СКУПШТИНСКА КАФАНА бр. 20 - Код СУРку на журку

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Па добро брак је ок зашто не?Породица је ок зашто не?
Када сам угледао први пут свој дијете доживео сам експлозију осјећаја после којих нисам више никада исти.
Гледаш малу бебу и видиш неке своје црте,тај осјећај је неописив и треба да доживјети.
Ја сам увјек за породицу и квалитет.Квалитет ће побједити на крају!!!

Наравно. И мушкарци кад виде да жена вреди одма би да јој продуже врсту, то је љубав, један од њених видова, облика. А добијено дете је сума, укупан збир добрих особина и жене и човека, ако га лоше друштво не поквари у школи ил где већ
 
Наравно. И мушкарци кад виде да жена вреди одма би да јој продуже врсту, то је љубав, један од њених видова, облика. А добијено дете је сума, укупан збир добрих особина и жене и човека, ако га лоше друштво не поквари у школи ил где већ

Не треба само бити роб наметнутих конвенција и тих неких устаљених наметнутих вредности и норми.
Живи живот и он ће ординирати кроз тебе и дати све могућности и прилике на овај или онај начин под условом да поштујеш своје вријеме за живот и живот око себе...Некоме је срећа да данас прележи цијели дан уз неки добар филм а неком да кисне без потребе јер воли кишу.Поента је у срећи.Око мене је кинески зид по питању глупости и узалуд баченог времена али када видим лептира ја га поздравим и кажем "здраво лептиру како си провео дан" а можда нећу поздравити тамо неког човјека јер није заслужио?Ако ме схваташ о чему причам...
 
ma i sad maštam:D
Ne mogu da otpočinem bez vizualizacije glatkog sjanog tela i dupeta bela u roze rapsodiji

Izvinte, al' ti si ta koja je došla sa idejom o beljenju ljubice, ne ja. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ja sam bila ljubomorna što je Zagreb dobio prvi sex shop u SFRJ, ali kasnije je to stiglo i u nas

Nije. Ti samo ne znaš.
 
Не треба само бити роб наметнутих конвенција и тих неких устаљених наметнутих вредности и норми.
Живи живот и он ће ординирати кроз тебе и дати све могућности и прилике на овај или онај начин под условом да поштујеш своје вријеме за живот и живот око себе...Некоме је срећа да данас прележи цијели дан уз неки добар филм а неком да кисне без потребе јер воли кишу.Поента је у срећи.Око мене је кинески зид по питању глупости и узалуд баченог времена али када видим лептира ја га поздравим и кажем "здраво лептиру како си провео дан" а можда нећу поздравити тамо неког човјека јер није заслужио?Ако ме схваташ о чему причам...

Ја више волим снег, пахуље, него кишу, ал киша ми небитна, зато ми је Сибериа-Сибир омиљен, потпуно супротно од оних јужњака који воле да се прже на стенама док Сунце сија.
У Сибиру нема змија, не волим змије рептиле гуштере... Та особина је прешла на мог мачка, он улови гуштера удави га и остави на бетону :) Није још имао окршај са змијама.
 
Знаш како је један другар куповао вибратор за жену да јој поклони и ја ишао сњим?

Јбте да не знам и ја човека? Мислим госпоју му... причала ми једна како јој је муж купио вибратор да не буде усамљена док је он по терену, ради њој то посао помало, ал ето опет је она усамљена па прича са мном јер јој фали... друштва

Људи су непоправљиви... на срећу или на жалост :D

d' izvineš, ja volim više onu pravu stvar od bilo kakvog pomagala

Браво, што би рекао Палма... један кхм аплауз за госпођу :mrgreen:

Ђе сте људи ајмо мало мјузикее...

 
стрејт је, изгледа, има пар порука на које сам наишао, ал полако, рећи ће сам. кородирано гвожђе иначе увек погрешно постави ствари, ваљда зато што је погрешан, тако да треба претпоставити супротно.
 
Poslednja izmena:
Dobro jutro :)

narode SERBIJE

jel se sprema za PRVOMAJSKI URANAK :lol:

- - - - - - - - - -

šta ti znači ovaj odgovor u dva emotikona konkretno?
i još nešto, zanima me zdravo živo-zašto ne ulaziš sa nama ostalima u konverzacije kada kuckamo ovde, već repliciraš uvek istima, uvek isto skoro..msm, daj malo neke socijalne veštine pokaži.

Jutro Petunija
 
ovde nije svanulo od mog rođenja, kakvo jutro? :lol:

kako nije , eve zasigurno ce onaj sto ti mazdise donji ves sa strika, da se javi..

ehh, da , mogu tu nekima da predocim kak je nama "tesko" u Kanadi a da tak , zavidimo jamerikancima.

Eto , recimo nas grad NIAGARA FALLS i njihov istoimeni grad s druge strane reke.

njima tamo lijepo , po neki turista sece a sa nase strane guzvaaaa i stranaca iz celoga sveta.

a tek slike ili sum vodopadaaaaaa
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top