СКУПШТИНСКА КАФАНА бр. 20 - Код СУРку на журку

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e , da jos reefer i zna da cita , bi i procitaaa i valjda bi i moga razumjet da je 1 MAJ, zaceo u jamerici i da nije to komunisticki praznik a bo ni Ruski.

eve , da bum marsijaner da i malku lekciju nak , zbog toga sto i nije isaaa u skolu , tj isa jer bo je bila djaba aliiii.

bese socijalisticka a on , neje voleo komuniste ...

At its national convention in Chicago, held in 1884, the Federation of Organized Trades and Labor Unions (which later became the American Federation of Labor), proclaimed that "eight hours shall constitute a legal day's labor from and after May 1, 1886.
" The following year, the FOTLU, backed by many Knights of Labor locals, reiterated their proclamation stating that it would be supported by strikes and demonstrations. At first, most radicals and anarchists regarded this demand as too reformist, failing to strike "at the root of the evil." A year before the Haymarket Massacre, Samuel Fielden pointed out in the anarchist newspaper, The Alarm, that "whether a man works eight hours a day or ten hours a day, he is still a slave."

Today International Workers' Day (MAY 1/May Day) is celebrated around the world

a i reefer slavi , tako se prica po blokovima
 
drage ljude nikad ne prezalis nego naucis da zivis sa tim. i nije njegova nemacka on je rodjen u sapcu.

...

Ма какав Шабац, нема он везе са Шапцом, никад није схватио ни шта значи и како је настало име града Шабац, он је био немац, у немачкој по гастарбајтерским клубовима је највише пара узео, домаћински им певао на увце...
 
Pa nije na njega, već njega. :(
I bjež ženo zla, neš ti dva jarana zavadit! :ljutko:

- - - - - - - - - -



To i mene zbunilo!
Mislim, aj što ti znaš, ti si mi bivša, ali kako on to zna??? :eek:

... а осећај ме не вара... Јавиће се Рифке чим неко прича о пенисима... :hahaha:

- - - - - - - - - -

Iebote zmaju što se plašiš, ne privlači me Zoxa? Tvoja je. Samo tvoja! :mrgreen:

Није мене због Зоке стра, нег збогсебе...

- - - - - - - - - -

lepo ti njega markentingiraš :zcepanje:

- - - - - - - - - -



ček, sad sam zgoržena, došlo je do neke zajebune, slobodno pituvaj biti ću direktna, imam trip da sam uvek direktna, ali bitan je taj fidbek.

Ма не мислих ништа конкретно, никакве зајебуне није било... Ал кад већ речеш ево једно питање за директан одговор... Кад те питају за пипкање са другарицама, на коју прво помислиш? :mrgreen:
 
šta ti znači ovaj odgovor u dva emotikona konkretno?
i još nešto, zanima me zdravo živo-zašto ne ulaziš sa nama ostalima u konverzacije kada kuckamo ovde, već repliciraš uvek istima, uvek isto skoro..msm, daj malo neke socijalne veštine pokaži.

Zašto bih objašnjavao šta znače.
Jbg šta ću, asocijalan sam potpuno.
 
Ајд да видимо - ко вечерас иде да заузме место за сутрашњи Уранак? :lol:

Рифкице? :ceka:

послали ми другари фотку са Фрушке Горе заузето место... Сунцобран, поред њега шатор, преко шатора 10 квадрата најлона, кажу све имају само им чамац фали...

Ђес Газдарице :mrgreen:
 
послали ми другари фотку са Фрушке Горе заузето место... Сунцобран, поред њега шатор, преко шатора 10 квадрата најлона, кажу све имају само им чамац фали...

Ђес Газдарице :mrgreen:

Добро ће им доћи против кише :lol:
 
~zmaj~ @ da su mi sexualno privlačne ne bi mi bile drugarice.

наааајс... ето видиш то је врхунски одговор... требала си политчар да буде, богдатевиди... Све си рекла, а опет си се симпатично оградила... :mrgreen:
 
наааајс... ето видиш то је врхунски одговор... требала си политчар да буде, богдатевиди... Све си рекла, а опет си се симпатично оградила... :mrgreen:

pa šta reći?
ne mogu nekoga smtarti drugarom, ako mi je privlačan, niti drugaricom-ako mi je privlačna.
ne kontam vas koji to možete.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top