Skupštinska kafana broj XXI - Gatina parlamentarna autokratija >"<

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Како која... Ова песма ми није драга због ње саме :D

Ђес Софке контроверзни бизнисмену са земунског асфалта... :mrgreen:
Него ти је драга јер је драга некој драгој. Добро, знамо тај клише. :D
Ето га сад...сад сам и контроверзни бизнисмен. :lol:
 
То иде једно с другим, шта ћеш... :lol:
Јел' јурцаш и даље, или си се притајила?
То је ствар темперамента.:rumenka:
Не јурцам ја кроз насељена места и град. Ја сам врло дисциплинован возач. Али ауто-пут и кукурузишта, посебно путање које добро познајем, па мајку му, стварно није за миљење. :)
 
То је ствар темперамента.:rumenka:
Не јурцам ја кроз насељена места и град. Ја сам врло дисциплинован возач. Али ауто-пут и кукурузишта, посебно путање које добро познајем, па мајку му, стварно није за миљење. :)
Онда, само за Соћу;

:lol:
 
Како ће да нас расцопају, ух, већ ме хвата језа. :sad2:

неће... а знаш зашто? Јер је потпуно небитна утакмица и ови наши ће сад одиграти без пресије и императива победе... А Америма неће бити до живота... има да их кавамо. Траст ми... пред Шпанију нисам био оптимиста, пред Аргентину сам рекао да губимо... сад сам оптимиста хах.
 
неће... а знаш зашто? Јер је потпуно небитна утакмица и ови наши ће сад одиграти без пресије и императива победе... А Америма неће бити до живота... има да их кавамо. Траст ми... пред Шпанију нисам био оптимиста, пред Аргентину сам рекао да губимо... сад сам оптимиста хах.
Ти си наша оптимистична баба Ванга. :lol:
 
Ti i brat, dva ste gora.

ал ја вредим за тројицу а он за четворицу и то ти је седам... ал шта ја да теби објашњавам то, то му дође ко министру полиције ил војске да нешто објашњавам... јалова работа :mrgreen:

Ти си наша оптимистична баба Ванга. :lol:
деда Ванг ...?

U nežnozelenim patičicama. ❤
ал фрајерска нежнозелена... :mrgreen:
 
U nežnozelenim patičicama. ❤
Рифкице бољи си од Ашока!
С тим што бих ја сугерисала да су ипак некако 'енглеска трава' зелене.
Ипак, женско разабирање боја, састав мрежњаче, чепића и штапића с цилијарним наставцима и тако то.... :lol:
 
ал ја вредим за тројицу а он за четворицу и то ти је седам... ал шта ја да теби објашњавам то, то му дође ко министру полиције ил војске да нешто објашњавам... јалова работа :mrgreen:


деда Ванг ...?


ал фрајерска нежнозелена... :mrgreen:
Ладно немаш појма које су ти боје патике, деда Ванг! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top