Skup podrške Iranu u Beogradu

Ustav RH, Izvorišne osnove:
"....
Hrvatska ustanovljuje se kao nacionalna država hrvatskoga naroda i država pripadnika inih naroda i manjina, koji su njezini državljani: Srba, Muslimana, Slovenaca, Čeha, Slovaka, Talijana, Madžara, Židova i drugih, kojima se jamči ravnopravnost s građanima hrvatske narodnosti i ostvarivanje nacionalnih prava u skladu s demokratskim normama OUN i zemalja slobodnoga svijeta.
..."

I onda, kada Srbe svedeš na manje od 5 procenata, i oni postaju MANJINA u RH.... itd...... Onda više ne mogu PO KLJUČU u RH biti na 40 procenata mesta u institucijama..već recimo samo na 5 procenata.. a onda znači da će onih 35 procenata razlike morati biti ISTERANO sa radnih mesta..itd....
U kojem zakonu je pisalo to za nacionalni ključ da bi 35% moralo isterano?

I odakle Srbi na 40% mjesta u institucijama u Hrvatskoj, ako ih je bilo 13%?
 
U kojem zakonu je pisalo to za nacionalni ključ da bi 35% moralo isterano?

I odakle Srbi na 40% mjesta u institucijama u Hrvatskoj, ako ih je bilo 13%?
Recimo za JNA.. šta sam na brzinu pronašao:
" Petnaest godina kasnije, 1985. godine, generalski kor Ëinilo je 0,29 % od ukupnog
broja djelatnih vojnih osoba. Crnogoraca je bilo 11,1 %, Hrvata 19 %, Makedonaca
4,9 %, Slovenaca 10,4 %, Srba 46,5 %, Muslimana 2,8 %, Albanaca 1,4 % i Jugoslavena
4,9 %. Po republiËkom podrijetlu struktura je bila sljedeÊa: iz Bosne i Hercegovine
15,28 %, iz Crne Gore 11,11 %, iz Hrvatske 30,56 %, iz Makedonije 3,47 %, iz Slovenije
9,72 %, i iz Srbije 28,47 % od toga 18,06 % iz Srbije, 5,56 % s Kosova i 4,86 % iz
Vojvodine.." https://hrcak.srce.hr/file/26479
Nacionalni ključ se nije gledao REPUBLIČKOM, nego na SAVEZNOM nivou!!! Osim toga, za vojsku i policiju.. svi oni koji se nisu stavili na raspolaganje onom ratnom zločincu iz WW2, Tuđmanu, bili su automatski OTPISANI..itd.....
A Liste za ODSTREL Srba po Splitu?? Ee.. nemojte sada da nam glumite jadne naivne ŽRTVE!"! Dosta više raznih a-la komesarskih PROK*NJAVANJA!!!
mis1.jpg
 
Recimo za JNA.. šta sam na brzinu pronašao:
" Petnaest godina kasnije, 1985. godine, generalski kor Ëinilo je 0,29 % od ukupnog
broja djelatnih vojnih osoba. Crnogoraca je bilo 11,1 %, Hrvata 19 %, Makedonaca
4,9 %, Slovenaca 10,4 %, Srba 46,5 %, Muslimana 2,8 %, Albanaca 1,4 % i Jugoslavena
4,9 %. Po republiËkom podrijetlu struktura je bila sljedeÊa: iz Bosne i Hercegovine
15,28 %, iz Crne Gore 11,11 %, iz Hrvatske 30,56 %, iz Makedonije 3,47 %, iz Slovenije
9,72 %, i iz Srbije 28,47 % od toga 18,06 % iz Srbije, 5,56 % s Kosova i 4,86 % iz
Vojvodine.." https://hrcak.srce.hr/file/26479
Nacionalni ključ se nije gledao REPUBLIČKOM, nego na SAVEZNOM nivou!!! Osim toga, za vojsku i policiju.. svi oni koji se nisu stavili na raspolaganje onom ratnom zločincu iz WW2, Tuđmanu, bili su automatski OTPISANI..itd.....
A Liste za ODSTREL Srba po Splitu?? Ee.. nemojte sada da nam glumite jadne naivne ŽRTVE!"! Dosta više raznih a-la komesarskih PROK*NJAVANJA!!!
Pogledajte prilog 1873041
Ček ček, uspori malo, trolaš. Idemo redom, jedno po jedno.
Mario je napisao:
"Prouči malo kako su u hr menjali zakone pripremali teren za čišćenje od srba"
Ja pitam kako, a ti uletiš.
Evo, još uvijek čekam da mi citiraš neki zakon koji bi uzrokovao etničko čišćenje Srba.
 
Ček ček, uspori malo, trolaš. Idemo redom, jedno po jedno.
Mario je napisao:
"Prouči malo kako su u hr menjali zakone pripremali teren za čišćenje od srba"
Ja pitam kako, a ti uletiš.
Evo, još uvijek čekam da mi citiraš neki zakon koji bi uzrokovao etničko čišćenje Srba.
Šta zakon!!?? Pa USTAV je PROMENJEN.. sa ciljem da se DESETKUJU SRBI! Ne glumite sada jadne naivne, neupućene!! :hahaha: :hahaha:

Ustav SFRJ 1974:
"SOCIJАLISTIČKА FEDERАTIVNА REPUBLIKА JUGOSLАVIJА
Član 1.
Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija je savezna država kao državna zajednica dobrovoljno ujedinjenih naroda i njihovih socijalističkih republika,"

Ustav RH, Izvorišne osnove:
Hrvatska ustanovljuje se kao nacionalna država hrvatskoga naroda i država pripadnika inih naroda i manjina, koji su njezini državljani: Srba, Muslimana, Slovenaca, Čeha, Slovaka, Talijana, Madžara, Židova i drugih, kojima se jamči ravnopravnost s građanima hrvatske narodnosti i ostvarivanje nacionalnih prava u skladu s demokratskim normama OUN i zemalja slobodnoga svijeta.
 
Recimo za JNA.. šta sam na brzinu pronašao:
" Petnaest godina kasnije, 1985. godine, generalski kor Ëinilo je 0,29 % od ukupnog
broja djelatnih vojnih osoba. Crnogoraca je bilo 11,1 %, Hrvata 19 %, Makedonaca
4,9 %, Slovenaca 10,4 %, Srba 46,5 %, Muslimana 2,8 %, Albanaca 1,4 % i Jugoslavena
4,9 %. Po republiËkom podrijetlu struktura je bila sljedeÊa: iz Bosne i Hercegovine
15,28 %, iz Crne Gore 11,11 %, iz Hrvatske 30,56 %, iz Makedonije 3,47 %, iz Slovenije
9,72 %, i iz Srbije 28,47 % od toga 18,06 % iz Srbije, 5,56 % s Kosova i 4,86 % iz
Vojvodine.." https://hrcak.srce.hr/file/26479
Nacionalni ključ se nije gledao REPUBLIČKOM, nego na SAVEZNOM nivou!!! Osim toga, za vojsku i policiju.. svi oni koji se nisu stavili na raspolaganje onom ratnom zločincu iz WW2, Tuđmanu, bili su automatski OTPISANI..itd.....
A Liste za ODSTREL Srba po Splitu?? Ee.. nemojte sada da nam glumite jadne naivne ŽRTVE!"! Dosta više raznih a-la komesarskih PROK*NJAVANJA!!!
Pogledajte prilog 1873041
Cela lika, krajina i bosna je bila zaposlena u vojsci
 
Šta zakon!!?? Pa USTAV je PROMENJEN.. sa ciljem da se DESETKUJU SRBI! Ne glumite sada jadne naivne, neupućene!! :hahaha: :hahaha:

Ustav SFRJ 1974:
"SOCIJАLISTIČKА FEDERАTIVNА REPUBLIKА JUGOSLАVIJА
Član 1.
Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija je savezna država kao državna zajednica dobrovoljno ujedinjenih naroda i njihovih socijalističkih republika,"

Ustav RH, Izvorišne osnove:
Hrvatska ustanovljuje se kao nacionalna država hrvatskoga naroda i država pripadnika inih naroda i manjina, koji su njezini državljani: Srba, Muslimana, Slovenaca, Čeha, Slovaka, Talijana, Madžara, Židova i drugih, kojima se jamči ravnopravnost s građanima hrvatske narodnosti i ostvarivanje nacionalnih prava u skladu s demokratskim normama OUN i zemalja slobodnoga svijeta.
Normalno da je promijenjen Ustav, kada imaš drugu državu.
Ništa o njemu ne piše što potiče nekoga na etničko čišćenje Srba ili bilo kod drugog.
Dapače, piše da je osnova RH antifašističke odluke ZAVNOHA itd, a nasuprot NDH, itd itd.
Dakle - lupetaš da postoje nekakvi zakoni
 
Normalno da je promijenjen Ustav, kada imaš drugu državu.
Ništa o njemu ne piše što potiče nekoga na etničko čišćenje Srba ili bilo kod drugog.
Dapače, piše da je osnova RH antifašističke odluke ZAVNOHA itd, a nasuprot NDH, itd itd.
Dakle - lupetaš da postoje nekakvi zakoni
Mani me naivnih fora.. Ni Hitlerovo veličanje 'arijevske rase' nije bilo poticanje na istrebljenje Jevreja i drugih 'naroda i narodnosti'!! :hahaha: :hahaha:
I šta ako je osnova RH antifa odluka?? :hahaha:To ti je autogol jer su antifa SVINJE bile klasni i ideološki neprijatelji SRBA, MONARHISTA..... A u budućoj KAPITALISTIČKOJ fržavi u Hrvata, nije bilo mesta za socijalističko komunističke zatucane divljake! :hahaha:
Nisam ni spominjao zakone.. već USTAV....... koji je iznad zakona.....
 
Mani me naivnih fora.. Ni Hitlerovo veličanje 'arijevske rase' nije bilo poticanje na istrebljenje Jevreja i drugih 'naroda i narodnosti'!! :hahaha: :hahaha:
I šta ako je osnova RH antifa odluka?? :hahaha:To ti je autogol jer su antifa SVINJE bile klasni i ideološki neprijatelji SRBA, MONARHISTA..... A u budućoj KAPITALISTIČKOJ fržavi u Hrvata, nije bilo mesta za socijalističko komunističke zatucane divljake! :hahaha:
Nisam ni spominjao zakone.. već USTAV....... koji je iznad zakona.....
U Ustavu ne piše apsolutno ništa sporno, i ti to vrlo dobro znaš.
A Hitler je imao rasne zakone.
Lupetaš ga brutalno.
 
U Ustavu ne piše apsolutno ništa sporno, i ti to vrlo dobro znaš.
A Hitler je imao rasne zakone.
Lupetaš ga brutalno.
Filozofiraš.. mlatiš praznu slamu: Zašto se onda u Ustavima definiše pojam NARODA i MANJINA ako svi imaju ista prava!!??? Čak ni u USA ustavu ne piše da su crnci MANJINE!! A imali su status životinja! :hahaha: :hahaha:
Hitler je te stvari ČASNO odradio preko ZAKONA!! :hahaha:A Hrvati???? Pismenim molbama, propisno taksiranim!!?? :hahaha:
 
U Ustavu ne piše apsolutno ništa sporno, i ti to vrlo dobro znaš.
A Hitler je imao rasne zakone.
Lupetaš ga brutalno.
Ukratko: Ono što su Hrvati napravili Srbima 90-tih, jako liči na ono što je bravar napravio Srbima 40-tih: Sveli su ih na zanemarivu manjinu, još ih napravili glavnim odgovornim i svoje aktivnosti prikazali kao herojske zasluge nazvane NOB i Domovinski Rat!!:whistling:
 
Filozofiraš.. mlatiš praznu slamu: Zašto se onda u Ustavima definiše pojam NARODA i MANJINA ako svi imaju ista prava!!??? Čak ni u USA ustavu ne piše da su crnci MANJINE!! A imali su status životinja! :hahaha: :hahaha:
Hitler je te stvari ČASNO odradio preko ZAKONA!! :hahaha:A Hrvati???? Pismenim molbama, propisno taksiranim!!?? :hahaha:
Gledaj ti opake ustaše 👇

Screenshot_20260317_222327_Chrome.jpg


Auuuuu, koje ustaško govedo™ je ovo pisalo
Znači čak i ti sa svojim kapacitetima imaš ista prava kao i ja. Znam, nije fer.
 
Ukratko: Ono što su Hrvati napravili Srbima 90-tih, jako liči na ono što je bravar napravio Srbima 40-tih: Sveli su ih na zanemarivu manjinu, još ih napravili glavnim odgovornim i svoje aktivnosti prikazali kao herojske zasluge nazvane NOB i Domovinski Rat!!:whistling:
To je sasvim druga teba o kojoj mi se ne spama tema, iako me zanima šta je to bravar napravio Srbima 40-tih :lol:
 
Gledaj ti opake ustaše 👇

Pogledajte prilog 1873325

Auuuuu, koje ustaško govedo™ je ovo pisalo
Znači čak i ti sa svojim kapacitetima imaš ista prava kao i ja. Znam, nije fer.
Nain nain, nain!!!! TI meni objasni: Čemu praviti razliku u definicija naroda i manjina u Izvršnim Osnovama, ako članak 14. izjednačuje sve pripadnike naroda i narodnosti??? Pedagoška poruka manjinama??? :hahaha:
 

Back
Top