Skoro 100 000 Beograđanki solo!

Realno. Pogotovo drugi komentar. Srpkinje su užasno namrgođene i nadrndane žene. Prosto kad joj vidiš onaj nabeđeno ljutiti izraz lica iza odvratnih naočara za sunce sa sve nosem koji para oblake, dođe ti da joj se ne obratiš taman da ti život zavisi od toga. Ne znam kakve su ostale ali ove naše su izuzetno neprijatne.

:lol:
možda imaš loš pristup? prema nekima i nisu.
Nego, ova tema se direktno pretvorila u temi da su ženske nadrnadane i niko ih ne zanima, što je u suprotnosti sa većinom ostalih tema-gde se piše da nema više starih vrednosti i ženske naskaču na sve što stignu..
dakle, dogovorite se sami sa sobom ((:

- - - - - - - - - -

plus ne vidim problem, ako je više ženske populacije, trebalo bi da se zapitate zašto su neki od vas bez šeme, veze, ženske, žene...kada već imate toliko sve na tacni ((: pa to, svaki bar 2 da ima :zcepanje:
 
dobar komentar

Imam ja par drugarica od 40 god koje su godinama same. Posvetile su se karijeri, imaju kola, nekretnine, treniraju i za svoje godine dobro izgledaju. Ne dobro, odlično. Gde je problem?? Pa one bi uglavnom muškarce koji su starosti 34-36 godina, da imaju minimum isto ( materijalno ) koliko i one, da super izgledaju....... I nikako da skapiraju da takvi muškarci traže devojke od 24-30 godina. I tu se zatvara krug. A njima godine prolaze i prolaze.....
Jednom mi se jedna od njih požalila kako su joj zamislite u firmi kolege nabacivali nekog "matorca" 6 godina starijeg od nje. Neće ona njemu pelene da menja za par godina. Ja je slušam i ne verujem.
(Mr. Realno, 15. jun 2018 10:29) # Link komentara

ko ce njoj da menja pelene


- - - - - - - - - -

jeli iko od vas vidja nasmejane devojke po gradu..ja ne..srpkinje su jako zatvorene..tvrdih izraza lica..uvek namrgodjene jer se gomila njih fura da budu " fatalne opasnice " nedodirljive macke za koje se moras potruditi bas mnogo i onda kad sve to uradis vidis da su toliko povrsne i ispodprosecne da osim vanjstine nema bas mnogo a i ona je diskutabilna..zene van srbije je opustenije..znaju flertovati ..znaju biti zene a ovi nasi "krampovi "su pogresno odgajani po krugu dvojke...cak i kad si gentleman one misle da je to slabost ..pregrube su i tu je kvaka..nemaju tu klasu i profinjenost..niko ih nije naucio da je glavno zensko oruzje zentvenost;)
(dzoni cackalica, 15. jun 2018 11:00) # Link komentara

100% Tacno.......
Ali i muskarci su pasivni do ocaja.........Ovi mladji su preduzimljiviji kao i stariji.......Najteze je uloviti ove izmedju 25-40.....
 
dobar komentar

Imam ja par drugarica od 40 god koje su godinama same. Posvetile su se karijeri, imaju kola, nekretnine, treniraju i za svoje godine dobro izgledaju. Ne dobro, odlično. Gde je problem?? Pa one bi uglavnom muškarce koji su starosti 34-36 godina, da imaju minimum isto ( materijalno ) koliko i one, da super izgledaju....... I nikako da skapiraju da takvi muškarci traže devojke od 24-30 godina. I tu se zatvara krug. A njima godine prolaze i prolaze.....
Jednom mi se jedna od njih požalila kako su joj zamislite u firmi kolege nabacivali nekog "matorca" 6 godina starijeg od nje. Neće ona njemu pelene da menja za par godina. Ja je slušam i ne verujem.
(Mr. Realno, 15. jun 2018 10:29) # Link komentara

ko ce njoj da menja pelene


- - - - - - - - - -

jeli iko od vas vidja nasmejane devojke po gradu..ja ne..srpkinje su jako zatvorene..tvrdih izraza lica..uvek namrgodjene jer se gomila njih fura da budu " fatalne opasnice " nedodirljive macke za koje se moras potruditi bas mnogo i onda kad sve to uradis vidis da su toliko povrsne i ispodprosecne da osim vanjstine nema bas mnogo a i ona je diskutabilna..zene van srbije je opustenije..znaju flertovati ..znaju biti zene a ovi nasi "krampovi "su pogresno odgajani po krugu dvojke...cak i kad si gentleman one misle da je to slabost ..pregrube su i tu je kvaka..nemaju tu klasu i profinjenost..niko ih nije naucio da je glavno zensko oruzje zentvenost;)
(dzoni cackalica, 15. jun 2018 11:00) # Link komentara

Ja nešto ne vidjam ni nasmejane muškarce, pravo da ti kažem, samo se deca smeju...
A sa tom pričom o pogrešnom vaspitanju iz kuga dvojke ste dosadili i bogu i ljudima...
I zašto je normalno da muškarci budu zahtevni, a nenormalno kad su žene u pitanju? Ima malo frajera, a još manje onih koji drže do sebe i liče na nešto... Objektivno :)
 
Ti smaras jer si nezadovoljan. Frustrirani majmun koji dobacuje bezobrazuke ljudima na forumu.
Tebi je sve bezobrazluk jer imaš višak estrogena.

- - - - - - - - - -

Boljarin je opak na ženama i na pdf i inače (bije ga glas...:mrgreen:),a ti mora da si opak na mučkarcima...Kažu da oni s crnom bradom ,jel...
Trenutno ste u trendu kod muškića?!:hahaha::mrgreen:
Na pdf muškarci piše više žena nego na pdf žene.Zapitaj se zašto,
 
a vidi ih ,cemu svadja ? pa se posle pitate zasto su zene same
na tv prva bio danas prilog na ovu temu...u knezu pitali zene da li su same ..skoro svaka je rekla da jeste ili trenutno su same
i muskarci su odgovaralki na pitanja i na kraju priloga ..rekose ..da muskarci treba da kazu zenama sta hoce..:lol:
 

Back
Top