Quantcast

Skotova poruka: Krajnje vreme da se ugledate na Svetog Đorđa i ubijete aždaju

стр84

Aktivan član
Poruka
1.366
Nema vajde od družbe s jednom kulturološkom grupom. Treba da proširiš svoj horizont i da upoznaš npr. Jevreje i protestante.
знам неке јевреје, имао сам среће да их упознам, немам ништа против других народа али на ***** ми иду бивши из сфрј, мука ми од те бивше сфрј браће ма где да их видим

eremita

Zaslužan član
Poruka
111.857
Pravoslavni hrišćanin nikad ne može ceniti i voleti Staljinove sinove i Lenjinove ćerke.

Pod uslovom da je psihički zdrav.

#MakeRussiaGreatAgain

Pogledajte prilog 591700
Тупаџијо, па зар мислиш да би Руски Патријарх подржавао Путина да није сигуран да је он ИСКРЕНИ ПРАВОСЛАВАЦ.....

1568223122064.jpeg

I Njegoš je takve kao ti opevao:

“Ja sam bolji , cuj, vlase, od tebe,
Bolja mi je vjera nego tvoja;
Hata jasem, britku sablju pasem,
Kapetan sam od careva grada,
......
Raspali se Micunovic Vuce,
Pa se Hamzi poprimace blizu:
“ Kakvo vlase, krmska poturice!
Dje izdajnik bolji od viteza?
Kakvu sablju kazes i Kosovo?
Da l’na njemu zajedno ne bjesmo,
Pa ja rva i tada i sada,
Ti izdao prijed i poslijed,
Obrljao obraz pred svijetom,
Pohulio vjeru pradjedovsku,
Zarobio sebe u tudjina?
Njegoš bi bio možda i veći Amerikanac od mene. Slabo ste vi Sovjeti upoznati s ljudima koje citirate i tobože poštujete.

Sa stranica istorije: Njegoš birao Ameriku

“Nemojte se začuditi ako čujete da sam se navezao na Atlantski okean i da plovim za Njujork…” – navodi Nenadović Njegoševe riječi.

– A što biste tamo? – postavio je Njegošu pitanje Matija Ban, diplomata i predstavnik dubrovačkih Srba katoličke vjere.

– Što bih? Slobodnoj Crnoj Gori priliči samo da od slobodne države, kao što je Amerika, primi pomoć kad već ne može bez nje biti…”

Тупаџијо, па зар мислиш да би Руски Патријарх подржавао Путина да није сигуран да је он ИСКРЕНИ ПРАВОСЛАВАЦ.....

Pogledajte prilog 591710
Šta ovo treba da predstavlja? Čistu pravoslavnu crkvu nakon 100 godina crvene tiranije?

Hahaaaa! Pa nema većih komunjara od crkvenih velikodostojnika u Srbiji i Rusiji. Komunizam bez crkve ne bi mogao da preživi 100+ godina.

стр84

Aktivan član
Poruka
1.366
Šta ovo treba da predstavlja? Čistu pravoslavnu crkvu nakon 100 godina crvene tiranije?

Hahaaaa! Pa nema većih komunjara od crkvenih velikodostojnika u Srbiji i Rusiji. Komunizam bez crkve ne bi mogao da preživi 100+ godina.
то није истина у србији у русији, комунисти у мантијама су данас тамо где су комунисти измислили нације и лажне границе, украјина македонија и слично, у будућности монтенегро јер тзв цпц је удбашка идеја

eremita

Zaslužan član
Poruka
111.857
SEĆANJE 19.10.2017.
POGLEDAJTE SUSRET KOJI SE PAMTI I DANAS: Patrijarh Pavle i Vladimir Putin se pre 15 godina sreli u Rusiji!
Pre 15 godina, ostalo je mnogima u sećanju, tadašnji srpski patrijarh Pavle posetio je Rusiju na poziv nekadašnjeg patrijarha moskovskog i sve Rusije Aleksija Drugog.

On se tada, između ostalog, sreo i sa predsednikom RF Vladimirom Putinom.

то није истина у србији у русији, комунисти у мантијама су данас тамо где су комунисти измислили нације и лажне границе, украјина македонија и слично, у будућности монтенегро јер тзв цпц је удбашка идеја
Nijedan sloj društva nije moguće odbraniti od komunizma kada te komunizam zahvati. Nijednu kastu, nijedan društveni entitet, nijedan običaj. Porodicu, ekonomiju, crkvu, školu, itd. Jer onaj koji bi to pokušao - javno ili tajno - završio bi kad tad u izgnanstvu ili u jami.

Tako da, trenutno, u Srbiji, imaš Sašu Jankovića i Sašu Jankovića sa kvazinacionalnom svešću. Svi su komunisti - svesno ili nesvesno.

Lek je pedesetogodišnja terapija u NATO i EU.

Poslednja izmena od moderatora:

Mr.Infinity

Ističe se
Poruka
2.967
МИ СРБИ СМО ПРАВОСЛАВЦИ МА ГДЕ БИЛИ....... схвати то и престани да лупеташ........
и да нападаш тренутно најпоштованијег и највећег политичара на Планети баћушку Владимира Владимировича..........
Nisu svi Srbi pravoslavci nemoj da izmišljaš. Ja jesam Srbin, ali pravoslavac NE! Putin je jevrejin koji vešto manipuliše sa pravoslavljem i što se mene tiče nemam ni najmanje poštovanja prema njemu.

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
37.689
Ne.

Od 1941. do 1999. smo hranili aždaju.
Наши савезници су је хранили и отхранили 1944.г.... а сада ми треба да је убијемо.

Могли би сами да је убију, то је њихово чедо, шта је то за њих.

cronnin

Domaćin
Moderator
Poruka
3.306
SAD se raduju zajedničkom razvijanju odnosa Srbije i Amerike u narednim vekovima, rekao je američki ambasador u Srbiji Kajl Skot i naglasio da ne smemo dozvoliti da raspad bivše Jugoslavije i era Slobodana Miloševića definišu srpsko-američke odnose.
Па они су диктирали те односе. Нек се прво врате на кршење устава СФРЈ, подржавање сецесионисичких и иредентистичких покрета, слање и финансирање терориста на нашој територији, подржавање клерофашистичке идеологије, итд...

Па онда би могло извињење, па осуда њиховим криминалних политичара који су учествовали у свему томе, па заокрет у спољној политици, па бисмо онда могли да кажемо да су заслужили да причају са нама.

psmaniac

Aktivan član
Poruka
1.540
Njegoš bi bio možda i veći Amerikanac od mene. Slabo ste vi Sovjeti upoznati s ljudima koje citirate i tobože poštujete.

Sa stranica istorije: Njegoš birao Ameriku

“Nemojte se začuditi ako čujete da sam se navezao na Atlantski okean i da plovim za Njujork…” – navodi Nenadović Njegoševe riječi.

– A što biste tamo? – postavio je Njegošu pitanje Matija Ban, diplomata i predstavnik dubrovačkih Srba katoličke vjere.

– Što bih? Slobodnoj Crnoj Gori priliči samo da od slobodne države, kao što je Amerika, primi pomoć kad već ne može bez nje biti…”
Та Америка више не постоји, као што не постоји ни Његошева Црна Гора.

Vasilij Zajcev

Veoma poznat
Poruka
10.311
Pravoslavni hrišćanin nikad ne može ceniti i voleti Staljinove sinove i Lenjinove ćerke.

Pod uslovom da je psihički zdrav.

#MakeRussiaGreatAgain

Pogledajte prilog 591700
Лепо што си поставио ову фотку.

Је л' знаш да је управо енглески краљ окренуо леђа свом првом рођаку и његовој породици и оставио их на милост и немилост бољшевицима?

Није баш хришћански.