Quantcast

SKUPLJAM PSOVKE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 8170

Veoma poznat
Poruka
10.960
napisite koju god psovku znate a da nije neka onako svakodnevna. dajte neku mastovitu koju ste culi nije ni bitno gde samo da bude nesvakidasnja za nas novosadjane
naravno nemojte ih adresirati na mene :wink:

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.219
ok pada mi na pamet neshto shto nije psovka al kao dogodilo se...

"e eve ga pavle...pa de si paka do sad choveche...eee opet si bio s milicom...shto se nisi umio choveche?"
"e tjao...jbga nisam mogo pre...a shto da se umijem?"
"zato shto si sav musav opet si lizo i odma dosho kod nas...vidi bre kakvi su ti obrazi sve se skorelo i beli se...idi upristoji se vidi na shta lichish"

(: paka je ponekad zhrtva a ponekad dzelat...

Rujevit

Domaćin
Poruka
3.450
Svaka ti cast majstore.Svi se uzasavaju psovanja a upravo bi psovke mogle da budu srpski brend.HEHEHE
Salu na stranu ali dobra ti je tema.Imamo posle Madjara najvise psovki i trebalo bi da cuvamo to kulturno blago.Da da i to je kulturno blago
Samo napred

Misha :.

Primećen član
Poruka
510
Ima jedna neverovatna psovka i sada kada se setim nje umirem od smeha cuo sam je negde u Srbiji pomoravci... "sve ti u pi*ku poljubim" hahahahaha
To su narodne umotvorine sad ja kao onaj u Hagu kad kaze tako pise u tekstu a ja cu tako sam cuo u zemlji Srbiji :) ...

gost 8170

Veoma poznat
Poruka
10.960
Rujevit:
Svaka ti cast majstore.Svi se uzasavaju psovanja a upravo bi psovke mogle da budu srpski brend.HEHEHE
Salu na stranu ali dobra ti je tema.Imamo posle Madjara najvise psovki i trebalo bi da cuvamo to kulturno blago.Da da i to je kulturno blago
Samo napred
pa naravno i to je deo folklora. to ti je onako zastitni znak nacije. s ovim vidis na koji nacin ljudi razmisljaju, upoznas njihov mentalitet.
a sta madjari imaju puno psovki?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.