СКУПШТИНСКА КАФАНА бр. 20 - Код СУРку на журку

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mr:
Pošto sam novi želim sve da vas pozdravvim nadam se lepom druženju.

mr zarezu ili zapeti i mi vaskoliki tebe :DDDDD

- - - - - - - - - -

kako nije , eve zasigurno ce onaj sto ti mazdise donji ves sa strika, da se javi..

ehh, da , mogu tu nekima da predocim kak je nama "tesko" u Kanadi a da tak , zavidimo jamerikancima.

Eto , recimo nas grad NIAGARA FALLS i njihov istoimeni grad s druge strane reke.

njima tamo lijepo , po neki turista sece a sa nase strane guzvaaaa i stranaca iz celoga sveta.

a tek slike ili sum vodopadaaaaaa

teško da može da mi mazdiše donji veš sa štrika :rotf:

- - - - - - - - - -

Како ћемо сутра да уђемо на Форум? :think::sad2:

'Бровече у Кафану :lol:

štiklom u vugla <4444444

- - - - - - - - - -

Kaš ti meni neke veštine pokažeš darling draga? :cmok:

zar nisam dovoljno interaktivna?
 
mr zarezu ili zapeti i mi vaskoliki tebe :DDDDD

- - - - - - - - - -



teško da može da mi mazdiše donji veš sa štrika :rotf:

- - - - - - - - - -



štiklom u vugla <4444444

- - - - - - - - - -



zar nisam dovoljno interaktivna?

ma , neemas ti pojma sa kakvim on sve tehnikama barata , i on ti se je izvestio sa spustanjem a i penjanjima da , samo mazne , ves sa strika , po soliterima NBG.
 
Петунија може да демонстрира вештину избегавања давања конкретних одговора... :mrgreen:

Људи јел могуће да се нико није зајебао и клинуо на линк што поставих? Зоки Шумадинац доминира јбте, како да пропустите тај трансфер блама...


- - - - - - - - - -

aл велики поздрав лику кој се изборио да детаљ са тортом уђе у монтажу... и надам се да није снимљен из првог пута :mrgreen:
 

Ћао Жабице :mrgreen:

Nemoj onda da se otresas na njega..pa neces morati da mu se izvinjavas :rtfm:

Кад говори о свом добром другару који га никад није издао и кога понекад отресе хијегенски... постоји нека могућност да само Стојка назива Стојком, ал не менађером него Кривим Стојком... Пенисом, да тако речем...Рифер је то, где тај да се извињава овде е

Ђес Нина :mrgreen:
 
Nemoj onda da se otresas na njega..pa neces morati da mu se izvinjavas :rtfm:

Pa nije na njega, već njega. :(
I bjež ženo zla, neš ti dva jarana zavadit! :ljutko:

- - - - - - - - - -

cek bre, ti hoces da kazes da Rifke ima penis? :eek:

To i mene zbunilo!
Mislim, aj što ti znaš, ti si mi bivša, ali kako on to zna??? :eek:
 
ma , neemas ti pojma sa kakvim on sve tehnikama barata , i on ti se je izvestio sa spustanjem a i penjanjima da , samo mazne , ves sa strika , po soliterima NBG.

lepo ti njega markentingiraš :zcepanje:

- - - - - - - - - -

Петунија може да демонстрира вештину избегавања давања конкретних одговора... :mrgreen:

Људи јел могуће да се нико није зајебао и клинуо на линк што поставих? Зоки Шумадинац доминира јбте, како да пропустите тај трансфер блама...


- - - - - - - - - -

aл велики поздрав лику кој се изборио да детаљ са тортом уђе у монтажу... и надам се да није снимљен из првог пута :mrgreen:

ček, sad sam zgoržena, došlo je do neke zajebune, slobodno pituvaj biti ću direktna, imam trip da sam uvek direktna, ali bitan je taj fidbek.
 
мољац јеси прежалио шабана? виш ти несреће како се то завршило, зар у његовој немачкој то да га снађе...

drage ljude nikad ne prezalis nego naucis da zivis sa tim. i nije njegova nemacka on je rodjen u sapcu.

- - - - - - - - - -

Nije to nesreća, to je bila smrt.

ne javljaj se ako ne volis tomu zdravkovica,tozovca,sabana nisi jos dovoljno zreo da pricas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top