Skoro 100 000 Beograđanki solo!

beograd je srpska sodoma i gomora

Grad propasti srpske mladosti

Sve to znam jer sam i sam ziveo jedan deo zivota tamo

Grad nabedjenih frajera i ribetina , bez veza i brakova , dece, u kojem je vecina nonstop u nekim koNbinacijama....

Београд је слика и прилика оних који су у њега стигли у последњих неколико деценија. Из сваког дела Србије има више становника овде, него потомака оних од пре 1941.

На шта се тачно буниш?

На оне који су помислили да мож' леба без мотике?

- - - - - - - - - -

А то да неки јуре само паре... тога има код нас, али има и по другим државама. Ништа ново, али нажалост јако штетно.

Ко мисли да су паре проблем, нека се сети да Немци живе јако лепо, па опет нису пример стварања породице.
 
Али пази овог малоумника, крив му Бора Дрљача:

Nije doslo, ono je tu vec jako dugo, pa skoro 30 godina, od one krize. Zene su nisko pale, moralno posrnule. Jednostavno nemaju samopostovanje, jer leci sa nekim krimosom, fudbalerom, novokomponovanim ili navijecem je potpuno porazavajuce i srozava samu osobu. Zena legne sa nekim prostakom, e to je problem uma i problem svesti. Gledam i placem koliko je vecina devojaka prosta, tako mladih recimo 16 godina da prepricavaju spotove Bore Drljace. Ljudi moji pa gde je to muzika za mladu decu koja se tek oblikuju u neke normalne ljude? Od takvih devojaka moze samo da proiznikne ku#%vezdija. Ako imate zensku decu dobro pazite i trydite se da znate sve ono sto radi, bice to dobro za nju i gledajte da se ne druzi sa decom iz kraja, jer deca iz kraja u glavnom su raspustena, deca neradnika, pijanaca i prostitutki znaci neskolovanih i neuspesnih ljudi.

Nije maloumnik,nego je 101% u pravu.Sta ces ti da ocekujes od mladih koji su odusevljenji grandom,farmom,parovima i ostalim s@@ima? Kako ce da se ponasa onaj kome je uzor karleusa,ceca,seka,kristijan,polumente i ostali talog drustva?
Covek se mozda izrzio gramaticki netacno,ali je pogodio temu sasvim.Jedino se ne slazem sa tim da zensko dete treba da zatvoris u kucu,kao siptar...Nego dete treba da se VASPITAVA od prvog dana.

beograd je srpska sodoma i gomora

Grad propasti srpske mladosti

Sve to znam jer sam i sam ziveo jedan deo zivota tamo

Grad nabedjenih frajera i ribetina , bez veza i brakova , dece, u kojem je vecina nonstop u nekim koNbinacijama....

Grad pridoslih nabedjenih frajera i ribetina,ili provincijalaca koji se ili potpuno nisu snasli u njemu ili se 'previse snasli' pa su isfolirani i nakardni u svom ponasanju.
Mozda si ziveo u BG ali ocigledno da nisi za veliki grad (na zalost i vecina koji su ostali pa ruze grad samim svojim prisustvom).
Vecina ljudi koji su generacijama u BG su pravo lice velegrada, ali ocigledno da nisi imao prilike i cast da sa njima komuniciras.Oni se najvise i gnusaju tih nabedjenih beogradjana koji su do juce doope brisali cokovom negde u livadi a danas su beoogradjani ******.
 
reče neko da ne odogovara svima veza... ok.
moje životno iskustvo ovu rečenicu tretira kao da ne odgovara svima da se čini žrtva za nekog drugog, da se istinski voli neko drugi.
ljudi su postali isuviše komotni prema sebi i gledaju samo svoje potrebe da zadovolje. tu nema neke sreće.... bar ne na duže staze.
 
Poslednja izmena:
dobar komentar

Imam ja par drugarica od 40 god koje su godinama same. Posvetile su se karijeri, imaju kola, nekretnine, treniraju i za svoje godine dobro izgledaju. Ne dobro, odlično. Gde je problem?? Pa one bi uglavnom muškarce koji su starosti 34-36 godina, da imaju minimum isto ( materijalno ) koliko i one, da super izgledaju....... I nikako da skapiraju da takvi muškarci traže devojke od 24-30 godina. I tu se zatvara krug. A njima godine prolaze i prolaze.....
Jednom mi se jedna od njih požalila kako su joj zamislite u firmi kolege nabacivali nekog "matorca" 6 godina starijeg od nje. Neće ona njemu pelene da menja za par godina. Ja je slušam i ne verujem.
(Mr. Realno, 15. jun 2018 10:29) # Link komentara

ko ce njoj da menja pelene


- - - - - - - - - -

jeli iko od vas vidja nasmejane devojke po gradu..ja ne..srpkinje su jako zatvorene..tvrdih izraza lica..uvek namrgodjene jer se gomila njih fura da budu " fatalne opasnice " nedodirljive macke za koje se moras potruditi bas mnogo i onda kad sve to uradis vidis da su toliko povrsne i ispodprosecne da osim vanjstine nema bas mnogo a i ona je diskutabilna..zene van srbije je opustenije..znaju flertovati ..znaju biti zene a ovi nasi "krampovi "su pogresno odgajani po krugu dvojke...cak i kad si gentleman one misle da je to slabost ..pregrube su i tu je kvaka..nemaju tu klasu i profinjenost..niko ih nije naucio da je glavno zensko oruzje zentvenost;)
(dzoni cackalica, 15. jun 2018 11:00) # Link komentara

Realno. Pogotovo drugi komentar. Srpkinje su užasno namrgođene i nadrndane žene. Prosto kad joj vidiš onaj nabeđeno ljutiti izraz lica iza odvratnih naočara za sunce sa sve nosem koji para oblake, dođe ti da joj se ne obratiš taman da ti život zavisi od toga. Ne znam kakve su ostale ali ove naše su izuzetno neprijatne.
 
Realno. Pogotovo drugi komentar. Srpkinje su užasno namrgođene i nadrndane žene. Prosto kad joj vidiš onaj nabeđeno ljutiti izraz lica iza odvratnih naočara za sunce sa sve nosem koji para oblake, dođe ti da joj se ne obratiš taman da ti život zavisi od toga. Ne znam kakve su ostale ali ove naše su izuzetno neprijatne.
To je tačno.I zeznuto je ako te angažuju da im nešto uradiš.Nikad nisu zadovoljne, vrlo malo znaju o tehničkim stvarima i pojmovima i ništa u kući im ne funkcioniše.Zato je je najbolje ne ulaziti u kuću kod samica.
 
Poslednja izmena:

Back
Top