Quantcast

Skotova poruka: Krajnje vreme da se ugledate na Svetog Đorđa i ubijete aždaju

Koliko sad nesto na netu cituckam , taj se izraz kod njih odnosi na politiku. Sta li to znaci.
Konkretno, to znači da posao nije završen.

"Saveznička intervencija u Ruskom građanskom ratu je naziv za niz vojnih ekspedicija, odnosno operacija koje su oružane snage država-članica Antante pred kraj i nakon Prvog svetskog rata poduzele na području bivšeg Ruskog Carstva u nastojanju da unište boljševički režim uspostavljen Oktobarskom revolucijom, odnosno pomognu kontrarevolucionarni Beli pokret u Ruskom građanskom ratu."

стр84

Aktivan član
Poruka
1.834
МИ СРБИ СМО ПРАВОСЛАВЦИ МА ГДЕ БИЛИ....... схвати то и престани да лупеташ........
и да нападаш тренутно најпоштованијег и највећег политичара на Планети баћушку Владимира Владимировича..........
па грб русије је свети ђорђе убија аждаху, а аждаха лако испадне амерички савезник преко арапских нафтних земаља, аждаха-ала-алах, још нам само але фале...

Ti jos zivis u nekom strahu komunizma pa tamo je ortodoksni kapitalizam , radis imas ne radis nemas .
U strahu a ušuškan okeanima s obe strane i najjačom vojskom svih vremena?

Nije reč o strahu već o iritantnom parazitu koji pokušava da spreči širenje američkih globalnih interesa - slobode i kapitalizma.

krinka5

Veoma poznat
Poruka
11.414
Mislim da njegovi dani tek doalze , uskoro kreću magnetne bure, a tada ovakvi kao on dobijaju dijareje ,

Narednih par dana ima da se naslušamo bljuvotina sa svih strana
Svaki konvertit ima nemirnu savest pa traži načine da je utihne. Zato će nas udaviti u priči o pravovernosti. Poznato zar ne ?

asketa

Ističe se
Poruka
2.324
Tačno. Na svu sreću rođen sam osamdesetih i nisam učestvovao u Samoporicanju i Autošovinizmu.

Što mi daje još čistiju moralnu platformu da vas kao Amerikanac srpskog porekla upozorim na anticivilizacijska nedela u kojima i danas učestvujete.

Možeš ti zaboraviti ko si ali drugi neće.
Takve svi preziru.

PS To nije moja misao, pročitao sam je u jednoj knjizi Salmana Ruždija a onda
je našao i u Martinovoj Igri prestola.

стр84

Aktivan član
Poruka
1.834
наши људи кад оду у америку постану тешки националисти тамо, моја комшиница која је хтела да ме води у канаду кад сам био клиња је причала само о србима тамо, ни с ким другим се није дружила од бивших из сфрј, одакле је овај либерал испао немам појма

Možeš ti zaboraviti ko si ali drugi neće.
Takve svi preziru.

PS To nije moja misao, pročitao sam je u jednoj knjizi Salmana Ruždija a onda
je našao i u Martinovoj Igri prestola.
Šta da ti kažem. Podeljene su mi bolje karte od onih koje si ti dobio, a i odigrao sam ih gotovo savršeno.

Možda i ti u nekom drugom život dobiješ priliku da zastupaš američke interese. :per:

наши људи кад оду у америку постану тешки националисти тамо, моја комшиница која је хтела да ме води у канаду кад сам био клиња је причала само о србима тамо, ни с ким другим се није дружила од бивших из сфрј, одакле је овај либерал испао немам појма
Canada dodged a bullet there, that's for sure.

Straks92

Elita
Moderator
Poruka
24.419
Kad povuku priznanje Kosova i doprinesu reintegraciji Kosova u sastav Srbije.
Time bi nam stvorili još veći problem samo to mnogi ne vide. Pogledaj Izrael i Palestinu, USA podržava Izrael pa se opet ne vidi ratu kraj. Ovako barem rakete ne lete i nema potrebe za slanjem vojske i policije protiv nekih terorista večito.

asketa

Ističe se
Poruka
2.324
Šta da ti kažem. Podeljene su mi bolje karte od onih koje si ti dobio, a i odigrao sam ih gotovo savršeno.

Možda i ti u nekom drugom život dobiješ priliku da zastupaš američke interese. :per:
I Njegoš je takve kao ti opevao:

“Ja sam bolji , cuj, vlase, od tebe,
Bolja mi je vjera nego tvoja;
Hata jasem, britku sablju pasem,
Kapetan sam od careva grada,
......
Raspali se Micunovic Vuce,
Pa se Hamzi poprimace blizu:
“ Kakvo vlase, krmska poturice!
Dje izdajnik bolji od viteza?
Kakvu sablju kazes i Kosovo?
Da l’na njemu zajedno ne bjesmo,