Quantcast

Skupljanje kamencica

• Začetnik teme Ancika142
  • Datum pokretanja

ena28

Aktivan član
Poruka
1.358
Ancika142:
Volim da sakupljam kamenje u svim oblicima. Ima li nekoga slicnog meni?
...evo ja... :lol:..
...hocemo da razmenjujemo... :lol:... :lol:...
...a, moze i bez razmene...mozda imam nesto sto bi ti bilo interesantno, pa da ti posaljem... :lol:...
...also, sta ti je bitno...interesantan oblik, struktura, mesto odakle potice...?...

фигхтер

Primećen član
Poruka
729
ena28:
???????:
??? ???? ???? ????? ????? ????????...????? ??????.
...fighter za cirilicu...?... :lol:...
...ma, ima ga, samo ga ne vidis od tolike trave... :lol:...
могуће...баш кад сам је косио - поломио сам ножеве на нешто (можда је то био камен).
ево, придружујем се вашем скупу колекционара :D :wink:

H

HASTA LA VISTA

Gost
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
MM PA DA VIDIM JA SKUPLJAM I BOCE OD PARFEMA I SVAKAKVE SLIKE RAZGLEDNICE-SALIM SE BRE SAD OZBILJNO DA VIDIM KAD MALO BOLJE RAZMISLIM IMAM 2 KAMENA INTERESANTNOG OBLIKA AL VAM NECU OTKRITI KOJIH

фигхтер

Primećen član
Poruka
729
ancika:
ivan47:
Ancika142:
Jaisto skupljam kamenje,ja ih operem otsecem na dimansku pilu i polisem njih,imam dobru kolekciju raznih boja i oblika.ivan27 Jasam GEMOLOGIST>
Ja volim da bojim kamenje, ali najinteresantnije oblike ipak ostavljam da izgledaju onako kako ih je priroda stvorila. :lol:
па ти онда ниси маштовита :lol:

ancika

Iskusan
Poruka
5.420
фигхтер:
ancika:
ivan47:
Ancika142:
Jaisto skupljam kamenje,ja ih operem otsecem na dimansku pilu i polisem njih,imam dobru kolekciju raznih boja i oblika.ivan27 Jasam GEMOLOGIST>
Ja volim da bojim kamenje, ali najinteresantnije oblike ipak ostavljam da izgledaju onako kako ih je priroda stvorila. :lol:
па ти онда ниси маштовита :lol:
Neke stvari su lepe same po sebi. Ja volim da od ruznjikavog napravim lepo. I jesam mastovita... samo to ne volim da pokazujem cesto. A postoji i kamenje koje ne moze da se oboji... Ali kakvo "kamenje"... :lol:

фигхтер

Primećen član
Poruka
729
ana (iliti ancika):
фигхтер:
аааа...сад контам, значи о том камењу је реч :P !
pa sad, na koje kamenje ti mislis... ja mislim na jedno musko srce koje se ne da obojiti mojom ljubavlju... :cry:
очигледно си узела погрешну боју...пробај мало да екпериментишеш са тим бојењем, можда и пронађеш праву...

A

ana (iliti ancika)

Gost
фигхтер:
ana (iliti ancika):
фигхтер:
аааа...сад контам, значи о том камењу је реч :P !
pa sad, na koje kamenje ti mislis... ja mislim na jedno musko srce koje se ne da obojiti mojom ljubavlju... :cry:
очигледно си узела погрешну боју...пробај мало да екпериментишеш са тим бојењем, можда и пронађеш праву...
Izvini, nesto me z :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.