Skupštinska kafana broj XXI - Gatina parlamentarna autokratija >"<

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma kakava mašina, jel se ti droguješ? Spremam se za sutra kod mojih na prvi ovogodišnji domaći podvarak. Ima da se uneredim, al' jednom se živi... :mrgreen:
ајде Пироћанац, као да се не зна да си будан у ситне сате јер је тад јефтина струја па палиш све кућанске апарате... И кафу јутарњу куваш у 2 ноћу и сипаш у термос да не трошиш струју ујутру у 8...

Nikad jugići i ti neki kečevi i tristaći.
не богохули ми трићентемиле... седамдесетих година дупло више кубика од националне класе је било штогод!

Ma... postalkoholna depresija... :roll:
да ниси престао да пијеш не би било ничег што почиње са ''посталкохолана...'' :rtfm:
 
Да знаш да кафа није за ич ако није врела.

Него ајд сад још реци да ниси стипса пироћанска...

Spremam se za sutra kod mojih na prvi ovogodišnji domaći podvarak. Ima da se uneredim, al' jednom se živi... :mrgreen:
Jbg, danas prazno sočivo, treba sutra to nadoknaditi.

Као ове моје комшије Далматинци што не једу ништа три дана пред Ђурђевдан и Никољдан да би у потпуности искористили комшијске славе... :hahaha:
 
Pusti... zaebano je to... vratio sam flajku u friz pred prošlu poruku i od tada memrzi da se pomerim... :huh:
ех зајебано је то... А то што сам ја начео последњу конзерву пива из фрижидера то ништа а? А најближе пиво ми је ... сутра. :(

па шта ти је то табант? мислиш табањао :lol:
ето видиш како се лепо разумемо :mrgreen:
 
Као ове моје комшије Далматинци што не једу ништа три дана пред Ђурђевдан и Никољдан да би у потпуности искористили комшијске славе... :hahaha:

па како то славите славу? цео комшилук наврне :lol:
 
Nasmejte se, to zbog zmjajeta, da mu ne propadnu forilice.
тја, мени форе не пропадају, него су само људи некад сељаки без смисла за хумор :mrgreen:
брате мили па ти само лочеш... што не приведеш нешто :lol:
Još malo pa kao Stojko moi, bez žene pune... pa dvajesitri godine. :mrgreen:
што се тога тича не се бринете, гаравуша ме пази сасвим лепо, али пренећу јој вашу забринутост као знак да мора да се поправи...
па како то славите славу? цео комшилук наврне :lol:
Једном смо дан пред Ђурђевдан окретали 5 ражњева. Један је био само за тај дан, да се нешто поједе док се ова 4 спремају за славу.

Ај шит ју нот.
 
што се тога тича не се бринете, гаравуша ме пази сасвим лепо, али пренећу јој вашу забринутост као знак да мора да се поправи...
[/QUOTE

е сад ми је лакнуло. већ се дадох у бригу :aha:
ал опет,ће онемоћаш од толиког пића па да онда видиш белаја :lol:
 
Шта има Марси јеси ли запао у снег ко ђед 1943? Значи снег до браде?
E Zmaje
da je to , pa bih i nekako i izdrzaaa:cool:
ali , dal mozes poimati kako je meni bilo na izlozbi a mlade lijepe umetnice sa svojim slikama a i jos strankinje/a i kaze , da bi volela da joj bidnem model.:eek:

Nako , kaze , interesantan marsovac...:roll:

i da i drugari slikari , pa onda i popit i pojest i popricat, nako , ki ljudi tj zemljani.

patnje su to moj Zmaje...lijepa ki na slici a a i dovela i mladu modelicu i Tajvanku...

neg , kak ti izlazis na kraj sa nasim naj najem..

Sto se tice , oblacenja njegovoga , to je sve posledica njegovoga druzenja u proslosti sa Tara..........i divljega stanista zvan Topciderska suma.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top