• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Skoro svakodnevno urinirao na grob bivše žene od koje se razveo pre 48 godina

Sensei

Master
Moderator
Poruka
44.635
Muškarac iz Nju Džersija očigledno gaji toliku ljutnju na bivšu ženu od koje se razveo pre skoro pet decenija da skoro svaki dan odlazi na njen grob samo da bi se olakšao na njenom grobu.

Ovu šokantnu priču je nedavno objavio 43-godišnji Majkl Marfi koji je koristio skrivene kamere da uhvati krivca na delu nakon što je pronašao tragove urina i plastičnih kesa sa fekalijama svaki put kada bi posetio majčino počivalište na groblju u reformisanoj crkvi Tapan. u Orangetovnu, Njujork.

Na snimcima se vidi kako stariji muškarac obilazi grob skoro svakog dana, oko 6:00 ujutru, i ležerno vrši nuždu na ženinom nadgrobnom spomeniku. Kasnije je identifikovan kao njen bivši muž, od kojeg se razvela pre 48 godina i sa kojim nije bila u kontaktu od 1976. godine.

gravestone.jpg

Zlopamtilo neko...

Poslednja izmena:

Gost 439930

Ističe se
Banovan
Poruka
2.281
najcrnje je što panduri kažu da ne mogu ništa da urade
Policija kao izvrsna vlast ne donosi odluke na svoju ruku. Postoji zakon, papir i uputstva. Ako se tu nadje ovakav prekrsaj, imaju osnov za privodjenje. Oni ne delaju po licnom nahodjenju. Tako nesto je kaznjivo.

Za ozbiljnije odluke zovu tuzioca da bi dobili zeleno svetlo za akciju. Oni samo izvrsavaju zadatke.

Gost 426927

Stara legenda
Poruka
95.056
Policija kao izvrsna vlast ne donosi odluke na svoju ruku. Postoji zakon, papir i uputstva. Ako se tu nadje ovakav prekrsaj, imaju osnov za privodjenje. Oni ne delaju po licnom nahodjenju. Tako nesto je kaznjivo.

Za ozbiljnije odluke zovu tuzioca da bi dobili zeleno svetlo za akciju. Oni samo izvrsavaju zadatke.
Policija ne radi svoj posao kako treba.
Za sitnice se hvata , a druge stvari progleda kroz prste.
Nesposobni su.

Gost 439930

Ističe se
Banovan
Poruka
2.281
Policija ne radi svoj posao kako treba.
Za sitnice se hvata , a druge stvari progleda kroz prste.
Nesposobni su.
To je pogled iz jednog ugla, ugla posmatraca. Oni imaju najobjektivniju sliku (priblizno) sto se tice prekrsaja. Znaju zakon (uglavnom), ako ne znaju zovu tuzioca (zakonodavna vlast) i kao takva celina delaju.

Da li ima gresaka? Naravno, ljudski faktor, ljudsko rasudjivanje, uvek postoji sansa za greskom.
U ovom slucaju, vrlo verovatno ne postoji zakon u toj zemlji.

Gost 426927

Stara legenda
Poruka
95.056
To je pogled iz jednog ugla, ugla posmatraca. Oni imaju najobjektivniju sliku (priblizno) sto se tice prekrsaja. Znaju zakon (uglavnom), ako ne znaju zovu tuzioca (zakonodavna vlast) i kao takva celina delaju.

Da li ima gresaka? Naravno, ljudski faktor, ljudsko rasudjivanje, uvek postoji sansa za greskom.
U ovom slucaju, vrlo verovatno ne postoji zakon u toj zemlji.
Naravno da je pogled iz ugla posmatrača,
Ali mnogo posmatrača,
Ne mislim samo ja da je policija jedna šugava , nesposobna "institucija"
Imam utisak da bilo koga ko ne zna ništa drugo da radi primaju u policiju ..
Da bi se kur..čio onim pendrekom i izigravao strah i trepet..
A tamo gde bi trebalo da reaguje -manji od amebe..

Gost 426927

Stara legenda
Poruka
95.056

Gost 439930

Ističe se
Banovan
Poruka
2.281
Naravno da je pogled iz ugla posmatrača,
Ali mnogo posmatrača,
Ne mislim samo ja da je policija jedna šugava , nesposobna "institucija"
Imam utisak da bilo koga ko ne zna ništa drugo da radi primaju u policiju ..
Da bi se kur..čio onim pendrekom i izigravao strah i trepet..
A tamo gde bi trebalo da reaguje -manji od amebe..
U policiju moze svako ko ispunjava kriterijume. Fizicki sposoban i mentalno stabilan (bitno!!!). Ne daju oni oruzje svakome.

Ranije, dok je postojala skola od 2 godine, a ne kurs za policajca, zahtevao se i odredjeni koeficijent inteligencije. Sada ne znam.

Policija i jeste tu da svojim prisustvom upozorava da se zakon ne krsi, ne do mere da izaziva strah. Danas se zove palica, ne pendrek. To je staari naziv za isti predmet.

Naravno da nisi jedina koja je ozlojedjena na policiju, to bi bilo vrlo cudno da je tako. Nazalost, gde god postoji hijerarhija, bice zloupotrebe moci, ali se i to kaznjava do izvesne mere. Ti kada prijavis gradjana ako te tuce, taj je u nevolji, a zamisli da prijavis sluzbeno lice u vrsenju svoje duznosti. Postoje i suspendovani..

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.