СКУПШТИНСКА КАФАНА бр. 20 - Код СУРку на журку

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisam nikada imala tako neku tremu koja se manifestuje fizički u bilo kom smislu, ali znam da to postoji.
Msm, rekla bih idem do toaleta, to je na mestu po bontonu oket (((:
Mada, ko zna kakav trip bi lika strefio nakon tog komentara po viđenju :rotf:
ovo je bilo dok sam bila mlada i naivna :zcepanje:
Nije dugo trajalo al sam morala i kroz tu fazu da prođem
 
Ovo nije koka ovo je mumija
Nije ni za babojebe već za nekrofile

Добро ајде ево ова је млађа...
561309
 
Нема шта пркосна у поносна 80-годишњакиња.Чини се да је некад била солидна риба.
pa to bi joj bilo dovoljno da dostojanstveno stari a ne da pravi cirkus od sebe
Inace nisi jedini koji to kaže:eek:
Treba prkositi predrasudama ali ne i prirodi
Što je mnogo, mnogo je
 
pa to bi joj bilo dovoljno da dostojanstveno stari a ne da pravi cirkus od sebe
Inace nisi jedini koji to kaže:eek:
Treba prkositi predrasudama ali ne i prirodi
Što je mnogo, mnogo je
Види ја отворено подржавам ексентричност код људи ,никада нисам нешто претјерано волио те Конвенције које кажу шта је нормално - шта и како треба да се ради.То је тако досадно...
А чини ми се да си и ти таква, зашто онда гасиш своју лудост-ватру, буди луда, *ебе ти се шта неко каже и мисли о томе...то је мој трип од када знам за себе... :hvala:
 
Види ја отворено подржавам ексентричност код људи ,никада нисам нешто претјерано волио те Конвенције које кажу шта је нормално - шта и како треба да се ради.То је тако досадно...
А чини ми се да си и ти таква, зашто онда гасиш своју лудост-ватру, буди луда, *ебе ти се шта неко каже и мисли о томе...то је мој трип од када знам за себе... :hvala:

koliko god sam ekscentrična , nisam budala koja forsira nakaznost da bih bila u centru pažnje a ova baba to radi,
u pravu si donekle
Ali ja govorim o zakonu Prirode
To je jedini normalan zakon
Ne govorim o lažnom moralu
Dakle ova luda baba ide protiv prirode
Sta će joj silikoni?
Šta će joj tange?
Pa može da umre od malo jačeg seksa
A mlohave sise sa silikonima deluju još gore
Ona to radi da bi bila " zavodljiva",i ispada smešna
Neće da prihvati realnost a ako već insisira na estetici onda treba i da pruži estetiku
 
Шта би те шокирало ондак, да ти ниси она тежа категорија са три сисе и два *ениса шокантно шокантно ? :eek:
mene može da šokira (i to retko(jer računam na to), ali dešava se) ljudska potreba da izvrgavaju ruglu nečije telo(kao vidi ovo, ja sam neki level iznad), a sopstvenog nisu svesni-ni tela, još gore duha.
 
Види ја отворено подржавам ексентричност код људи ,никада нисам нешто претјерано волио те Конвенције које кажу шта је нормално - шта и како треба да се ради.То је тако досадно...
А чини ми се да си и ти таква, зашто онда гасиш своју лудост-ватру, буди луда, *ебе ти се шта неко каже и мисли о томе...то је мој трип од када знам за себе... :hvala:
ljudi koji gotive ekcentričnost kod drugih, jesu ljudi iz dve fele:
oduvek sam želeo-la, a nije imao-la mudaaa
ili zgrožen-a sam, ali volim da vidim kako su uvrnuti( i dalje nema mudaa)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top