Skupštinska kafana broj XXII - U Zmajevom Gnezdu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je to ona Olja, onda ne bih gledao sve i da mi plate. Retko iritantan lik koji je sve, samo nije novinar. Stalno nameće svoje stavove, umseto da je neutralana. :thumbdown:
seljančura, spušta slušalicu
A vid'o sam ja nju s kim se druži...da,da...
Izljubila se sa Navatošom Kandići
A razgovor im na nivou narkomanskih debila od 16 godina, vokabular vam do jaja gospodžo... :kafa:
 
Odok da spavam zadovoljan, uspeo sam da privremeno recoverujem Linux damaged particiju i preko live sessiona sa fleške izmanipulišem administrator rights za pristup hideovanim fajlovima i prebacim šta mi trebalo na običnu particiju. Rešenja bila ispred nosa a prodjoše meseci plus na netu nema objašnjenje jer live session i nije predvidjen za ovakve akcije pogotovo ne sa oštećenim nebutabilnim sistemom.
 
Pa psi idu po nekom mirisu, ne znam koja im je logika... :strika:
to je tačno, samo pre svih mirisa treba da se nadje pametni Kristofor Kolumbo da navadi kera na jednu te istu lokaciju i time završi 50% ostalima... Neki pokupe "šetnju" i to je ok, drugi "telefoniraju sa pogledom u nebesa", " nesu videli da se čisti ispod tudjeg prozora uostalom državno nije tvoje" (idi na svoje državno)....a na kraju svi unesu na kućni tepih ko zna čije " šetnje" - pa odustanu od "otkrivene lokacije iza tudje zgrade". Onda, posle nekoliko meseci kad nestanu svi teritorijalni mirisi opet naidje novi Kristofor Kolumbo pa dok se ne nagazi govana odustati neće...
 
Poslednja izmena:
02:30, poslednja "letnja šetnja" - BOOONIIII BOOOOOONIIIIIII FIJU FIJU DOOOOOODJIIII

4:30 prve babe koje ne znaju šta više da rade po stanu pa DŽINDŽEEEEER DŽINDŽEEEEER


dalje satnice su dnevne

A ko da su podelili termine medjusobno ko će kad...
Kuče ko kuče traži da se igra sa drugim kučetom ali "ko ne voli mog kera ne treba da živi" posebna vrsta "ljubitelja" nalaže da asocijalno nastupaju. Kučkarske autistične priče "ja vido kod drugog" i "moj ker" su glavni okidač kod osoba sa evidentnom dijagnozom.

A kuče ko kuče bi da jurca sa kučetom od onog što ne priča sa vlasnikom od ovog.

Pa posle "ko ne voli životinje ne voli ljude"
Nije nego...
Volim ja i kokoške i prasiće i ovce i junetinu, ljude nisam probao još...
 
Najveći problem bio i ostao - KAD RADIŠ TREĆU SMENU
dovučeš se u zoru kući a od 8 kreće zoo vrt...
- Komšija aj se ne dereš, spava neko, pusti kera ako te voli on će ti se vrati.
- E komšija sase ne spava, 10 ujutro znaš?
- Da, komšija ja doš'o iz treće u 8 jutros nemam tetku da mi šalje 200 evra iz Francuske pa da jedem govna po Beogradu sa kerom umesto da radim.

(fiju)
 
Jeste, grubo i oštro, a postiš.
Zašto ne voliš Olju?
Jes' ti ćorava? :lol:
Napisah ti malopre, uopšte nemam emocije prema njoj, nit je volim niti ne volim, samo je maksimalno neprofesionalna, ne ume da vodi nautralnu raspravu, već vuče na jednu stranu. Takve izbegavam. Kao što izbegavam Farmu ili Zadrugu ili onu neku državnu kontraviziju. Sve je to isto, navijači postavljeni da tapšu za određene.
 
Jes' ti ćorava? :lol:
Napisah ti malopre, uopšte nemam emocije prema njoj, nit je volim niti ne volim, samo je maksimalno neprofesionalna, ne ume da vodi nautralnu raspravu, već vuče na jednu stranu. Takve izbegavam. Kao što izbegavam Farmu ili Zadrugu ili onu neku državnu kontraviziju. Sve je to isto, navijači postavljeni da tapšu za određene.

Ne možeš tako pričati sa ljudima, bar dok sada dok si u postu. :strika:
Suzdržavaj se.
To ti je kao da si sad pojeo tablu slanine, što si napisao. .
Stidi se. :roll:
 
Jes' ti ćorava? :lol:
Napisah ti malopre, uopšte nemam emocije prema njoj, nit je volim niti ne volim, samo je maksimalno neprofesionalna, ne ume da vodi nautralnu raspravu, već vuče na jednu stranu. Takve izbegavam. Kao što izbegavam Farmu ili Zadrugu ili onu neku državnu kontraviziju. Sve je to isto, navijači postavljeni da tapšu za određene.

Umesto u Brisel krenula je na put S One Strane Uma

P.S. ne ume svog sina da sredi a oće sredjuje Srbiju...plus za čije babe zdravlje?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top