Скоро сваки трећи Американац није могао платити кирију за април!

БелиВук

Domaćin
Poruka
3.598
Nearly a Third of U.S. Apartment Renters Didn’t Pay April Rent
https://www.wsj.com/articles/nearly-a-third-of-u-s-renters-didnt-pay-april-rent-11586340000?mod=mhp
Мали део може рачунати на привремену помоћ од државе, већина ће бити истерани ако не плате кирију. Стање ће вероватно бити горе у Америци са много отказа, тако да средњи сталеж који нестаје, још већом брзином ће нестати. Како гледате на ову вест? За Кину је ово добро а наравно и за нас. Корона је Америку и запад у тешка г'вна увалио, док је Кину ојачао и њене пријатеље.
 
Видите зашто је важно имати своју некретнину и зашто су Срби једни од најбогатијих народа на свету.

Није тачно .. Статистика Европска говори да су најбогатије нације оне које изнајмљују станове ....
 
https://www.wsj.com/articles/nearly-a-third-of-u-s-renters-didnt-pay-april-rent-11586340000?mod=mhp
Мали део може рачунати на привремену помоћ од државе, већина ће бити истерани ако не плате кирију. Стање ће вероватно бити горе у Америци са много отказа, тако да средњи сталеж који нестаје, још већом брзином ће нестати. Како гледате на ову вест? За Кину је ово добро а наравно и за нас. Корона је Америку и запад у тешка г'вна увалио, док је Кину ојачао и њене пријатеље.

'Ма то су некии неке 'комуњарк/е' 'нераднице/и' 'ленчуге'.. Америка је ОК '

ТРАМП
 
Није тачно .. Статистика Европска говори да су најбогатије нације оне које изнајмљују станове ....

Кад мало боље размислиш, разумећеш шта сам написао и схватићеш колико си богат.
 
Мени је само битно да Мистер Трамп опет добије Изборе.
У том случају можда поживимо још 30так годиница пре 3 светског јер у случају,
ако Клинтони добију изборе,Рат избија колико сутра.

Може да загине и 100 мил .амера..али њихови Избори морају се одрже.
Јел тако?
 
'Ма то су некии неке 'комуњарк/е' 'нераднице/и' 'ленчуге'.. Америка је ОК '

ТРАМП
Јел се ти то шалиш?! Америка је дефинитивно у јако тешкој економској ситуацији.
 
Мени је само битно да Мистер Трамп опет добије Изборе.
У том случају можда поживимо још 30так годиница пре 3 светског јер у случају,
ако Клинтони добију изборе,Рат избија колико сутра.

Може да загине и 100 мил .амера..али њихови Избори морају се одрже.
Јел тако?

Наравно. Тамо се и не рачуна да је неко умро, ако нема више од милион долара. Ово остало су црви и то се све трпа у масовне гробнице и не улази у статистику.
 
64 % Amerikanaca živi u vlastitoj nekretnini.

36 % u rentiranoj.

Лажни подаци.
Опс..осим уколико не мислиш на хипотеку..ал то није твоја некретнина.
Уосталом,да се подстимо једног старог,поучног Видеа :D :

 
Мени је само битно да Мистер Трамп опет добије Изборе.
У том случају можда поживимо још 30так годиница пре 3 светског јер у случају,
ако Клинтони добију изборе,Рат избија колико сутра.

Може да загине и 100 мил .амера..али њихови Избори морају се одрже.
Јел тако?
Од два г'внара, нешто мањи је Трамп од бајдена, намерно мало слово за психопатско умноболну антисрпску звер. бајден и његови су такве коректно је сасвим казати за њих благо речено дно дна. бајден и усташе су исти у манијачкој мржњи према Србима. У највећим мукама заслужује да цркне бајден и његови.
 
Кад мало боље размислиш, разумећеш шта сам написао и схватићеш колико си богат.

Богатство је подпуно релативна ствар .....

Ластавици не треба оклоп .. већ лаке кости ....

Прасици не треба кљун већ добро рило ..

Свака живуљка има свој околиш .....

Кажеш да је предност имати сопствени стан ? У Србији 90% има .. па сви беже из ње јер посла нема .. нема зараде ...нема

нема мува зза хватање .. нема блата за тражење глиста.

Знаш.. Чика Дарвин је рек'о не опстаје најбрже најјаче .. већ најприлагодљивије .. свашта и ништа

Тако дааааа... размисли и ти о својем написатом ...
 
Јел се ти то шалиш?! Америка је дефинитивно у јако тешкој економској ситуацији.

Хммм... да се послужимо Србском кинематогрфаијом 'Неки Американци јесу у тешкој ситуацији .. али неки и нису '
 
Богатство је подпуно релативна ствар .....

Ластавици не треба оклоп .. већ лаке кости ....

Прасици не треба кљун већ добро рило ..

Свака живуљка има свој околиш .....

Кажеш да је предност имати сопствени стан ? У Србији 90% има .. па сви беже из ње јер посла нема .. нема зараде ...нема

нема мува зза хватање .. нема блата за тражење глиста.

Знаш.. Чика Дарвин је рек'о не опстаје најбрже најјаче .. већ најприлагодљивије .. свашта и ништа

Тако дааааа... размисли и ти о својем написатом ...

Море, седи у свој стан и не филозофирај много
 
Лажни подаци.
Опс..осим уколико не мислиш на хипотеку..ал то није твоја некретнина.
Уосталом,да се подстимо једног старог,поучног Видеа :D :

Tvoja je, od onog momenta kad možeš da je prodaš, i da banci vratiš dug.

U Srbiji to možeš posle dve godine.
 
Кад мало боље размислиш, разумећеш шта сам написао и схватићеш колико си богат.
Слажем се. И друга ствар додао бих.. Колико је човек више слободнији на селу у односу на град. Ево пример полицијски час. У граду макс што можеш извирити главу као петао кроз прозор из бетонског кавеза. Код нас на селу велико двориште.. Играмо фудбал, распалимо роштиљ, прошетам 100 м до пластеника по салату. Под сунцобраном на травњаку ладно пивце. Напољу на ваздуху.
Проћи ће корона и хоћете ли извући поуке за неке наредне короне..
 
Хммм... да се послужимо Србском кинематогрфаијом 'Неки Американци јесу у тешкој ситуацији .. али неки и нису '
Већина американаца су дефинитивно у тешкој економској ситуацији. Смешно је да негираш очигледне чињенице.
 
Слажем се. И друга ствар додао бих.. Колико је човек више слободнији на селу у односу на град. Ево пример полицијски час. У граду макс што можеш извирити главу као петао кроз прозор из бетонског кавеза. Код нас на селу велико двориште.. Играмо фудбал, распалимо роштиљ, прошетам 100 м до пластеника по салату. Под сунцобраном на травњаку ладно пивце. Напољу на ваздуху.
Проћи ће корона и хоћете ли извући поуке за неке наредне короне..

Ми, грађани? Ми не можемо нигде, не можемо да мењамо начин живота, МИ СМО ЗАРОБЉЕНИЦИ СВОЈИХ СОБА. Кавез је и физичке и менталне природе. Нема ништа од нас.
 

Back
Top