Quantcast

Skoro 75 odsto Albanaca želi ujedinjenje Albanije i tzv. Kosova

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
25.859
Pomenuti su vec ujedinjeni

Da ti olaksam brigu, fakticki pomenuti su vec ujedinjeni od 14/6 1999. Danas garant toga su Camp Bondsteel ( Kos ) i Kuçovë Air Base (Al).
Opet da te obradujem ... to nema veze.

I SSSR je imao svoje baze od čelika i betona po Ist Europe , pa se povukao u roku od mesec dana ... Akcenat je da su bile od čelika i betona , ne montažne .

Гамбино

Iskusan
Poruka
6.341
Pa sto i 100% ne bi hteli prisvoje dzabe tudje
Нетрпељивост између хришћанских Албанаца и муслимана је огромна, без обзира што велики део муслимана су секуларни.
Е сад замисли да им се прикључе ови шиптари са Косово где нема ни трунке секуларности, који су гори ИСИЛ од ових из Албаније.
Зато никада неће бити 100%.
Они се мрзе ненормално, зато Албанке долазе у Србију да се удају ... боље и за геноцидне Србе, него за сународнике муслимане који сањају Исламску Државу.

То је такође доказ да Велика Албанија нема никакву будућност, али Исламска Држава се полако формира и она је далеко извеснија.

asd221

Veoma poznat
Poruka
13.586
Da je mržnja izmedju hrišćana i muslimana kod Albanaca toliko velika pobili bi se oni medjusobno ali koliko vidim svi kače albanske zastave gde stignu. Mislim da je kod njih na prvom mestu nacionalizam a ne religija. Obrnuto nego na Bliskom Istoku gde se nacionalizam teško gradi ali zato religija divlja.
Naravno. Nego neke paljevine kod nas misle da se oni medjusobno mrze, da su im dijalekti toliko razliciti da se uopste ne razumeju, da su ovi iz Albanije bolji od ovih sa Kosova i slicne nebuloze u koje samo glupi Srbin moze da poveruje.

Sta Ima Zemo

Primećen član
Poruka
907
Slažem se, kod Albanaca je nacija važnija od religije, na njihovu sreću. Sa ukupnim brojem od 5 miliona postali su respektabilna snaga na Balkanu. Srbiji na znanje i ravnanje da to neće ići baš kako je zamislila. Natovarila je na vrat uz Hrvate i Bošnjake još i Albance, a ni CG više nije oko u glavi.

Moja procjena je ako se Kosovari nastave naoružavati pod patronatom SAD Srbija nema fizičkog načina ni kapaciteta da zaustavi eventualno ujedinjenje. Sjećanja na kalvariju na Krfu još su svježa. Inače kolega je bio u Tirani i kaže da je to sada vrlo moderan i lijep grad i da se ima šta vidjeti..

fauler

Poznat
Poruka
9.395
Slažem se, kod Albanaca je nacija važnija od religije, na njihovu sreću. Sa ukupnim brojem od 5 miliona postali su respektabilna snaga na Balkanu. Srbiji na znanje i ravnanje da to neće ići baš kako je zamislila. Natovarila je na vrat uz Hrvate i Bošnjake još i Albance, a ni CG više nije oko u glavi.

Moja procjena je ako se Kosovari nastave naoružavati pod patronatom SAD Srbija nema fizičkog načina ni kapaciteta da zaustavi eventualno ujedinjenje. Sjećanja na kalvariju na Krfu još su svježa. Inače kolega je bio u Tirani i kaže da je to sada vrlo moderan i lijep grad i da se ima šta vidjeti..
Daleko su oni od 5 miliona,u Albaniji ima manje od 3 miliona ljudi tačnije 2,8 i na Kosovu ih svakako nema više od milion u ovom trenutku,pobegoše svi za Švajcarsku,Nemačku i Holandiju bio masovan egzodus sad pre par godina kao preteča ovoj migrantskoj krizi

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
12.260

Kad je sve to tako onda komotno možete izaći iz NATO pakta?

krinka5

Elita
Poruka
15.009
Da je mržnja izmedju hrišćana i muslimana kod Albanaca toliko velika pobili bi se oni medjusobno ali koliko vidim svi kače albanske zastave gde stignu. Mislim da je kod njih na prvom mestu nacionalizam a ne religija. Obrnuto nego na Bliskom Istoku gde se nacionalizam teško gradi ali zato religija divlja.
Antagonizam postoji , međutim on je druge vrste nego antagonizam prema drugim nacijama ili antagonizam između verskih zajednica na Bliskom istoku (šiti-suniti) ta netrpeljivost se može porediti sa netrpeljivošću između Italijana na severu i onih na jugu ili sadašnja netrpeljivost između Korzikanaca i Francuza (inače oni su ranije i ratovali).

Sta Ima Zemo

Primećen član
Poruka
907
Kad je sve to tako onda komotno možete izaći iz NATO pakta?
Ajde ne bulazni više. Vidjeli smo kakva je vaša snaga bila u Vukovaru. HV je dovoljna za duplo više nego što vas je sada. Nama ne trebaju sladoledari iz Nato koji udaraju samo iz zraka i sa sigurne udaljenosti. Ulazak u Nato je bila politička a ne vojna odluka. Svako malo dolaze da nam zahvaljuju što sudjelujemo u njihovim uzaludnim misijama jer znaju da je većina saveza teška boranija i kukavice i svaki normalan vojnik im je dobrodošao. Neki dan je u Afganistan otišao ukupno 6000-ti vojnik HV. Više im vrijedi naših 6000 nego pola ove pederske Europe.

Vi kad povratite Kosovo koje vam je oteto pred nosom a nijedna puška nije opalila onda možemo da proćaskamo

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
25.859
ko bi sudio kraj. Aj jos malo naseljavajte migrante i posle serite kako je to zemaljska nepravda sto su vas proterali i sa ovo zemlje sto je ostalo.
Nem šta da se priča ... Šiptarija ne može da upravlja ničim, čak ni kao protektorat .

To čak znaju i USA pa nam ih pokušava uvaliti preko mini šengena , da ih mi čupamo, znaš ona priča kako paradajiz iz Albanije treba brzo da stigne do Beograda ... kao da smo mi neka silna gospoda pa nam je vrlo bitno da imamo frišak paradajiz na astalu

Saliva

Veoma poznat
Poruka
12.589
Nem šta da se priča ... Šiptarija ne može da upravlja ničim, čak ni kao protektorat .

To čak znaju i USA pa nam ih pokušava uvaliti preko mini šengena , da ih mi čupamo, znaš ona priča kako paradajiz iz Albanije treba brzo da stigne do Beograda ... kao da smo mi neka silna gospoda pa nam je vrlo bitno da imamo frišak paradajiz na astalu
Recnik jedne prave pokondirene paorke

Nikad nije kasno da se udas, i sklonis dalje od sramote

Saliva

Veoma poznat
Poruka
12.589
Antagonizam postoji , međutim on je druge vrste nego antagonizam prema drugim nacijama ili antagonizam između verskih zajednica na Bliskom istoku (šiti-suniti) ta netrpeljivost se može porediti sa netrpeljivošću između Italijana na severu i onih na jugu ili sadašnja netrpeljivost između Korzikanaca i Francuza (inače oni su ranije i ratovali).
Antagonizam siita i sunita?

Ja odsecanje glava cim se ukaze i najmanja prilika,

ne bih nazivao antagonizam

Nazvao bih to istrebljivanje

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.