Skupštinska kafana broj XXI - Gatina parlamentarna autokratija >"<

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pitanje je šta je (skoro) svima bilo? Neka svađa u pozadini, ko zna?
капирам да је комбинација ... бреме очекавиња и нас а и света да играмо финале против Амера... и изостанка самоуверентости... Може бит да је и ово са Калинићем имало мало утицаја и так. Фалио је менталитет будале попут Гуровића... да из ината из ничега створи нешто наизглед немогуће.

Ладно немаш појма које су ти боје патике, деда Ванг! :D
па како да знам, кад сам ја гледао енглеску траву па да знам која је то боја.. хах.
 
капирам да је комбинација ... бреме очекавиња и нас а и света да играмо финале против Амера... и изостанка самоуверентости... Може бит да је и ово са Калинићем имало мало утицаја и так. Фалио је менталитет будале попут Гуровића... да из ината из ничега створи нешто наизглед немогуће.


па како да знам, кад сам ја гледао енглеску траву па да знам која је то боја.. хах.
Све има на интернету. :flert:
 
Рифкице бољи си од Ашока!
С тим што бих ја сугерисала да су ипак некако 'енглеска трава' зелене.
Ипак, женско разабирање боја, састав мрежњаче, чепића и штапића с цилијарним наставцима и тако то.... :lol:
Da, lavanda, kajsija, more, trava i ostale boje. :mrgreen:
 
Kako se zova ona crvena, malo tamnija... ah, da, manstrualno crvena. Jesam li pogodio? Ja to znam samo po CMYK i RGB kolor prostoru.

у аутокеду боје лејера мењаш тако што отвори лејер пропертиз, па одабереш лејер и отвориш палету боја па кликнеш на боју коју оћеш...

А постоји и команда типа.. ЛА Ц шифра боје лејер... мења боју датог лејера... Имали смо једног професора који то мењао наравно куцањем команди ал најлуђе је што је знао боје по тим шифрама ... па коментарише сам за себе ''фф126 је превише светла неће се видети за штампу, морам ставити неку фф07 да би се видело''...
 
Autoked i štampa? Jesu li vas drogirali uškolu? :mrgreen:

чуј јесу ли... то се пита колико... а ево колико... доленаведено куцаш у командној линији.

PS
*клик
L
@0,210
@297,0
@-210,0
@0,-297
viewport
single
*селект
zoom 1 xp

са горенаведеним спремио си цртеж за штампу на папиру а4 портрет орјентације у размери 1 милиметар једнако 1 јединица аутокеда.
 
чуј јесу ли... то се пита колико... а ево колико... доленаведено куцаш у командној линији.

PS
*клик
L
@0,210
@297,0
@-210,0
@0,-297
viewport
single
*селект
zoom 1 xp

са горенаведеним спремио си цртеж за штампу на папиру а4 портрет орјентације у размери 1 милиметар једнако 1 јединица аутокеда.
To nije štampa, to neki printer/ploter, bre. Štampa je ono kad izađe neki Start ili Zum Reporter. Ima sise, ima dupeta i to.
 
To nije štampa, to neki printer/ploter, bre. Štampa je ono kad izađe neki Start ili Zum Reporter. Ima sise, ima dupeta i to.
Инжењери се не баве тим... Имају озбиљна посла бре, та твоја штампа ово оно... То је за девојчице и... кхм... сексуалне мањине :mrgreen:
 
Где је сад Рифке наљутио се за прозивање?

Е Рифке не мислим ја то стварно тако... Знам ја то са штампом, све је то мени објаснио другар који тако викендом мења шаблоне и боје на машини и штампа етикете за Златиборац и то. Знам да нису само гејеви у том послу... Ето он рецимо... :mrgreen:
 
Где је сад Рифке наљутио се за прозивање?

Е Рифке не мислим ја то стварно тако... Знам ја то са штампом, све је то мени објаснио другар који тако викендом мења шаблоне и боје на машини и штампа етикете за Златиборац и то. Знам да нису само гејеви у том послу... Ето он рецимо... :mrgreen:
E zmjaje, čini mi se oće ova tamara da te prstenuje. Al' na kao ono za brak. :aaa:
 
69850333_365165787772200_9164445656784306176_n.jpg
 
чуј јесу ли... то се пита колико... а ево колико... доленаведено куцаш у командној линији.

PS
*клик
L
@0,210
@297,0
@-210,0
@0,-297
viewport
single
*селект
zoom 1 xp

са горенаведеним спремио си цртеж за штампу на папиру а4 портрет орјентације у размери 1 милиметар једнако 1 јединица аутокеда.
Za mog jarana, uživaj bolan!


:zurka:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top