Škoro potvrdio da bi pomilovao ratnog zločinca

U zivotu nikada nisam glasao za HDZ, samo za SDP-njare, osim posredno na zadnjim predsjednickim izborima, kada sam glasao za Kolindu.
Zelio sam da onaj mlitavi Lignjun ode, zato... sto je bio mlitav.
Na stranu sada moje osobne preference, ali cinjenica je da danasnja ljevica nije dostojna desnici ni WC da oriba, ne samo u Hrvatskoj, vec diljem svijeta.
Ljevicu treba razmontirati, unistiti, izbrisati, poceti ispocetka, mozda se onda izrodi nesto cestito.
Ne postoji veca k*omunjara od mene, zivim i disem komunjarstvo, ali danasnju ljevicu zelim daviti golim rukama i pri tome joj gledati u oci.
Zelim taj trenutak samo za sebe, da mi u lice prsne krv tzv. "ljevice".
Ne boli mene desnicarsko glupiranje, zbog toga sto desnicar nisam, vec me pece sto je ljevica danas kukavnija od najvece desnicarske seljacije.


Ti si velika perspektiva SNS-a...
 
U zivotu nikada nisam glasao za HDZ, samo za SDP-njare, osim posredno na zadnjim predsjednickim izborima, kada sam glasao za Kolindu.
Zelio sam da onaj mlitavi Lignjun ode, zato... sto je bio mlitav.

Vidis ja mislim da je on jedan od najboljih politicara u ovom delu sveta.
On je bio dostojanstven i lepo vaspitan.

Ovi ostali "saraj brate" politicari ne mogu ni da mu prismrde.
 
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=12&dd=17&nav_category=167&nav_id=1631848

Škoro potvrdio da bi pomilovao ratnog zločinca
Zagreb -- Hrvatski predsednički kandidat, Miroslav Škoro, izjavio je da bi pomilovao osuđenog ratnog zločinca Tomislava Merčepa

Srbija treba pod hitno da prekine sve diplomatske i druge veze sa ustaškom NDH!
Koliko čovek treba da bude poremećen pa da pomiluje čoveka koji je masakrirao decu i žene? Na teret mu se stavlja ubistvo 89 , a sumnja se da je ubio nekoliko stotina civila od kojih se mnogi i danas vode kao nestali....
SMRT FAŠIZMU! SMRT NDH!

U Hrvatskoj nije bio fašizam već ustaštvo koje nema veze sa fašizmom!
 
Poslednja izmena:
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=12&dd=17&nav_category=167&nav_id=1631848

Škoro potvrdio da bi pomilovao ratnog zločinca
Zagreb -- Hrvatski predsednički kandidat, Miroslav Škoro, izjavio je da bi pomilovao osuđenog ratnog zločinca Tomislava Merčepa

Srbija treba pod hitno da prekine sve diplomatske i druge veze sa ustaškom NDH!
Koliko čovek treba da bude poremećen pa da pomiluje čoveka koji je masakrirao decu i žene? Na teret mu se stavlja ubistvo 89 , a sumnja se da je ubio nekoliko stotina civila od kojih se mnogi i danas vode kao nestali....
SMRT FAŠIZMU! SMRT NDH!

Netko bi pomilovao ratnog zločince, netko bi klao zahrđalim kašikama. Svega ima. :kafa:
 
k.png
 
Iscrpljujuće sučeljavanje: Evo što su sve kandidati izgovoril


22.31 - ŠESTO PITANJE: ĆIRILIČNE PLOČE U VUKOVARU - DA ILI NE?

Kovač:
Bio sam dijete rata i proveo četiri godine u skloništu. I skoro 30 godine kasnije, kad sam otac dvoje male dijete, želim da se čuje priča o Hrvatskoj budućnosti, a ne prošlosti.

Milanović: Bio sam premijer u to vrijeme, ove nije pitanje ploče, nego pitanje zakona. Opet bih se ponio na isti način. Na groblju ima ćirilice i latinice. Ljudska tijela leže zajedno i ćirilica nikome ne smeta. To je sve predstava trgovaca mržnjom.

Orešković: Da, zato što to proizlazi iz Ustava i zakona. Vukovar propada jer se nismo bavili onime što muči građane.

Peović: Iza svih izjava stoji nečiji interes. Velina kandidata ovdje koji prodaju rješenja zapravo muljaju oči većini u Hrvatskoj.

Pernar: Mislio sam da ćete pitati kad će HDZ vratiti 24 milijuna kuna koje su ukrali u aferi Fimi media? Ovo je bijedan pokušaj, bijeg od stvarnih pitanja. Recimo, ako vam od cjepiva strada krava, imate pravo na odštetu. No, ako vam dijete strada, nemate.

Škoro: Dugo već nisam čuo ovoliko govora mržnje. Hrvatska je tolerantna zemlja. Vukovar je poseban grad i u kojem građani moraju imati barem minimum prava žele li ćirilicu ili ne.

Đapić: Ćirilica u Vukovaru ima problema. Službeni jezik je hrvatski, a ova provokacija traje iz godine u godinu. U Hrvatskoj ne može nitko imati veća prava od hrvatskog naroda

Grabar Kitarović: O Vukovarcima treba razmišljati stalno. Njihove najveće brige su posao, stambeno rješenje, veće plaće... Naravno, i one ratne rane. Ima toliko žrtva rata koje nisu dobile pravdu. Zašto forsiramo ćirilicu prije nego što su kažnjeni ratni zločinci?

Juričan: U Istri su natpisi dvojezični i to nikome ne smeta, ali kad je riječ o ćirilici, zakone primjenjujemo parcijalno. Ja sam kriminalac, zločinac, prodana duša, i ja ću glasati za onoga tko mi ponudi više.

Kolakušić: Želimo li da vlada vladavina prava ili ne? Postoji zakon. Ovo pitanje nije u nadležnosti predsjednika Hrvatske.

23:20 JEDANAESTO PITANJE: POZDRAV 'ZA DOM SPREMNI'

Škoro
: Za dom spremni je pozdrav kojim se pozdravljao za vrijeme fašističke NDH, ali to je bio i pozdrav na odorama HOS-a, koja je priznata kao regularna postrojba Hrvatske vojske i ti dečki su ginuli s tim pozdravom na odorama. S time nemam problema.

Đapić: Ja sam bio načelnik stožera HOS-a i uvijek sam za dom spreman. Diranje u taj pozdrav je diranje u svetinju.

Kolinda: Trebamo prestati raspravljati o pitanjima koja su zamrla. ZDS je pozdrav koji je bio u vrijeme NDH, ali on je bio i na odorama HOS-a, da su htjeli, mogli su ga zabraniti. On je legalan na odorama.

Juričan: Ja bih se založio za pozdrav 'Za korupciju spremni'

Peović: 'ZDS' je pandan pozdravu 'Heil Hitler'.

Pernar: Dok mi ovdje pričamo o pozdravu 'Za dom spremni', građane deložiraju iz njihovih stanova, a stotine tisuća ljudi iselile su iz zemlje.

Kovač: Ja sam protiv tog pozdrava, vrijeme je da se okrenemo budućnosti.

Milanović: Ustavni sud donio je dvije presude i utvrdio da je 'Za dom spremni' poziv na mržnju.

Orešković: Ako je nešto neustavno, neustavno je u svim situacijama.

Pročitajte više na: https://m.24sata.hr/news/pratite-uzivo-kandidati-stigli-na-hrt-nasi-novinari-su-tamo-665775 - 24sata.hr

Шкоро: Учинит ћу свје да придобијем крезубе хорде за сибе. ЗДС.

Ђапић: Не, шапе далеко, крезубе хорде моје бити тће. ЗДС.

Пернар: Да се дадне народ даднут у фабрике, мои ти. Док ми овдје дишемо, ХДЗ краде народ јадни. То је шкан-дал!

Пеовић: Ми се налазимо тренутачно у једној вјеликој завери масона.

Ковач: Ћујте, ја сам мрзио ћетнике ратних година тјеком Великосрпскоагресорскоћетнићке ЈНА солдатеске, али од када сам кришом бо-равио на Сабору Трубаћа у Гући опит сам југоносталгик.

Орешковић: Да се дадне народ метит у радна мјеста и да се поштива закон даднут.

Колинда: Ја сам поносна католићка жена. Крезубе хорде, сјетите се тко је у тјерању скакао по Макрону у Шахувници. Подарите ми ваше гла-совање.

Милановић: Ја ћу вам сада свима скренут пажњу са чињенице да имам српско име те да сам кандидат некадашње КПЈ тиме што кажем "Косово је неовисно".
 

Back
Top