Skupštinska kafana broj XXII - U Zmajevom Gnezdu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ej, nisam vam pricala, kad sam zivela u Londonu pravilo drustvo svake nedelje filmsko vece kod nekog drugog...svako da pusti neki film iz svoje zemlje i da prevodi ofc...posle 3 nedelje dodje red na nas, mi odabrali Maratonce...ljudi moji da ste vi videli kako su oni nas gledali dok se smejemo, nakon toga filmsko vece ukinuto, a jedino Irac i njegova devojka Spankinja su nastavili da se druze sa nama :rotf:

verovatno ostali misle da su na vreme izvukli zive glave od psihopata sa balkana :lol:
 
ej, nisam vam pricala, kad sam zivela u Londonu pravilo drustvo svake nedelje filmsko vece kod nekog drugog...svako da pusti neki film iz svoje zemlje i da prevodi ofc...posle 3 nedelje dodje red na nas, mi odabrali Maratonce...ljudi moji da ste vi videli kako su oni nas gledali dok se smejemo, nakon toga filmsko vece ukinuto, a jedino Irac i njegova devojka Spankinja su nastavili da se druze sa nama :rotf:

verovatno ostali misle da su na vreme izvukli zive glave od psihopata sa balkana :lol:
ko ne voli Maratonce ne treba ni da živi
ssbMEL.gif
 
ej, nisam vam pricala, kad sam zivela u Londonu pravilo drustvo svake nedelje filmsko vece kod nekog drugog...svako da pusti neki film iz svoje zemlje i da prevodi ofc...posle 3 nedelje dodje red na nas, mi odabrali Maratonce...ljudi moji da ste vi videli kako su oni nas gledali dok se smejemo, nakon toga filmsko vece ukinuto, a jedino Irac i njegova devojka Spankinja su nastavili da se druze sa nama :rotf:

verovatno ostali misle da su na vreme izvukli zive glave od psihopata sa balkana :lol:

Pa zamisli kako su oni shvatili i šta im je bilo u glavama kada su videli da se mi smejemo i sprdamo sa grobarima i pokojnicima? :rotf:
 
Pa i jesmo
U našem genomu ima više nemačke krvi nego turske npr.
Jer su dosta dugo naši kraljevi angažovali saske rudare koji su se naseljavali sa porodicama pa posle asimilovali
Ono mesto Ba je od BAH- potok
A ja hteo sam sebi da pravim uvertiru pored tebe žive... :mrgreen:
Sa mamine strane Neuburg an der Donau... oću se utepam dok gledam slike varoši... nisam čak ni bio... :sad2:
Možda imam i neko nasledstvo u vidu udela u nekoj pivari... :rida:
A ovo za Ba nisam znao... al kad im budem reko :hahaha:
 
po meni, najslicniji nam je engleski humor, mada i ne cudi jer ga smatraju najuvrnutijim na svetu...ali mi smo ih ipak malo zaebali :lol:

Jeste, mi i British imamo uvrnut humor, onako smisleni, da moraš da se zamisliš šta je pisac hteo reći, i nekako apsurdni humor :D

Mislim stvarno treba bit genije pa smisliti porodicu koja ima biznis pogrebnog preduzeća i dedu koji ima uši kao slonče, i Djenku koji pravi ton film... :rotf:
 
Jeste, mi i British imamo uvrnut humor, onako smisleni, da moraš da se zamisliš šta je pisac hteo reći, i nekako apsurdni humor :D

Mislim stvarno treba bit genije pa smisliti porodicu koja ima biznis pogrebnog preduzeća i dedu koji ima uši kao slonče, i Djenku koji pravi ton film... :rotf:
meni je Balkanski spijun neprevazidjen :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top