колико је добра... :mrgreen:

Reefer

Zaslužan član
Poruka
122.219
Вама на НБГ-ју је добар и онај Шиш што је меса последњи пут видео пред пети октобар. Онај пети октобар.

Нисте ми нешто поуздани за те гурманске препоруке... :mrgreen:

Ма каки бурек, идемо негде на јањетину... :mrgreen:

Капирам да Рифке зна место у блоковима где Босанци из Босне долазе на јагњетину колико је добра... :mrgreen:
Nisam uzimao taj šiš, nisam neki ljubitelj tih mlevenih mesa po kioscima i pekarama.
Znam odlično mesto sa jagnjetinom i prasetinom, iz Čačka. Vrhunska.

The_Night_Hawk

Veoma poznat
Poruka
14.591
Nina je lepša, i žBabica je lepšija i sve su naše devojke lepšije.

Ako je o tome reč? :mrgreen:
Мислим да је реч о томе да је сниматељ крелац...
ја би лепо изашао, помогао и добио број телефона...
Или бар спасио малу да не сипа дизел умјесто бензина...

Reefer

Zaslužan član
Poruka
122.219
Imao je već žemsko u autu, osim ako ne bi pokušao trojku, što lepo zvuči? :mrgreen:

Софија

Buduća legenda
Poruka
40.506
Значи, то је твој тип. :lol: Оооокккееееејјј! :mrgreen:

Opsenar

Domaćin
Poruka
4.944
Петровић је у Бежанијској, у 22. Октобра у Земуну и у Краљице Наталије , само мало напред од пијаце (ка породилишту).
Sad tek videh šta sam napisao... Bežanijska naravno... :roll:
Znam i za ostala dva lokala, al nešto mi se u Kraljice Natalije nije svidelo... možda sam istripovao... a to mi je kud i kamo bliže...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.